Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Я так зрозуміла, що це питання до мене, як до автора теми. Пропоную подивитись відео про законопроект і почитати петицію. Я все розумію, не потрібно мені пояснювати. І розумію, що наші військові не роботи, а живі люди. Ви знаєте коли буде Перемога? Війна вже дев´ять років і може бути ще дев´ять.
Так, я про це знаю і вам раджу знати.
Пояснювати вам щось без толку. Ллєте воду на млин ворога і не дивуйтеся, якщо раптом отримаєте роздачу від СБУ, і вони будуть праві.
Відмазка ’Я солдатка’ не прокатить.
mari_klim• 01 апреля 2023
Ответ дляVodoleya
Я просто розумію, що при Порошенко ми б просто далі розширювали Мінські домовленості і поступово б поступалися територіями, от і все.
Якщо ви знаєте, як краще, чому ви досі не у Раді??
))
Логіка. А при цьому президенту ми за скільки лишились територій? За тиждень, чи п´ять днів? А яка кількість? Пару сіл біля ОРДЛО?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Схоже, що ви і є. Бо 18 місяців побути на фронті, це не те ж саме, що ’повернути Миколу...’ Півтора року, це багато, тепер черга слідуючих.
Роззявте широко очі і подивіться - є черга бажаючих?
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, я про це знаю і вам раджу знати.
Відмазка ’Я солдатка’ не прокатить.
І що СБУ буде авторці інкримінувати ?
Бажання побачити соловіка вдома-це вже стало злочином?
Еленка14• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Немає ніякої ротації, то прорвали оборону, то ждуть наступ. Поповнюють, а на відновлення вже пів року не відводять! Так не повинно бути.
Звісно що не повинно бути, а де людей брати? Звучить дуже жорстко, але ким?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І що СБУ буде авторці інкримінувати ?
На фронті можна побачити, я їду і вона хай поїде, не переломиться.
Заклики до капітуляції - таки злочин під час воєнного стану.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так, я про це знаю і вам раджу знати.
Відмазка ’Я солдатка’ не прокатить.
вам пора спатки, здається.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Номер допису у якому лунає заклик до капітуляції,будь ласка .
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Старт-пост
Еленка14• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я помітила що на порадниці такі теми дуже «не люблять».
Так, не люблять, тому що тих, хто на фронті, треба кимось замінити. Наприклад, їхніми чоловіками, синами, родичами..... Це правда життя.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Старт-пост
Жодного слова про капітуляцію не бачу.
Еленка14• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Звичайно, бо чуже не болить. От і роблю висновок, що більшість чоловіків дома, і міняти наших на своїх, ой як не хочеться. Зате - Герої, котики. Ліцеміри!
Ось тут ви праві
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
вам пора спатки, здається.
Удалено администрацией...
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Жодного слова про капітуляцію не бачу.
Бо у вас з логікою важко. Демобілізація означає оголення фронту, наступай, враже, донесхочу.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Я ніде не писала, що хочу побачити і не можу, бо боюсь поїхати. Таки вам пора, бувайте.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Це лише ваше суб´єктивне сприйняття. З 2014 року, здається, мобілізували на 1 рік, то що - фронт оголювався?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Наполеон з вас ніякий, лягайте спати. Воно вам не треба.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Це ви в Німеччині по акціях ганяєте?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Це ви в Німеччині по акціях ганяєте?
Так, в Німеччині. Поряд ганяв король Чарльз сьогодні, але не перетнулися
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Жіночко, ви п´яна?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Жіночко, ви п´яна?
Вже тверезва. Король Англії Чарльз приїздив сьогодні в Гамбург.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Жіночко, ви п´яна?
Вона в Гамбурзі мабуть, там сьогодні був принц Чарльз з дружиною. Але як то всьо допомогло ЗСУ незрозуміло.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не вам вирішувати, що мені треба. Якщо вас щось не влаштовує в цій темі, то вийдіть. Пишіть в своїй темі про те, що вам цікаво, і не вчіть жити зовсім незнайомих вам людей.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Ми робили акцію ’Буча’, кошти для ЗСУ збирали.
Хвилювалася, що через того короля акцію можуть скасувати, але німці педанти, раз дозволено, значить дозволено, король в Ратуші, ми недалечко, кожен про своє дбав.
ЛерусикП• 01 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Ви дійсно вважаєте, що колишнього юриста кварталу дотепно було ставити Головою СБУ? СБУ! А тепер він під слідством разом зі своїми замами, які мають російське громадянство.
Зоя тут ні до чого, якщо ви бачили всю ту конференцію, то не могли не помітити, як зеленський виправив Бутусова, коли той до першого звернувся без титулу ВЕРХОВНИЙ

А про те, як зеленський з єрмаком злили ГУР і закинули до Ахметова, що нібито Ахметов мав домовленності з рашею...Хоча не Ахметов летів з Оману літаком медведчука, а саме зеленський, доречі, пригадуєте телемарафонний цирк щодо затримання медведчука? А для чого і його також лишили громадянства ви з новин не дізнаєтеся. Бо пікалов або колишній юрист кварталу вам з екрану не розповість, що тих осіб, які не мають громадянства України, не можна судити за законами України.
Я вважаю, що якщо б у мене в знайомих був дійсно гарний юрист, то чому б йому не стати головою СБУ. СБУ, це юридична освіта, не бачу проблеми. Про слідство не в курсі, більше цікавлюсь СЗРУ.
Ой, про Бутусова навіть не цікаво. Ще та баба Яга ’проти’. Яка б влада не була, він проти всіх. Для мене сумнівна особистість...
Ще раз кажу, я в курсі, що Вам не подпбається президент і вибір 73% людей. Мені не подобається Порох і ще багато хто...І що тепер? Давайте дивитись правді в очі. Якщо не буде достойного оберуть знов Зеленського (хоча, я щиро, не хотіла б щоб він йшов другий раз на вибори,зараз він увійшов в історію, потім тільки вляпається в історію). Але Пороха вже точно не оберуть...Минулі вибори були такі, що половина голосувала за Зеленського,а інша проти Пороха. І цього разу так і буде. Якщо не буде іншого достойного.
OL@• 01 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Автор, я вас прошу, яник тікав до ростова, а цим нікуди буде тікати і вони про це знають.
З моїх улюблених невербальних
вы их недооцениваете......
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Гарний юрист. Був)
Тепер усією службою регочемо
OL@• 01 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Где ж вы так бедная то пашите? И ненадорвались то еще.....
на удаленной работе, наверное...
OL@• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Ще раз питаю, якщо зараз скажуть, що здали ту територію, а Ви про це знали 5 днів тому. Щось зміниться для Вас? Вам полегшає бо всі знають?
Якщо скажуть, що зброю не дали, а Ви про це знали....навіщо мирним людям ця інфа? І так, намагаємося ростити дітей, при таких подіях і не зійти кукухою. Хай краще кажусь,що все добре! що все дають!
ээ....странная логика...и да, это уже явные проблемы с ’кукухой’, как вы говорите
Takamaka• 01 апреля 2023
Ответ дляVodoleya
Подивіться спершу, який % території було окуповано у 2014 році (а конкретно, при 5-му), потім подивіться, який % вдалося відбити.
Далі гляньте, який % окупували від початку вторгнення у 2022 році і скільки ще лишилось відвойовувати.
Все у відкритому доступі.
Знаєте, з 2014 року чую про те, як Порошенко ніби-то «нарізає х..лу Україну як ковбасу», прямо усі п‘ять років. Але реальність в ретроспективі виглядає інакше.
Не бачу сенсу та жодних підстав стверджувати, що було б.