Україні обговорюватиметься лідерами РФ і РБ наступного тижня. Є й така версія, що Росія оголосить перемир´я в односторонньому порядку, щоб потім спробувати виставити себе постраждалою стороною та голосити на весь світ, що це Україна "агресор, який не хоче миру".
Денис Казанський.
NastyushaK• 31 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Ну так не вступаем же в нато. Чего об этом говорить и думать. Этого не будет, значит нужны другие варианты
Вернем земли - обстрелы причем? Куда они денуться
Сейчас не время для НАТО.
Об этом Столтенберг заявлял ещё в конце прошлого года.
Не потому-что нас там не ждут или нас там не хотят видеть.
А потому-что сейчас как мне кажется должно решиться сколько территории Украины будет защищено ядерным зонтиком, вся территория на 1991 год или нет.
Вот примерно так я вижу ситуацию.
Ответ дляLusapasika
ответ наших на перемирие Советник главы офиса Владимира Зеленского Михаил Подоляк раскритиковал инициативу президента Белоруссии Александра Лукашенко о прекращении огня на Украине.
В пятницу Лукашенко, обращаясь с посланием к народу и парламенту, предложил прекратить боевые действия на Украине и объявить перемирие без права перемещения техники и переброски оружия с обеих сторон.
Советник главы офиса Зеленского заявил, что Украина имеет право перемещать по своей территории войска и военную технику так, как полагает необходимым.
да кто этот лукашенко такой? что бы давать НАМ советы? которых у него никто не спрашивает? не признанный президент непонятнокакой республики. йух морщинистый!
Ответ дляLusapasika
Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявляет, что страны-члены ЕС вскоре будут готовы обсудить вопрос о направлении в Украину “миротворческих сил в той или иной форме”.
RB Новости
кацапи єто обсуждають та пишуть , що треба тих миротворців розстрілювати, бо це нам поміч нати...
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
І як отих двох чортів не приберуть? Ну весь світ видихне з полегшенням.
Так населення расеї може обрати нового путлера , ви ж послухайте їх інтерв‘ю
Одна стара бабка сказала всїх хохлов з їх дітьмі потрібно знищити , бо живуть на ісконоруськіх землях
І так вважає більшість
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляHonestly
До першого квітня готуються
Завтра расея заступає в оон головувати (
першого квітня
Клементина• 31 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Це не фейк,вони хотять миритися?
Ха! Миритися?
Ні!
Для них підходящі слова це: здаватися, капітулювати.
Миритися вони захотіли
Ні!
Миритися вони захотіли
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Маю надію,що вони 1000 раз пожаліли напавши на нас і тепер не знають, як вийти з ситуації. Хочу миру ...
Ні, вони мають надію повернути взбунтовавшуюся свою провінцію
І так буде завжди , то дикуни і варвари
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Гітлер знайшов вихід. Я вважаю - це ідеальний вихід.
путлеру пофіг , у нього в країні все спокійно , лекторат з ним згоден
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну з Гітлером також спочатку всі були згодні. Поки їм самим бімби на голову не стали падати. Тоді лєкторат перевзувся за хвилину. І зненавидів того, на кого молився ще недавно.
Ответ дляСестры Гримм
Та там уже по ходу серійного треба замовляти. Ше китаєць, кореєць..Для нас, звісно, ці 2 трупа -бульбаш і пуйло, найбажаніші. Але так подумати, скільки ушльопків породжує необмежена влада.
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Багато хто не повірив , казали що концлагеря -фейк
І ви не забувайте на кремлі український прапор не піднімуть
Там з населенням біда ( телевізор перемогає
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ длячир
Медведев уже ответил по поводу миротворцев, грозится всех поубивать. Как обычно.
алкаш в своєму репертуарі , зайняв місце жіріновського
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Не телевізор, а інстинкт самозбереження
Що там Йося Пригожин, цікаво. Живий ще?
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Не телевізор, а інстинкт самозбереження
Що там Йося Пригожин, цікаво. Живий ще?
Каже , що то не його голос
, підставили
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Каже , що то не його голос
, підставили
Угу, угу. Я не я і хата не моя. Але ж ФСБ не спить.
Ну я коменты в контакте ставлю,особо обажаю ,группы Блягорода,когда они не спят ,когда движ’Когда это закончится,Господи,живем одним днем,страашно (особо и наприягаться не надо,меня тут матрьошки научили)страшно за детей,ракеты,беспилотники над головой,молодые мальчики гибнут.За что?Зачем эта война?Где дети властей и депутатов,наших детей никому не жалко’и за минуту сто лайков.Я б не сказала,что ваня хочет умирать,там матери плачут,жены воют,а упоротых все таки меньшество
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляBest hit Bonanza
Вы не смотрели фильм ’На западном фронте без перемен?’ Даже когда заключают мир ставят время от которого начинается перемирие, а до этого стрелять и нападать норма(((
так цей фільм показує реальне наше життя , стосується кожного українця сьогодні ,хто в тилу
Ответ дляNastyushaK
Сейчас не время для НАТО.
Вот примерно так я вижу ситуацию.
Вообще я не в курсе насчет таких вариантов, не сильна на таком уровне. Я мыслю вот как гопник. Как они. Что б сделать, чтоб до них дошло, что они никто: ни великие, не стародавние (история типа у них абасрацца какая», чтоб они осознали, что они, по сути, живут откровенно плохо; что нечего гордится территорией своей необъятной, будучи газовой колонкой - не иметь газопровода на 80 процентах территорий, условно. Где это видано - снабжать газом и нефтью весь мир, а сами дрова носить.или гамном топить. Ну дичь какая, какое величие?! Оружие им досталось тоже по дурости/облапошили. Нифига ж нет у них. И сплошная пьянка
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Иншіх варіянтів немає , нам потрібно йти шляхом Швеції і Фінляндії
Тому що коли повернемо землі , ракети кидать вони не припинять
А за 2 дня до наступу вони клялися - божилися що наступу не буде, а чик-чирик клявся що не буде наступу на Київ з тер РБ.
Якб и їм потрібе бувмир. то вони й не наступалиб. Ім треба передишка очухатися, зтягнути резерви, наклепати нових ракет, може Китай що поставить та застолбити за собою зайняті території.
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Сидять в багнюці з імперськими замашками !
Їх так виховивають і нічого з цим не поробиш
Захід забув , що вони’ рашенс’ , так сказав амеріканський пілот , який служив в період холодної війни
Світ заходить знову в цей період , а тут ще Китай (
Ответ дляMariya Prokhorova
Этот город ,где беспилотник взорвался,Тульская обл ,Киреевск или как там его-26 тыс населения,а дороги -как у нас в глуши по селах,даже бруковки нет-болота по колено и это улицы по фото видно,заборы,нет денег на металлопрофиль дешевый,штафеты вырваны ,краска облезла