Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Никто их не отпустит, толпы желающих как в начале войны уже нет, вот и получается,что кто с первых дней,тот и будет до конца.
У меня брат с марта 22 на фронте,он уже очень сильно устал, отпуск давали 2 раза на 7 дней(
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Світ недосконалий, влада корупційна, можна ридати донесхочу.
Але йде війна і буде перемога.
Тому ваші дружино-майдани даром нікому не потрібні. Замінити чоловіків на передовій нема ким, якась частина мобілізованих вчиться, а неміряно ховаються під спідницями.
І вояки не можуть собі дозволити тупо йти з фронту, залишаючи його голим.
Та як немає ким? Є. Буковелі,ресторани,спортивні зали тріщать від моцних,файних хлопців. Але ж вони всі»інваліди,опікуни,волонтери,студенти,бронь і т.д.,і т.п.» Тому потрібно кричати про цю несправедливість ,а не закривати людям роти.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Щоб фронт не лишався голим необхідно:
- піднімати мотивацію моральну і матеріальну війська
- приймати бюджет війни, максимум ресурсів на потреби фронту
- готувати якісні резерви заздалегідь
- повністю перезавантажити систему підготовки, інструктори-практики, поглиблені курси
- показати масовий приклад служби в ЗСУ представників депутатів, артистів, юристів, чиновників, адвокатів
- мобілізувати військових і міліцейських пенсіонерів призовного віку (гірше 55-річного Петра-слюсаря не воюватимуть)
- прибрати обмеження від мобілізації, липові усиновлення, волонтерства опікунства хромих чіхуахуа, ВЛК з довідками. зробити всім хто прикрився липою повторну перевірку, корупціонерів за грати.

Тоді можна буде говорити про справедливість, мотивацію, рівність всіх громадян.
Все це так. Але мобілізовані артисти, депутати і хромі фронт не втримають.
Самого факту мобілізації малувато буде.
Навіть якщо вони мотивовані, для підготовки потрібні місяці і роки. Демотивованих хоч десять років навчай, без толку.
ЛерусикП• 01 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Мені нема діла до підоросів, вони не будуть наступні вибори віддавати свій голос за президента моєї країни.
До воєнного духу вас я не закликаю, у вас війна вже закінчилася, як і зеленого лідера року у 2019 році.
Можу вам вислати кільце ковбаски, пасочку і лоток яєць на Великдень. Святкуйте, слідкуйте за шашликами! Все добре у вас!
Висилайте. Чого б ні. З великою вдячністю воєнні її отримають і від Вас дещо, а не тільки від мене! Це ж тільки у Вас ОДНІЄЇ на цілому світі чоловік/сват/брат в окопах. Ви ж думаєте, що Ви одненька така!
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Модні файні хлопці з Буковеля нічого не знають про військову техніку і зброю.
Копати окопи вони можуть, але цього недостатньо
А воювати можуть ті, хто вже воює.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
На Залужного вже гонять. Особливо після прийняття закону про жорсткіші міри до воєнних, який він підтримав.
ОП на нього зуб мають з початку війни, бо він не з їх пісочниці і абсолютно автономний лідер. Але авторитет Залужного настільки високий, що напряму йому нічого не зроблять. Тому гидять з кутка, зі своїх кабінетів.
Teonaa• 01 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
То які ваші пропозиції?
Дронами нашого виробництва лупить по аналогічним цілям.бо ми стоїмо на місці.і навіть якщо пройде така петиція, то через рік буде така сама тема, тільки навпаки
Teonaa• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Так а є у Вас логічне пояснення, чому так. Чому одні там, а одні чуть лі не по ларьках бухають і нічого(я каву купляла в наливайці, там шестеро мужиків зранку навалені вже сиділи-лежали)!
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
А воювати можуть ті, хто вже воює.
Добре що про неі знають прості хлопці.Вони ту техніку у фільмах бачили.
Ні. Так не повинно бути. Одні з окопів не вилазять,а інші з спортзалів.
Людям потрібен відпочинок.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Самого факту мобілізації малувато буде.
Гончаренко запропонував 6 місяців на підготовку резервів. Цього більше ніж достатньо, якщо замість доріг спрямувати мільярди на підготовку і хутенько почати діяти. Так що втримають і переможуть. А хромих-косих з діагнозами, хто з позицій ВЛК ´годний´ в ЗСУ і зараз дуже багато. І їм теж треба додому.

