Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну позбирайте інших в учебки і навчайте їх хоч сто літ. На фронті з них толку мало.
На фронті зараз усі дуже навчені.Особливо той хлопчина з Тернополя,який загинув не пам’ятаю на який день після мобілізації
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Я в курсі хто він. Мені зараз хоч дідько лисий хай подає ті закони. Я хочу щоб чоловік повернувся додому, до родини. А чоловік такої самої як я жінки був мобілізований, якісно підготований і мого замінив на фронті.
Я не виходила заміж за капітана дальнього плавання чи геолога. І я не розумію чим моя дитина гірша за іншу дитину, чий папа зараз вдома.
Так не повинно бути. Рік і більше це дуже великий термін без проживання з родиною. В нас на додачу ще й дитина хвора, живемо від обстеження до обстеження.
Рік вижити в тому пеклі то вже джек-пот, борг батьківщині сповна відданий, нехай інші так так само хоч по року служать. Це справедливо.
Ответ для77 года рождения
Удалено администрацией...
З приводу 1 питання, не знаю які статки у Зеленського... точно поменше будуть чим у володаря фабрик. Про СБУ, а він Вам не подобався як вів справи? Щось погане він зробив, крім того, що він хороший юрист, раз раніше вів справи холдінгу кварталу? На трете питання, Ви і самі відповіли,а що не повинні були лишати громадянства?
Про Зеленських це взагалі смішно, зробити якісь висновки по посту в фейсбуці від якоїсь Зої, ну це вже реально смішно...не кажу,що то неправда, але напевно Зоя то спец агент якийсь, чи їй сказала сестра кума яка прибиральницею в СБУ працює)))
Можна кандидатуру президента на наступних виборах, з Вашої думки?
Ответ дляБорисфенка
На підсобні роботи годяться. А на передовій вони баласт.
Так они на подсобные идти не хотят, говорят - сажайте в тюрьму. У меня брат ездил на добор бригады и там они беседовали с ребятами которые прошли медкомиссию, приглашали к себе и ему парень говорит - я с тобой никуда не поеду, вези меня в тюрьму.
Брат постоял, посмотрел и пошёл дальше, пусть военкомат разбирается,но такой случай не единственный скорее всего
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Ви тролите?!
Нащо в такій темі?
Мій біолог за фахом, зір мінус 5, цивільний зараз артилерист (!). Всього навчили. Ще й додатковий фах військовий сам вивчає. В команді від тракториста до програміста віком 20-59, всі воюють, всі навчилися. Але багато вже хочуть повернутися.
Нащо в такій темі?
Ваш пошёл, потому что не хотел прятаться, потому что испугался последствий отказа от мобилизации, тюрьмы.. потому что верит властям. А другие, менее наивные и больше бояться потерять жизнь, руку или ногу, вполне нормальные страхи здоровых людей, поэтому готовы и прятаться, и к последствиям и к тюрьме. Как по мне, то год на нарах - значительно комфортней, чем год в окопе под снарядами. И это выбор каждого. Пойти воевать - выбор вашего мужа. Прятаться и не идти - выбор других мужчин. Демократия, свобода.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
І що з того? Мій там само, повернутися хочуть всі. Після перемоги повернуться.
То ваша особиста думка, якщо вам і 3 і 5 років без чоловіка норм, то мені ні. Якби всі воювали без виключень зрозуміло, а коли одні роками в окопах а іншим цивільне життя, це не норм.
Ви можете нічого не підписувати і не підтримувати, ваше право. А я по можливості буду боротися за покращення цієї системи і повернення додому близької людини. По черзі кожен чоловік має там побувати, їхати на одних весь час не норма.
Ответ дляБорисфенка
Улюблена фраза мого чоловіка ’Втомилися від війни - відпочинете в окупації’.
Що там повинно бути, діло десяте.
Йде війна, ну яка в сраку демобілізація?????
Що там повинно бути, діло десяте.
А коли ця війна закінчиться? Рік, два, п´ять? Ніхто не витримає так, повинна бути якась надія на завтра, і у військових і у їх сімей. І про це треба думати вже зараз, краще рік тому, але хоч зараз. Є час на підготовку. Як думаєте, скільки хлопців, мобілізованих в лютому-березні, досі в строю?
Full House• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Никто их не отпустит, толпы желающих как в начале войны уже нет, вот и получается,что кто с первых дней,тот и будет до конца.
У меня брат с марта 22 на фронте,он уже очень сильно устал, отпуск давали 2 раза на 7 дней(
Мій знайомий зараз збирається. Вірніше, вже з місяць, може й більше. То одну бумажку принеси, то іншу…
Ще один з Бахмута повернувся, був там 2-3 місяці, поки що вдома, каже, там морально дуже важко.
Я не знаю, чому одних відпускають, а інших ні.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Поясню окремим постом - демобілізація оголошується після перемоги (і то не одразу) або після капітуляції.
