Губки-уточкой• 31 марта 2023
на какую сумму вы сегодня купили лекарств?
я на 600 грн
Ответ дляБ´ю байдики
Ні на яку. Ліки будуть продаватися , як і раніше. А отримати е-рецепт взагалі не проблема. Досить записатися до свого лікаря в хелсі, а потім їй написати що треба рецепт. Для цього бігти не треба до неї. До речі, аптека 911 вже написала, що буде консультувати і зразу виписувати рецепт))) молодці, знають, що впадуть продажі.
Мне врач никак не поможет , если мигрень . Она может быть ночью или вечером , какой врач ?
А я с Рио-де-Житомира!• 31 марта 2023
А что случилось? у меня рецептурные антидепрессанты всегда без рецепта продавали, потому что забывала, антибиотики тоже, говорила дома забыла. Что сейчас кардинально поменяется?
Спасу мир• 01 апреля 2023
Ответ дляДайте подуться
Телефон, вайбер, тг?
Якщо лікар не дає своїх контактів? То тільки запис.
Ласую колобками• 01 апреля 2023
Я не розумію тих, хто тут йорнічає і рже.
Хай дякують Богу, що не мусять кожного дня вживати гору рецептурних ліків, щоб просто жити.