Про мотивацію військових і авторитет армії я вище писала, все в руках влади. Зараз вони в протилежному напрямку працюють.

Коротше, все реально якщо шукати можливості а не причини.
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
У него очень большой опыт за этот год, как и всех ребят которые давно на фронте, поэтому их и не отпускают.
ЛерусикП• 01 апреля 2023
Ответ дляК@тен@
какая чушь. Если Вы предпочитаете делать вид, что проблемы не существует, это не значит, что все такие. Я лучше буду знать и вовремя правильно реагировать. Толку играть в жирафа. И да, мне не нравится недостаток правдивой информации и ничем не подкрепленное ура-настроение. Я считаю это замыливание банально опасным.
Добре. Ось Вам правда. Воєнним сказали, що до кінця війни ротації їм не буде (не один воєнний про це вже сказав). Подобається правда? Живіть з цим тепер! Що далі? Реагуйте вірно! вперед
Teonaa• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
То що, петиції такі до одного місця?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Людям потрібен відпочинок.
Улюблена фраза мого чоловіка ’Втомилися від війни - відпочинете в окупації’.
Що там повинно бути, діло десяте.
Йде війна, ну яка в сраку демобілізація?????
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Не вірно написала, не особисто він, а його помічники)))Він встиг виїхати звісно ж) Не буде ж благодійник це особисто робите)
А іншому знайомому, військовому котрий ще тоді писав в інсті, пропонували броніки від шоколадного за пост в інсті с фоткою...але вони відмовились))) Але Ви звісно про такі факти не знаєте.
Зате від Притули знаю,що те що знайомі просили те приходило.
Так, а докази будуть? Бо у мене є докази, що Справа громад допомагає, і нічого не забирає назад.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
Так ,але окрім досвіду у них ще й втома. Фізична і душевна.
Соната любви• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
ошибаетесь.
все они в одной игре)
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
А воювати можуть ті, хто вже воює.
Ви тролите?!
Нащо в такій темі?

Мій біолог за фахом, зір мінус 5, цивільний зараз артилерист (!). Всього навчили. Ще й додатковий фах військовий сам вивчає. В команді від тракториста до програміста віком 20-59, всі воюють, всі навчилися. Але багато вже хочуть повернутися.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Що там повинно бути, діло десяте.
Тобто одні будуть до кінця війни в окопах,а інші в теплих ліжках?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007

Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
А воювати можуть ті, хто вже воює.
Дивно мені від вас це читати.
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Я знаю (
Морально даже больше чем физически.
Я не знаю как решить эту ситуацию, я за то чтобы парней уже отпустили, сколько можно. Но кто будет вместо них?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007
Ви тролите?!
Нащо в такій темі?

І що з того? Мій там само, повернутися хочуть всі. Після перемоги повернуться.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну позбирайте інших в учебки і навчайте їх хоч сто літ. На фронті з них толку мало.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляsur_sur
Відводять, у трьох сім,ях нещодавно відвели, різні частини. За всіх не скажу .
Я по місту бачу знайомих, які вже по 4-5 разів були вдома, а дехто 1, або жодного. В усіх по різному.
К@тен@• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
для меня это не особо и новость, если честно , я так думаю давно, но понимаю женщин, требующих ротацию. С чего такая истерика только у Вас?
Мимо_шла• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Тут с вами согласна,те кто не хочет на фронт будут там абсолютно бесполезны, в худшем случае ещё и навредят
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
У меня довольно много друзей и близких в ЗСУ. Все очень сильно недовольны властью.
Цією владою, в якої ВЕРХОВНИЙ лідор року постійно ухилявся від повісток до військомату? Скільки разів? Чотири, п´ять?
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
На підсобні роботи годяться. А на передовій вони баласт.
Читака• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Що там повинно бути, діло десяте.
Ваш чоловік на фронті?