Вишневий цвіт• 31 марта 2023
Похудеть на 7-8 кг за два месяца. Как?
Дайте дельные советы, как к лету похудеть на 7-8 кг, очень надо. И реально ли это? Не слишком резко было бы? Делитесь опытом)
Люблю Украину• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
ПХ мені не можна. Там харчування 5 разів на добу, від того постійно тримається високий рівень глюкози у крові, підвищується рівень інсуліну, і від того ж посилюється апетит.
Вам не можна правильно харчуватись??
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так, я згодна. Дуже якось повільно. Не знаю, що нетак роблю. Слідкую за БЖУ, не голодую, сплю, тренуюсь и і так повільно
Если вы мало едите и много тренеруетесь то так и будет
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Почитайте дослідження з цього приводу, дізнаєтесь багато корисного)
З якою приводу?
З віком людина змінюється.
Я-ваш шанс• 31 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Берете ряженку, которая оранжевая) пакетик желатина, заливаете желатин горячей водой, что б набух, отдельно распариваете таблетки сах зама , если в таблетках, если жидкий то так, штук 6, выливаете желатин в ряженку, туда же сахзам и в холодильник)
Со сметаной и белой ряженкой вкуснее но калорийней)
А так 57 калорий на 100 грам) отличный десерт) можна добавить сверху вишню из заморозки и притрусить немного какао, будет как торт)
Дякую. Спробую, колись робила желе зі сметани та полуниці, смачно, а що можно з ряженки і не чула раніше
Джонсонюк• 31 марта 2023
Ответ дляЗабула що?
А вы зачем в этой теме? От вас вообще никаких советов. На пустом месте доколебались до человека. А она между прочим все правильно написала.
Удалено администрацией...
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Якби можна було худнути на відмові від алкоголю, я була б щасливою.
Випиваю мало.
А от солодке люблю :(
Колись, коли вперше робила відмову від нього, трималася півроку. Скинула 12 кг, більше нічого не робила. Перші два тижні було важко, я гризла моркву замість цукерок.
З початком війни у моєму місті почала жерти солодке знову, знову набрала :(
Випиваю мало.
А от солодке люблю :(
Морква + яблоко + лодка сметаны или йогурта... Это сладко и очень вкусно и полезно и малокалорийно, по виду огромная тарелка) спокойно можно нажраться такого салата и кайфовать)
Люблю Украину• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Людоньки, ну вмикайте мозок, хоч інколи, будь ласка )
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Вам не можна правильно харчуватись??
Мені не можна їсти 5 разів на добу, це мене вб´є.
Взагалі інсулінорезистентність є у більшості жінок з вагою під центнер і старших 40 років.
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
И з кефира) тоже можно))
Люблю Украину• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
З якою приводу?
З віком людина змінюється.
Не настільки, щоби не думати раціонально.
І діяти)
маминаБубочка• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Я люблю все. І печиво, і шоколад, і цукерки.
Раніше спокійно могла з´їсти 4 шоколадки за півгодини.
А зараз від цього росте вага.
да 4 шоколадки в день многовато... наверное вы стрессы в жизни заедаете. Я под кофе могу полосочку съесть и больше не хочется. это проблема
раз уж вы такая сладкоежка мой вам совет - разрешайте себе сладкое только на завтрак!
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
А зачем на пп есть 5 раз в день?)) еште 2 или 3))
Тю
Ноу коммент• 31 марта 2023
Девочки, советую воду) там всего 9 кал на 100 грам, вместо шампанского и сладкого) можна литр спокойно вдуть или 2)
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Лучше не так
Берем к примеру батончик сникерса
Там 36 грам, вписываем их утром сразу и делим на 3 части, можна и на больше и един в любой момент
Берем к примеру батончик сникерса
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Так, це звичка з дитинства. Хтось палить, хтось п´є вино, а я солодким стрес заїдаю.
Зараз їм солодке зі стевією, мало і не щодня.
Бо ті півроку, що я не їла цукру і ніякого штучного солодкого (овочі я їла і фрукти теж) допомогли мені позбавитися психологічної залежності. І зараз мене вже не трусить, як наркомана, коли не хм цукру. Бо раніше руки трусилися, це було страшно.
