Україні обговорюватиметься лідерами РФ і РБ наступного тижня. Є й така версія, що Росія оголосить перемир´я в односторонньому порядку, щоб потім спробувати виставити себе постраждалою стороною та голосити на весь світ, що це Україна "агресор, який не хоче миру".
Денис Казанський.
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляmoonkitty
Кучу ракет привезли в Б. Гаюн писал. Еще и территории для пусков яо готовят. Лукашенко такой приказ отдал
Це ж треба так свою сраку підставити. Ідіот. Колись ще напочатку істерії з яо, хтось з експертів казав, що якщо полетить, то або з білорашії або з окупованих територій. Бо тоді або відповідь прилетить саме туди, звідки випало те яо, або винна буде та країна. Ну якщо теоретично розглядати це питання, то білорашія буде в говні по самі вуха, якщо з неї щось вилетить.
Snow bunny• 31 марта 2023
Ага, перемирие перед нашим контр наступлением. Типа мы вообще перемирие объявили, а они на нас подло пошли и только поэтому мы ничего не смогли сделать. Два старых уеб@на
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляSnow bunny
І як отих двох чортів не приберуть? Ну весь світ видихне з полегшенням.
ёжовые рукавицы• 31 марта 2023
Ответ дляалергирина
Шось задумали, двойна гра як завжди. Затянуть час і вдарять чимсь страшним
Маю надію,що вони 1000 раз пожаліли напавши на нас і тепер не знають, як вийти з ситуації. Хочу миру ...
ёжовые рукавицы• 31 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Уйобки. Так розізлила ця новина. Сподіваюсь фейк
Не думаю, що вони так легко відступляться.
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
Гітлер знайшов вихід. Я вважаю - це ідеальний вихід.
Сейчас. Премьер-министр Испании Педро Санчес прибыл в Китай, во время визита в Пекин он попытается убедить китайского лидера Си Цзиньпина поддержать Украину.
Санчес считает свой визит возможностью убедить Китай занять более проевропейскую сторону, в частности, в вопросе войны РФ против Украины.
ёжовые рукавицы• 31 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так, гарний приклад.
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну і Зеленский покликав Сі. Але ж той мовчить (що красномовно показує його позицію)
ёжовые рукавицы• 31 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Китай готується до війни , йому не до нас.
риа новости сегодня с болот.не фейк это.Путин утвердил новую редакцию Концепции внешней политики России
Лукашенко предложил прекратить боевые действия на Украине и объявить перемирие
Премьер Венгрии Орбан заявил о готовности ЕС к обсуждению отправки миротворцев на Украину
Россельхознадзор попросил приостановить поставки молочной продукции из Армении с 5 апреля
Ответ дляLusapasika
Путін підписав указ про нову доктрину зовнішньої політики
Проте, головними споживачами цієї доктрини буде всього три людини: Путін, Лавров і Патрушев
Отже, життя в РФ погіршується. А якщо влада не може дати людям нормальне життя – треба народ годувати вєлічієм. Правда, народ, судячи з усього, ця доктрина особливо не хвилюватиме
Якщо коротко про саму доктрину:
Росія - це цивілізація, окрема від західної, китайської, мусульманської та індійської. А сама Росія є центром русского міра (начебто хтось із цим сперечався).
- Війна із заходом – екзистенційна війна, але при цьому, Захід, за винятком англосаксів, не є ворогом. Простіше кажучи, ключове завдання зовнішньої політики РФ на західному напрямі: розірвати близькі відносини ЄС та США.
- РФ відбиватиме напади не лише на Росію, а й на союзників. Що це означає, зрозуміти складно, але, зважаючи на все, можна буде вигадувати гіпотетичні проблеми в умовній Білорусі чи Казахстані, щоб під виглядом із захисту заходити з військовим контингентом на чужу територію. Звучить голосно, але, насправді, виглядає нереалістично, особливо виходячи з реалій війни в Україні.
- Росія залишається захисником традиційних цінностей (нагадаємо - це єдина скрєпа, який об´єднує понад 80% росіян і є ключовою ідеологією протистояння із Заходом)
Якщо коротко резюмувати - це повна копія радянської доктрини мирного співіснування з поправкою на нинішню роль Росії, як молодшого партнера Китаю і неможливість для самої Росії бути одним з полюсів у сучасному світі. І ось ця спроба об´єднати колишню велич із нинішньою реальністю робить цей документ пустушкою,, спрямованою не так на зовнішній ринок, як на внутрішню пропаганду.
Що ми побачили тут нового? Нічого. Це точно не здивує Захід. І взагалі, – це не здивує нікого у світі.
Навіщо потрібний був цей документ? Це виключно внутрішній документ для підвищення рівня пропаганди про велич Росії без будь-яких реальних наслідків у світі.
А якщо бути точнішим, то в цього документу є три читачі-споживачі: Путін, Лавров і Патрушев. Їм не вистачає в нинішніх умовах приводів для вєлічія. А якщо не можеш зробити щось конкретне - пиши войовничу доктрину.
Якщо коротко про саму доктрину:
Президент Белоруссии Александр Лукашенко, обращаясь с посланием к народу и парламенту, предложил прекратить боевые действия на Украине и объявить перемирие.
РИА Новости
ёжовые рукавицы• 31 марта 2023
Може це дійсно, як говорили,, війна, як почалась раптово так і закінчиться,,
Сестры Гримм• 31 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
У Китаї не відкидають можливості зустрічі Сі Цзіньпіна і Зеленського, — Financial Times.
О, дякую. Десь читала що Сі морозиться. Ну не морозиться - вже добре.
Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявляет, что страны-члены ЕС вскоре будут готовы обсудить вопрос о направлении в Украину “миротворческих сил в той или иной форме”.
RB Новости