Трейдер кріпти• 31 марта 2023
Антидепресанти і лібідо
Чи був у когось досвід, щоб на АД залишилось нормальне лібідо?
Нічний дожор• 22 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
У мужа в ноль либидо. Просто катастрофа.
Чоловік вже майже півтора роки пє Золофт
Лібідо спочатку взагалі було в мінусах
Потім через пів року рік чуть чуть появилось
Але проблеми є, наприклад займаємось сексом і на середині він просто падає.....
Спочатку аж страшно було, тепер трохи звикла
Але в нас справді проблема є, головний біль постійно......АД трошки помогли але не повністю..
..побочки страшні, треба толкового психіатра щоб приймати АД, якщо просто їх приймати, то навіть не пробуйте ....це на довго з побічними ефектами...
Тому якщо можна без них обійтися то краще без них
Лібідо спочатку взагалі було в мінусах