ОхиИВздохи• Изменено 31 марта 2023

Вам теж подобаються леггінси для тренування з пуш-ап ефектом?

Осаннім часом на дівчатах бачу в спортзалі леггісни з пуш-ап ефектом, не знаю як вірно описати, але хто бачив,той зрозуміє. В них людина, наче в стрінгах. Ходжу на групові заняття і просто не можу на це дивитися, бридшої картини просто не уявляла. Таке відчуття, що людина гола, а коли робить вправи, сідниці роздвигаються, вся анатомія на поверхні. Я сноб і це сексуально чи яка мета такого одягу. Як правило, мені нема діла ні до кого, але тут хоч очі закривай....
Результат:
вже голосів: 53
28 (52.83%) все одно
15 (28.3%) бридко
10 (18.87%) подобається, сама ношу такі
PmB• 31 марта 2023
Вы хоть покажите. То о чем я подумала выглядят по другому .
Самая СоветЧиваЯ• 31 марта 2023
Мені пох на чужі жопки. Я ходжу в зал тренуватися а не на бікіні чи чужі жопи роздивлятися.
Oksana-f9a3• 31 марта 2023
Вульгарно в мене знайома такі носе просто так
куркулиха• 31 марта 2023
Де варіант подобається, але такі не ношу?) Все хочу купити, але грошей шкода, бо це не необхідність.

Обрала «подобається, сама ношу», бо інше не підходить.
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
так дівчина переді мною стоїть, переді мною нахиляється
куркулиха• 31 марта 2023
Ответ дляPmB
Типу такого
Муркошечка• 31 марта 2023
Чому це вас так бентежить?))
Ходжу в зад і теж такі часто бачу, мені байдуже, сама такі не ношу
ХаДиДиШь• 31 марта 2023
Мені норм.
PmB• 31 марта 2023
Ответ длякуркулиха
Типу такого
Ясно, я про другие думала.
А в чем тут пушам эффект тогда?
Если жо плоская то так и осианется в таких лосинах.
Муркошечка• 31 марта 2023
Доречі, вам не подобається, а чоловікам подобається і для тих хто в зал ходить на полювання, а не тренування є жирний плюс))
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляPmB
Ясно, я про другие думала.
А в чем тут пушам эффект тогда?
ні
куркулиха• 31 марта 2023
Ответ дляPmB
Ясно, я про другие думала.
А в чем тут пушам эффект тогда?
Візуальний ефект, навіть пласка буде виглядати більшою. Є ще з більш щільної тканини і швами знизу, то вони прям підтягують булки)
ViktoryjaG• 31 марта 2023
Мало ли больных с комплексами везде ходит. Встаньте перед ней и не смотрите.
PmB• 31 марта 2023
Ответ длякуркулиха
Вы про такие? .
У меня черные такие были , овно , ктторое в катышки превращается
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
Чому це вас так бентежить?))
от не можу зрозуміти чого, чесно. Взагалі завжди на всіх пофіг. А тут оця жопа переді мною лежить в жабі. Чесно, не бачу нічого вишуканого чи привабливого.
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляPmB
Вы про такие? .
щось схоже бачила у Вікторії Сікрет, але там є ефект пуш-ап, але наче нема ефекту стрінгів.
куркулиха• 31 марта 2023
Ответ дляPmB
Вы про такие? .
Ні, там більш щільна тканина, не як звичайна бавовна, воно не піде катишками.
PmB• 31 марта 2023
Ответ длякуркулиха
У меня синтетика
куркулиха• 31 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Зате зручно і точно не репне по шву від розтягування
долой_лама• 31 марта 2023
Якщо класна, підкачана дупка в таких лосінах, то подобаються. Якщо відсутність дупи чи жирна, висяча, пласка то гидота.
Анонім Завгосп• 31 марта 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Мені норм.
я вибачаюсь, дуже дискомфортно? Там стрічка так прокладена, що сідниці тільки так...воно не зручно
Госпожа_тамагочи• 31 марта 2023
Эффект достигается за счет шва посредине? Типа штаны влезли глубоко в опу?
Библиотекарь• 31 марта 2023
Спасибо, посмеялась от души. Какая нелепая фигня!
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
так
Оновлена версія• 31 марта 2023
Мені більш все одно, хто ого носить. Інколі буває смішно, але виду не подам і натякати ні на що не буду! Може і я комусь дурною виглядаю)
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляОновлена версія
так я теж нікому нічого не говорю і не натякаю. По великому рахунку мені все одно. Тема просто так. І головне питання чи комусь подобається, чи дійсно люди вважають це гарним. Мені не подобається, цікаво було дізнатися, чи є ще хтось, хто вважає це вульганим чи не гарним.
Госпожа_тамагочи• 31 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
так
это ж, наверное, не удобно...
Блакитне небо• 31 марта 2023
Власне, я це красивим і зручним не вважаю, але якщо кому подобається, має право.
А вам, якщо там бридко, то або в зал не ходити, бо завжди буде хтось, чий вигляд вас не задовольнить, або на чужі дупи не дивитись.
Блакитне небо• 31 марта 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Якщо носять, то таки комусь подобається )
Як казала, одна моя колега ’дічатка в пошуку, їм то треба’.
Колись і на пляжі була мода в стрінгах ходити, останніми роками таких не багато. І це пройде.
автор ОхиИВздохи • 31 марта 2023
Ответ дляБлакитне небо
А я у Вас, власне, поради не питала, що мені робити. Я її не потребую, залиште її при собі або свій яд виливайте де інде