Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
Реверанс• 01 апреля 2023
Ответ дляZoriyaMasha
У нас по -другому.Каждый сделает свой выбор.Мы только за Зелю
Удалено администрацией...
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Уклоніст уклоністом, але під страхом смерті країну не покинув, на нього полювали диверсантів в Києві скільки, рф цілі групи відправляло, страшні речі творились.
Это все так смешно звучит как героизм Резникова по защите аэродрома где его никогда и небыло )Вот что значит пропаганда из сми и тв.
Клементина• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Під страхом смерті - це хлопці в Бучі
А в президента там бункер під будівлею, звісно, не такий крутий як у пуйла, але все ж таки є.
Не такий там і страх смерті був.
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Що ви говорите!! У вас ніякого стратегічного бачення немає. Керівництво має бути максимально убезпечене, який фронт для генералів???? У вас голова є? Помер Да Вінчі, як це морально вплинуло на народ України та його батальон??? Керівництво не має кидатись під кулі, в нього інші задачі, смерть керівного органу страшно деморалізує, це все добре але стратегічно не вірно
В Украине 32 года откармливали офисных генералов которые никогда ,нигде не воевали , зато получали большие деньги с бюджета, большие пенсии и медали , их стратегическая ценность гдето около нуля ,а если отправить на фронт ,то хоть какой то опыт приобретут , станут боречь жизни солдат если хнают что от этих солдат зависитт их личная жизнь
Клементина• 01 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
да, вот как раз порошенко больше делать нечего, как возить контрабанду сигарет.
и так же хитро придумал, прям с продукцией рошен.

кстати, как там табачный патриарх гундяеев поживает?

мы начинаем квн, для кого, для чего, чтоб не осталось в стороне никого.

интересно, от чего нас отвлекают этим цирком.
Це щось накшталт візитки Яроша
Порошенко віз контрабанду у своєї фірмовій вантажівці.
Дааа
Olya Rybka• 01 апреля 2023
Ответ дляСоната любви

Так он уже давно не владеет Рошеном, разве нет?
Реверанс• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Угомонитесь. Большинство пошло в окоп т.к. работы нет. Поэтому да, кто на что учился.
Вчора У боях за Луганщину загинув 32-річний Віталій Мерінов з Івано-Франківська. Чотири-разовий чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон України з універсального бою, майстер спорту з боксу. Він мав свою спортивну школу та тренував дітей.1 день назад
Загинув легендарний Моджахед.Білорус.Якому так і не дали громадянство України за яку він воював з 2014 року.
Волонтер та блогер Ігор Лаченков у своєму телеграм-каналі також закликав надати Даніїлу громадянство:

’Всі, хто тебе знав - знають, що ти був дуже доброю, відважною та щирою людиною, з власною честю. Ти був справжнім воїном, не дивлячись на два важких поранення за час повномасштабної ти знов повернувся на передову. Ти мені завжди казав, що найстрашніше для тебе - це випасти зі строю. Зараз ти в ньому навічно’, - написав він.

Не пишіть ніколи такого
tanysha777• 01 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Це щось накшталт візитки Яроша
Дааа
Навіть страшно уявити, за кого вже тримають мудрий нарід!
Але, як не парадоксально, заходить на ура
Реверанс• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Ось так по вашому роботи не було і в окопі загинув соліст українського балету.Рік назад загинув письменник Руф
Реверанс• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
где об этом заявление сша властей?
Поки всі СМІ світу позорять резнікова за наддорогі закупи
Inno4ka-ya• 01 апреля 2023
Ответ дляАнетка
Я ваши слова серьезно не воспринимаю, так как ваша регистрация на форуме свежая (месяц всего).
Без обид.
Я на этом форуме хренову тучу лет давно, это новый аккаунт. Старым пользоваться не буду больше
Клементина• 01 апреля 2023
Ответ дляtanysha777
Зе лекторат таке любить
Вчора про вантажівку Рошен і цигарки цілий сюжет в новинах у прайм тайм на марафоні був.
Дзвонили на Рошен намагались прояснити чи Порошенко з Мариной ховав чи сам особисто
От же ж барига))
І це в той час поки Зе мівіну їсть
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
автор, не помогут эти петиции.

Харьковская ТРО 127 бригада 228 бат, посмотрите в ютубе за 31.03.2023.
а теперь сравните, как хотят выставить эту бригаду с их обращением., чтобы скрыть правду, новость на цензоре.

