Губки-уточкой• 31 марта 2023

на какую сумму вы сегодня купили лекарств?

я на 600 грн
_MadonnA_• 31 марта 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Ні на яку. Ліки будуть продаватися , як і раніше. А отримати е-рецепт взагалі не проблема. Досить записатися до свого лікаря в хелсі, а потім їй написати що треба рецепт. Для цього бігти не треба до неї. До речі, аптека 911 вже написала, що буде консультувати і зразу виписувати рецепт))) молодці, знають, що впадуть продажі.
Мне врач никак не поможет , если мигрень . Она может быть ночью или вечером , какой врач ?

А я с Рио-де-Житомира!• 31 марта 2023
А что случилось? у меня рецептурные антидепрессанты всегда без рецепта продавали, потому что забывала, антибиотики тоже, говорила дома забыла. Что сейчас кардинально поменяется?
Спасу мир• 01 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
Телефон, вайбер, тг?
Якщо лікар не дає своїх контактів? То тільки запис.
Zara Zara• 01 апреля 2023
450грн
Та_все_ок_будет• 01 апреля 2023
0 грн 0 коп.
Есть тут еще такие?
Ласую колобками• 01 апреля 2023
Я не розумію тих, хто тут йорнічає і рже.
Хай дякують Богу, що не мусять кожного дня вживати гору рецептурних ліків, щоб просто жити.
Эта_Шикарна)• 01 апреля 2023
Мама купила фастум и спирт. Вообще бред нафига рецепт для такого!?
Я тут Живу• 01 апреля 2023
TATOSS• 01 апреля 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Например, противозачаточные. Вы же ежемесячно гинеколога не посещаете.
А де написано, що рецепт діє тільки місяць?
І взагалі то до закінчення военного стану ця постанова призупинена. Є постанова на це КМУ.