Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Та як немає ким? Є. Буковелі,ресторани,спортивні зали тріщать від моцних,файних хлопців. Але ж вони всі»інваліди,опікуни,волонтери,студенти,бронь і т.д.,і т.п.» Тому потрібно кричати про цю несправедливість ,а не закривати людям роти.
Ні. Вони просто мають гроші. І ніхто нікуди їх не забере. Бо як їх заберуть - то економіка накриється мідним тазом. Точніше її залишки.
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляVodoleya
Я просто розумію, що при Порошенко ми б просто далі розширювали Мінські домовленості і поступово б поступалися територіями, от і все.
Якщо ви знаєте, як краще, чому ви досі не у Раді??
И много территорий при порохе отдали? А сейчас при зе сколько?
И конечно минские намного, намного хуже, чем сотни тысяч погибших украинцев? Можете не отвечать, вопрос риторический. Так сказать пища для ума
Еленнн• 01 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
и Буча и не только. такого по марафону не расскажут и не покажут.
а через некоторое время большинство и не вспомнит.

видео выкладывать не буду. кто захочет увидеть, не для слабонервных, найдет сам.

до Бучі була Житомирська траса.

Це відео без начитки та музики, щоб всі канали світу могли показати та нагадати про страшні злочини росіян.

Ми їдемо по Житомирській трасі і бачимо розстріляних людей та спалені авто. Саме тут відбулася жахлива трагедія, яку з дрона зафільмували мої друзі з групи Bugatti. Рухається колона цивільних, росіяни її обстрілюють. В білому авто пробите колесо (потім ми дізнаємося, що мати закрила собою дитину і загинула на місці). Чоловік (наш знайомий, працівник туристичної фірми) вискакує з авто та підіймає руки. Але його розстрілюють… Російський солдат з танку біжить до автомобіля, підходять й інші. З автівки виводять жінку з дитиною і ведуть до лісу… Чоловіка відтягують з дороги, перевіряють кишені…
Ми ж підіймаємо свого дрона і вивчаємо місцевість куди повели жінку з дитиною. Знаходимо російські позиції та йдемо туди… Безлад, сміття, купа презервативів… А потім ми бачимо тіла, складені на купи та спаленні. Багато жіночих тіл… Страшно уявити, що з ними творили росіяни…
Боже,який же кошмар. (((((((((((((((((((.

---

..останній абзац буквально -...дочекались ’шашликів’... як би це страшно не звучало.
Helga_SV• 01 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
от поза страуса це саме краще. Скоро і вибори знову. Навішо лекторату думать?
Удалено администрацией...
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Добре. Ось Вам правда. Воєнним сказали, що до кінця війни ротації їм не буде (не один воєнний про це вже сказав). Подобається правда? Живіть з цим тепер! Що далі? Реагуйте вірно! вперед
Я вже тут писала. Така правда їм не нра, треба хорошу правду
Inno4ka-ya• 01 апреля 2023
Не буду підписувати. Шкода всіх, але своїх друзів і рідних більше. Я тільки підпишу, якщо підуть воювати всі, і чоловіки,і жінки, тоді і я піду. А так,як мати сига, якому через пів року 18, не підпишу. Моя дитина нічим не гірша за чиюсь дочку
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
На фронті зараз усі дуже навчені.Особливо той хлопчина з Тернополя,який загинув не пам’ятаю на який день після мобілізації
Ну так ви ж тут кричите - наберіть нових і замініть ними тих, хто воює, вони навчаться. От набрали нового, навіть вчили. Як вам результат? Протиріч немає ніяких?
Приклад - просто капець влучний.
Inno4ka-ya• 01 апреля 2023
Ответ дляПанВиктория
Тільки напевно ніхто не думаю в якому настрою хлопці (я за тих хто вирішує стосовно петицій) . Як вже сил не має. Ще як зп зменшили то взагалі. Чоловік вже морально без силий. .. 🤷‍♀️
Я вам щиро співчуваю. Але не можу підписати. Бо маю сімнадцятирічного сина. Владі не довіряю, що не будуть чіпати молодь. . Дитину на війну не віддам ні за що.
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Звідки оті ´сотні´ родичів і ´тисячі´ знайомих? В паспортному столі працюєте, чи що?