То я прогавила перемогу чи ви закликаєте таки до капітуляції??????
Нема слів, суцільні мати.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляЧитака
Ваш чоловік на фронті?
Так. І старший син. І сотні родичів і друзів. І тисячі знайомих.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Нема слів, суцільні мати.
Ви прогавили тему дискусії, схоже. )
Ответ дляStrelka_007
Дякую

Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Ви прогавили тему дискусії, схоже. )
Не прогавила, якраз вчасно навідалася.
Одні стогнуть ’Не відпущу Васю з під спідниці на фронт’, другі стогнуть ’Як повернути Миколу з фронту під спідницю’, а потім всі хором ’Ми так хочемо перемоги’.
То хто тут лицеміри, га?
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Звідки оті ´сотні´ родичів і ´тисячі´ знайомих? В паспортному столі працюєте, чи що?
Який сенс так старанно за владу придумувати відмазки? Вони й самі справляються. )
Ответ дляFull House
Много факторов почему так. Ваш знакомый вернулся потому что скорее всего бригаду вывели на восстановление ( это когда много людей в бригаде 200/300, и надо добрать вояк), а кто-то с этим бригад сейчас по всей Украине колесит добирая людей, когда доберут,то всех с отпуска отзовут. Ну это так у моего брата
Ответ дляStrelka_007
ОП на нього зуб мають з початку війни, бо він не з їх пісочниці і абсолютно автономний лідер. Але авторитет Залужного настільки високий, що напряму йому нічого не зроблять. Тому гидять з кутка, зі своїх кабінетів.
я не знаю як гидять з кутків. знаю як воєнні йому ’вдячні’ за його рішення. Тому все відносно
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не прогавила, якраз вчасно навідалася.
То хто тут лицеміри, га?
Микола рік служив ,хай іде тепер Сергій служити. Чи то тільки Микола повинен країну захищати? Ні-ні. Нехай усі кують ту перемогу.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не прогавила, якраз вчасно навідалася.
То хто тут лицеміри, га?
Лицеміри ті хто толерує гниль і придумує чому ж не всі мають бути рівними перед законом і обов´язком.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Мабуть, таке у мене коло спілкування, всі чоловіки воюють і це правильно.
І не треба про владу, ясно, що вони лайно, але насамперед ви - лицеміри.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вони накують, аякже. Досі на диванах лежать, а дружини харчі носять з гуманітарки.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Коротше, я вже спати йду. Не пишіть мені більше, бо відчуття що то з банкоматом спілкування. )
Тихої ночі!
Ответ дляК@тен@
для меня это не особо и новость, если честно , я так думаю давно, но понимаю женщин, требующих ротацию. С чего такая истерика только у Вас?
З чого Ви вирішили, що у когось істерика? По буквам розібрали?))) Тільки вірного реагування не бачу, як Ви раніше писали. Мені б тільки все знати, і я буду реагувати)
Ответ дляБорисфенка
Нема слів, суцільні мати.
Я так зрозуміла, що це питання до мене, як до автора теми. Пропоную подивитись відео про законопроект і почитати петицію. Я все розумію, не потрібно мені пояснювати. І розумію, що наші військові не роботи, а живі люди. Ви знаєте коли буде Перемога? Війна вже дев´ять років і може бути ще дев´ять.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
То повістки ж на кожному кутку роздають, ви ж і волаєте ’Ой, права челавеков порушують’.
Аж раптом прокинулися, для ротації нікого нема. Ой-вей, хто ж міг подумати.
Ответ дляБорисфенка
Не прогавила, якраз вчасно навідалася.
То хто тут лицеміри, га?
Схоже, що ви і є. Бо 18 місяців побути на фронті, це не те ж саме, що ’повернути Миколу...’ Півтора року, це багато, тепер черга слідуючих.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Є. Просто на певну категорію громадян ТЦК закриває очі.Бо ту іншу вони вже всю загребли.
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Ви дійсно вважаєте, що колишнього юриста кварталу дотепно було ставити Головою СБУ? СБУ! А тепер він під слідством разом зі своїми замами, які мають російське громадянство.
Зоя тут ні до чого, якщо ви бачили всю ту конференцію, то не могли не помітити, як зеленський виправив Бутусова, коли той до першого звернувся без титулу ВЕРХОВНИЙ
А про те, як зеленський з єрмаком злили ГУР і закинули до Ахметова, що нібито Ахметов мав домовленності з рашею...Хоча не Ахметов летів з Оману літаком медведчука, а саме зеленський, доречі, пригадуєте телемарафонний цирк щодо затримання медведчука? А для чого і його також лишили громадянства ви з новин не дізнаєтеся. Бо пікалов або колишній юрист кварталу вам з екрану не розповість, що тих осіб, які не мають громадянства України, не можна судити за законами України.