это только вершина айсберга.
Посмотрела и почитала. Это треш.
Реверанс• 01 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Зе лекторат таке любить
От же ж барига))
І це в той час поки Зе мівіну їсть
Удалено администрацией...
Реверанс• 01 апреля 2023
Заволодіння понад 1,7 млрд грн, призначених на закупівлю товарів для ЗСУ – викрито радника заступника Міністра оборони
https://www.gp.gov.ua/ua/posts/zavolodinnya-ponad-...
Samch• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Ви б бачили кількість диверсантів в Бабиному яру в лютому 22, уявляю яке полювання на президента було
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Та ви що . Ти диви ,не втік. А чому мав тікати?
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
я видел килькисть диверсантов в лесополосе рядом с троещиной , бегали и с автоматов стреляли ,,, лично видел ,,,пошол туда , думал что бомбить же не будут по деревьям ,,, А где там паны депутаты были, в супер надежных бункерах под арсенальной 100 метров земли и бетона , или где то в Буковеле или в европе ,незнаю но любое из тех мест в милион раз безопаснее чем киев под бомбежками в первый месяц и мы киевляне простые ,потому мы герои а паны депутаты точно нет
Metelitsa• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Я чому Зе мав тікати?

Він же говорив, що ’росіяни теж люди і вони не підуть на нас війною’. Це його цитата з виступу на Мюнхенській безпековій конференції 19.02.2022.

Я розумію тих, хто говорив, що війна буле і виїхав.
А Боневтік до таких не належить
Анетка• 01 апреля 2023
Ответ дляZoriyaMasha
Я Зеленского уважаю как президента.Не знаю,пойдет ли он или нет на второй срок,но однозначно,всех,кого знаю,голосовать будем за него.
Вы специально сегодня зарегистрировались на форуме, чтобы это написать ?
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Герои - это на передовой. А вы, киевляне, просто киевляне, отсидевшиеся у себя дома или в подвале. Ничего героического в этом нет, абсолютно. А ещё герои те, кто решился все бросить и уехать, куда глаза глядят, не побоявшись трудностей, неизвестности и т.д.
Metelitsa• 01 апреля 2023
Ответ дляАнетка
Удалено администрацией...
Olya Rybka• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Приравняли беженцев к тем, кто на передовой? Лихо.
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Нет, каждый из них герой по своему. Но называть героями людей, которые просто отсиделись, пока не наступила ясность ситуации, как-то язык не поворачивается.
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
ну тогда те кто отсиживался в бункере правительства расчитаном на ядерную войну, точно не герои ,им ничего не угрожало
Metelitsa• 01 апреля 2023
Ответ дляАнетка
Посмотрела и почитала. Это треш.
А можна посилання?
Або хоч опишіть, в якому розділі це на Цензорі шукати.

*** мого брата, солдата однієї з боигад ТРО, також перекинули на Донбас.
Мені так цікаво, коли з ТРО ліплять штурмовиків... вони за статутом є легкі піхотинці, в бригадах немає броньованої техніки.
А їх кидають як штурмовиків.
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Их никто героями и не называет
Клементина• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Ви може пам´ятаєте, коли Зе тільки став президентом, то дуже хотів переїхати до іншої будівлі, в якості в офісу президента. Хотів сучасну і скляну, а ця якась радянська і не затишна. І Ющенко колись хотів так переїхати. А знаєте чому не переїхали? З міркувань безпеки.
Бо будувати в Києві нову з таким же рівнем дуже дорого і майже неможливо. Це колись давно, ще при Ющенку фільм про це був.

Бо будівлю офісу президента робили ще до війни в радянському союзі для вищого керівництва. Робили дуже надійною. Тут вікна президента розташовані так, що в них не влучить снайпер + вони броньовані.
Під урядовим кварталом є великій підземний бункер, що поєднується з верховною радою і кабміном. Там є великі запаси їжі, чиста вода, генератори. Навіть якщо супер бомба влучить в ОП, бункеру нічого не буде, бо він дуже глибокий: примірно на рівні метро Хрещатик .
І головне: цей бункер пов´язаний з метро. Тобто, через нього вище керівництво чисто технічно мало можливість втекти, навіть коли русня вже б шла по Хрещатику.
Тому, не перебільшуйте небезку
Справжня небезпека в Бахмуті.
Julli_kh• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Я в отпуске последний раз была в 2012 году. И что? Полностью официально пашу. И неизвестно когда мы все отдохнем.
А выходные у Вас бывают? А по ночам спите?
Муж мой с первого дня войны дежурил по графику 4 на 2. - 4 часа дежурит, а 2 отдыхает. Посчитайте, сколько он спал в сутки. И надо ж еще добраться до спального места и покушать. Плюс это ж не непрерывный сон. И так 3 месяца.
А потом Изюм, Бахмут... За все время отпуск дали на 10 дней, 7 из которых он проболел с высокой температурой и воспалением легких. Отпуск не продлили, сказали, лечение только по месту прохождения службы(((
Реверанс• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Це там де замість ворожої ДРГ сімью з дитиною вбили?
Про ’диверсантів’погано підготувалися