Меломанка Маланка• 31 марта 2023
Порадьте безшовні і зручні бра на кожен день
Дівчата, порадьте на які бренди, а може моделі звернути увагу, щоб були зручні без пушап, але тонкий поролон, без кісточок на ОБ 85, В.
Меломанка Маланка
• 01 апреля 2023
якось купила в інтіміссімо 2 шт, то там шви виявились необроблені і якась лєска так натерло, що мусила заклеїти ті місця пластирями і коли прийшла додому, зразу викинула. Я навіть і не подумала роздивлятись шви в такому недешевому магазині, вони коштували 3 роки тому по 1500