Мэри Попкинс• вчера в 19:12
Мені цікаво. Чи гарно заробляють зараз електрики
Ну от про військових - про критично необхіідну кров з носа спеціальність (функціональну, скажімо так, спеціальність) - нам відомо. Платять невеликому числу осіб які прямісінько поряд з ворогом виконують.
А наступна критично необхідна, кров з носа, галузь - це всі , хто в будь який мороз лізе в провода, і міняє їх. От як на їх матвинагорожі відображається важливість їх праці. Да, можливо з технічної точки зору - нічого , крім об‘ємів, не стало якось для них складніше. Але ж нужда в їх праці - зросла в тищу разів.
Цікаво.
Ло Шарик• вчера в 19:14
20-25 тисяч. Якби не підробітки виживати вкрай складно. Критична інфраструктура. В ресі ще менше.
Ло Шарик• вчера в 19:15
Ответ дляArctic777
Они всегда хорошо получали, вспомните Афоню
По різному у всіх. В столиці більше, в райцентрі значно менше і розцінки на роботу дуже різні.
Мэри Попкинс
• вчера в 19:16
Ответ дляЛо Шарик
Ну це пздц
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
За таку зп я б взимку не лізла ло зледенілих проводів.
Просто видно вони поняли: хто якщо не я. Кожний. А їм 25т зепе- нате, ні в чом собі не відмовляйте
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
заварний look• вчера в 19:16
Нормально думаю, прийшли до нас лічильник лагодить, автомат треба змінить 6000грн, міняємо зараз, ні , топочекаєте трохи. Звісно вивалила їм гроші, бо чекати собі дорожче...
І воювати щ ними нема ресурсу та й недозвонитися ні до оператора ні до лирекції.
Мэри Попкинс
• вчера в 19:17
Ответ длязаварний look
Та я про інших
Шо Ви мені про ті лічильники
Ответ дляМэри Попкинс
Ну це пздц
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
Они ради того идут, чтобы не быть убитым
ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 19:18
Нам на работе меняли всю проводку, установили генератор, два аккумулятора и инвертор. Заплатили мы 89 тыс грн)
заварний look• вчера в 19:18
Ответ дляМэри Попкинс
Та я про інших
Шо Ви мені про ті лічильники
Це ті самі бригади, які лагодять лінії еоектропередач.
Ло Шарик• вчера в 19:18
Ответ дляМэри Попкинс
Ну це пздц
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
Автор, мій як загнаний кінь. Ви навіть не уявляєте яка це рабська праця і як керівництво відмиває гроші. І копають, і ремонтують, і будують, і генератори встановлюють.
Ло Шарик• вчера в 19:19
Ответ дляМаю рацію
Мій електрик їздить на Лексусі 25 року
Ваш в ресі точно не працює.
Та_шо_ж_таке• вчера в 19:19
Плохо зарабатывают, сосед электрик, говорил что в таких условиях как они работают, хотелось бы больше зарплаты
Мэри Попкинс
• вчера в 19:19
Ответ дляArctic777
Їх уб‘ють за відмову від зледенілих проводків?
Я натуралка• вчера в 19:20
Ответ дляМэри Попкинс
Вони втратять роботу, бронь, пошурують на фронт.
Ло Шарик• вчера в 19:20
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Це правда. Все що працює зараз на державну систему, зарплати дуже низькі.
Та_шо_ж_таке• вчера в 19:21
Ответ дляЛо Шарик
Так и есть 😢
Мэри Попкинс
• вчера в 19:21
Ответ дляМаю рацію
Мій електрик їздить на Лексусі 25 року
Ну мій чоловік теж тим чи іншим боком - електрик. Але робота не прям електрик. Теж є нова машина , от як тижні два. Але це роки 3-4 роботи пішло.
Форточка• вчера в 19:22
Ответ дляArctic777
Він буа сантехніком
Ло Шарик• вчера в 19:23
Ответ дляГорлаю зрання
Електрики завжди дуже добре заробляли.
Ті що працюють виключно на себе. В мого робочий день з 8 до 17. Підробляв у вихідні. Зараз майже немає вихідних. За вихід у вихідний 2 тисячі платять. На морозі цілий день
Мэри Попкинс
• вчера в 19:22
Ответ дляЯ натуралка
Та поняла, я пожартувати рішила
Ну все одно - чому не платити гідно? Куди ми всі зараз без них? Далеко поїдемо?
Та_шо_ж_таке• вчера в 19:24
Ответ дляМэри Попкинс
Ну це пздц
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
Тупо нікого не цінують
Все робиться на голому ентузіасті.
Вы сдурели, без образования лезть в энергосистему, если кто-то решится, это вообще как?
Горлаю зрання• вчера в 19:23
Ответ дляЛо Шарик
Не лише виключно. Навіть якщо десь офіційно працевлаштовані, але не бухають, а ходять по шабашкам.
Мэри Попкинс
• вчера в 19:23
Ответ дляЯ натуралка
Заїбали
А поліцейські із тими шакалами, цікаво, теж 25т мають?
Ло Шарик• вчера в 19:25
Ответ дляГорлаю зрання
Я вище написала, де взяти час ходити по шабашкам? Вночі? Я не знаю жодного електрика який бухає. Всі тяжко працюють