Мэри Попкинс• 1 час назад
Мені цікаво. Чи гарно заробляють зараз електрики
Ну от про військових - про критично необхіідну кров з носа спеціальність (функціональну, скажімо так, спеціальність) - нам відомо. Платять невеликому числу осіб які прямісінько поряд з ворогом виконують.
А наступна критично необхідна, кров з носа, галузь - це всі , хто в будь який мороз лізе в провода, і міняє їх. От як на їх матвинагорожі відображається важливість їх праці. Да, можливо з технічної точки зору - нічого , крім об‘ємів, не стало якось для них складніше. Але ж нужда в їх праці - зросла в тищу разів.
Цікаво.
Та_шо_ж_таке• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Заїбали
А поліцейські із тими шакалами, цікаво, теж 25т мають?
Больше, на много больше
Я натуралка• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Та поняла, я пожартувати рішила
Ну все одно - чому не платити гідно? Куди ми всі зараз без них? Далеко поїдемо?
Питання не за адресою.
Ло Шарик• 1 час назад
Ставлення скотське, як і до військових. Вже нічого не дивує, після двушкі на москву. Покинути не може, 52 роки.
Я натуралка• 1 час назад
Ответ дляГорлаю зрання
Не лише виключно. Навіть якщо десь офіційно працевлаштовані, але не бухають, а ходять по шабашкам.
Там вище написано- зараз практично немає вихідних. В мене чоловік працює кіповцем, має бронь. Міг би ходити підробляти, т.я. з електрикою на ти, але вже скоро рік, як працює за себе і за того парня, з тих пір як декілька співробітників звільнилося. Практично без вихідних.
Маю рацію• 1 час назад
Ответ дляМэри Попкинс
Ну мій чоловік теж тим чи іншим боком - електрик. Але робота не прям електрик. Теж є нова машина , от як тижні два. Але це роки 3-4 роботи пішло.
Мій електрик. 3- 4 роки в нас ще два студенти і будівництво.
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ длявентиляторная
Слесаря бронь имеют.
Слюсарі доречі в критичні інфраструктурі також мають аналогічно, небагато.
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Так, все правда.
Ло Шарик• 1 час назад
Ответ дляАноним_1857
Сантехник сказал 1500 за чистку засора под раковиной,ох… вкрай
То хапуга вам попався. Я те коліно сама чищу. Там складного нічого немає.
Из Кукуева я• 19 минут назад
Ответ дляЛо Шарик
такое отношение у нас до любых работяг.
Пенек Возмездия• 9 минут назад
Ответ длязаварний look
Нормально думаю, прийшли до нас лічильник лагодить, автомат треба змінить 6000грн, міняємо зараз, ні , топочекаєте трохи. Звісно вивалила їм гроші, бо чекати собі дорожче...
І воювати щ ними нема ресурсу та й недозвонитися ні до оператора ні до лирекції.
Эээ
Автомат если просто сменить - это открутить от старого 2 проводка, снять его с рейки, поставить новый и 2 проводка плотно вкрутить. Я старые сама меняла.
Пенек Возмездия• 5 минут назад
Ответ дляЛо Шарик
Так на таких же и зарабатывают. Кто сам никуда не лезет. А там реально делать нечего. Только грязно.