Який сенс так старанно за владу придумувати відмазки? Вони й самі справляються. )
А чому вас це дивує? Є цілі містечка, які живуть за рахунок військових частин. І там як не родичі, то друзі -знайомі реально всі.
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляЕленка14
Ротація - це не те саме, що демобілізація
Люди чомусь думають, що при ’ротації’ всіх по домах розпустять. А ото з-під бахмута в Харків - то не воно)
Анетка• 01 апреля 2023
Автор! Нажаль дуже мало наших захисників дочекаються цієї демобілізації .
18 місяців на війні це дуже довго .
Мій чоловік пробув на нулі 3 місяці, потім тяжке поранення і вже 6 місяців лікуємось.
Наші захисники наші янголи охоронці !
Завжди буду вдячна їм за їх жертву !

По темі, що будуть казати , ’ми вас не посилали’ , повірте, наші хлопці і дівчата після війни не дадуть себе ображати, ми не дамо їх ображати . Ті, хто бачив смерть, мовчати не будуть. Так що тітонька ’ми вас не посилали’ раджу вам припустити свій язичок і не дай бог вам таке ляпнути ветерану. Я вам не заздрю. Я вам співчуваю .
Нісенітниця• 01 апреля 2023
Нужно смотреть правде в глаза
Можно подписать десяток петиций, но ситуация не изменится.
Замены нет. Военкоматы с трудом набирают пополнение на замену погибшим и раненым.
Поэтому демобилизации по желанию не будет.
Elena-Evelina• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Кто на что учился. Я прекрасно пополняю наш бюджет налогами много лет.Некоторые и этого не делают.
Нет слов просто за которые не забанят. Плохо учились, значит. Раз пашите как коняка, работодатель не ценит и не уважает.
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляOxana22
Мой брат сейчас борется за жизнь в реанимации. За год войны дали отпуск на его ДР на 2 дня. Так что не обобщайте. Значит вашим знакомым просто повезло.
Пускай скорей поправится !
Молитесь за него !
Наша семья уже 6 месяцев по больницам . Со временем будет легче, главное поддерживать его и быть с ним рядом. Ему сейчас это нужно, для желания жить !
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Я в отпуске последний раз была в 2012 году. И что? Полностью официально пашу. И неизвестно когда мы все отдохнем.
Ну вы и сравнили )
Вы в окопе мокли и мёрзли ? Нет ?
А они там месяцами, а некоторые уже год
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляOxana22
Евгений. Сегодня врач после очередной операции сказала, что полностью слепой, глаз нет. Кишечник пробит осколками, прооперировали, легкие пробиты. ИВЛ.
Кишечник у нас 3 месяца заживал в госпитале. Это очень сложный и длительный процесс.
Держитесь ! Вы должны справиться со всем этим !
У брата есть семья, дети ?
Elena-Evelina• 01 апреля 2023
Ответ дляАнетка
18 місяців на війні це дуже довго .
Наші захисники наші янголи охоронці !
Завжди буду вдячна їм за їх жертву !