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Лучше не так
Берем к примеру батончик сникерса
Не можна цукор людині з інсулінорезистентністю.
Це як алкоголіка лікувати поділом 100 грам на три частини.
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Тю
ПХ - це харчування 3 рази на день + 2 перекуси.
Все решта вже не ПХ, а дієта.
З моїм діагнозом строго триразове харчування має бути.
Все решта вже не ПХ, а дієта.
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Я в общем рассказываю как правильно, тут ведь не все, кому нужна ДИЕТА по болезни
А людям с проблемами должен врач расписать всё на основании анализов
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Солодкі напої найшкідливіші.
Краще вже шматочок шоколаду.
Є схожа вода без цукрів, Моршинська з лаймом і м´ятою. Влітку просто супер, як мохіто майже.
Краще вже шматочок шоколаду.
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Все решта вже не ПХ, а дієта.

что то новенькое))) То есть если я хочу есть на пх 3 раза потому, что больше не лезет, а иногда и 2 могу, а иногда 8 то это не пх?
Ужас.... Где вы это берете? (((
Людям без проблем нужно питаться по голоду, а не по режиму и часам(
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Солодкі напої найшкідливіші.
Краще вже шматочок шоколаду.
Ну для вкс вообще всё зло))) как вы дышите и живете в этом страшном мире....
Есть такое псих заболевание, орторексия называется, почитайте
НаБалКоніХодять• 31 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Ви д не знаєте, скільки я тренуюсь. Як ви таки висновки робите?
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Какие высновки?
Предполодения по ходу того, что пишите
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ дляНоу коммент
Звичайно.
У Вас було зайвих нещасних 5 кг.
Скоріше за все, ще й ІМТ у нормі.
Можна спокійно їсти і пити все, і смажене, і копчене, і солодке, і вночі перекуси робити.
Бо це ніяк не відобразиться на здоров´ї.
А у людей з великою вагою порушується обмін речовин. У когось вуглеводний, у когось жировий, у когось обидва. І це не психіатрія, а ендокринологія.
У Вас було зайвих нещасних 5 кг.
Скоріше за все, ще й ІМТ у нормі.
Ноу коммент• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Звичайно.
У Вас було зайвих нещасних 5 кг.
Скоріше за все, ще й ІМТ у нормі.
У Вас було зайвих нещасних 5 кг.
Скоріше за все, ще й ІМТ у нормі.
Ага))) много вы обо мне знаете))))) и о других) пипец)))
Кароче) делайте, что хотите)) если не хотите есть здоровую еду и правильно худеть то убивайте свое здоровье дальше...
Сидите на диетах, на маримановых и тд...ваше здоровье
маминаБубочка• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
ох ,я бокал вина на ночь пила через день в начале войны. за три месяца 7 кг набрала. никогда на столько не поправлялась. и муж набрал в весе. правда за месяц он легко 5 кг сбросил. а мне надо месяца 3 ((
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Солодке вино досить калорійне, мабуть, тому.
Мені довго скидати до бажаної ваги. Але що робити - треба.
маминаБубочка• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
у мужа на складе списали вино , привез пол машины. война началась ,раздавала всем что-бы самой не спится
сейчас на диете паровой худею.) сегодня муж звонил говорит шампанское есть в пол цены , но нет я уже не поведусь.
Гарнюнька• 31 марта 2023
Ответ длямаминаБубочка
Моя подруга пила два місяці вино з чоловіком вечорами.
Замість антидепресантів.
Потім кинули, щоб не спитися.
Все-таки бокал вина навряд чи більш небезпечний, ніж пігулки.
Замість антидепресантів.
Потім кинули, щоб не спитися.
маминаБубочка• 31 марта 2023
Ответ дляГарнюнька
Замість антидепресантів.
Потім кинули, щоб не спитися.
Замість антидепресантів.
Потім кинули, щоб не спитися.
антидепрессанты никогда не пила, не знаю. а спится можно это да. потому и раздавала всем) брали даже те кто вино не пьёт)) в Киевской обл. тогда алкоголь не продавали.