Вони вже дали себе ображати, коли проковтнули зменшення заробітньої плати.
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Звичайно, бо чуже не болить. От і роблю висновок, що більшість чоловіків дома, і міняти наших на своїх, ой як не хочеться. Зате - Герої, котики. Ліцеміри!
Автор, у нас в 30 квартирном доме 10 мужчин 30-35 лет, никто не служит. С детками в парке гуляют )
Вот такая статистика.
marydgayne• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Вы его не хотели брать или вам его не давали. Вас не отпускали домой на ночь с места работы?? Как вы вообще можете сравнивать свой отпуск с отпуском, который необходим военным на передовой??
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Мои соседи еще и в пансионате месяц лечились. Все. После Авдеевки.
Так они после ранения
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Ще раз питаю, якщо зараз скажуть, що здали ту територію, а Ви про це знали 5 днів тому. Щось зміниться для Вас? Вам полегшає бо всі знають?
Якщо скажуть, що зброю не дали, а Ви про це знали....навіщо мирним людям ця інфа? І так, намагаємося ростити дітей, при таких подіях і не зійти кукухою. Хай краще кажусь,що все добре! що все дають!
Можна казати, що важка ситуація, що дуже складно, але ми зробимо все, щоб втриматися і т.д. З марафону вже воєнні експерти в шоці, від брехні .
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляCharming
А це і є результати інформаційної роботи наших можновладців. Усюди показують як військові класно вдіті, нагодовані, забезпечені. Зарплати суперові, дружини жирують. Іноземні донати рікою. Жодного слова про втрати, про кількість поранених, про те, що вони на самозабезпеченні, що допомога реальна тільки на волонтерських плечах.
От і маємо - ми вас туди не посилали, вам за це платять і решта ото всього непотребу. А позиція ’ розділяй і царюй’ завжди була дієвою
Не партеся. Це наратив з раша методичок. Всі все розуміють, але сотня довбо@бів знайдеться на 40 мільйонів то, хто підхватить і буде то нудіти. Що ж тепер на них орієнтуватись? Хай собі собаки гавкають...
Inno4ka-ya• 01 апреля 2023
Ответ дляАнетка
Вот такая статистика.
А с другой стороны почему должны воевать только мужчины принудительно, а женщины добровольно? Я рожала сына не для того, чтобы он шел воевать. Да, он еще подросток. Но почему мой сын на убой, а дочка подруги должна спать в теплой кровати? Если у матери погибнет на войне ребенок, плевать ей будет на победу и все остальное. Сдаваться я не хочу и под рашу тоже. Поэтому мое мнение, что воевать должны все, и женщины, и мужчины, не выпускать никого, кроме пенсионеров, мам или пап с детьми, инвалидов. На таких условиях я согласна и сама воевать, и сына отпустить.
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Ну ви можете іти. Чого лише дочка подруги? І подруга, і ви, і я... Йдіть , хто ж вам заважає. Чи як завжди ’мене обмине’? А якщо ні?
Натали 903• 01 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
Ні. Це в ваших фантазіях. На практиці цим людям потрібна тривала нехила адаптація. Це якщо не в штабі сидів, а таки воював.
Повернення до звичного нормального життя, сім´ї, роботи - в більшості і є адаптацією.
Купа знайомих що приїздили на 10 днів у відпустку, швидко приходили до тями вдома, хоч і приїздили не в кращому стані, на перший погляд. Всі воюють, не в штабі.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляiryna _b
Я за демобилизацию тоже. Петицию подписала.
Эта петиция куда важнее той,что недавно пихали жены тыловиков за 1 тысячу евро
Дякую
Inno4ka-ya• 01 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
Тому що чоловіки примусово, а жінки добровільно. Чи різниці нема?
Tacay• 01 апреля 2023
Ответ дляАнетка
Ну вы и сравнили )
Вы в окопе мокли и мёрзли ? Нет ?
А они там месяцами, а некоторые уже год
Угомонитесь. Большинство пошло в окоп т.к. работы нет. Поэтому да, кто на что учился.
Milanaher• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Может хватить бредить? Если у вас круг безработных,то не судите по себе. А то смотрю , вы круглосуточно пашите только тут на Советчице. И даже отпуск бедняшка взять не можете
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Ну я вам от пишу. Зараз вашій дитині виповнюється 18 і ви різко стаєте мобілізаційним резервом. Не лише донька подруги, ви також. Як особисто ви, готові? Чи ’мала дитина’, ’хвора спина’?..