Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
Olya Rybka• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
потрясти нужно чиновников, что б 160 милиардов доларов с запада передали и на армию ,и отчет сделали за все расходы денег
Америка провела аудит и не нашла нарушений.
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Нет, как это вы его будете ловить? А вдруг вам показалось? А может он не виновен? Нет уж, сначала в суд, потом в розыск
я написал как , задержание гражданским лицом - мной ,и обращение в полицию с заявлением от меня
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Только что написала знакомому военному. Говорит, всё нормально у них, зраднических настроений нет.
вот и отлично , значит ловить парней на улицах уже ненужно, обойдемся добровольцами)
Olya Rybka• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Я ни разу не видела, как ловят на улицах. Вот честно.
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
где об этом заявление сша властей?
Olya Rybka• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
где об этом заявление сша властей?
Это писали на всех новостных сайтах.
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
Это писали на всех новостных сайтах.
на наших новостных сайтах нет ничего по английски)а что они сами сочиняют мы оценили за 3 года ...
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Гражданское лицо никого не имеет права задерживать. Это нападение
SlawaUkraine• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
вот и на меня подаст в суд особа а суд решит кто прав .
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Ну ок. Так о каком законе тогда вещаете? Уклонисты тогда тоже могут в суд подать на людей с оружием.
Соната любви• 01 апреля 2023
Ответ дляOlya Rybka
было бы удивительно, если бы нашла.
рука руку моет.
Ответ дляНатали 903
Так що таке 35 тис при армії в 1 млн? Це пшик... Провал мобілізації.
В перші місяці повномасштабної війни черги стояли в ТЦК, мобілізовували сотнями тисяч.
..а тоді народ почув про яблучка по 50.. та урізані зарплати воюючим, бо в бюджеті на все не вистачає.
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Люди, які дивились на події в Бучі, як на кіно, здалеку. І так і не зрозуміли, що сталося. Ведуча світського життя - ведуча заходу з річниці Бучанської трагедії. Блдский цирк
Осадча там.Туфлі зі стразами на річницю трагічних подій, військова форма на людях, що не воюють в овальному кабінеті і тп...так і живемо...
Ну если главнокомандующим может быть четырежды уклонист, то что говорить о простых смертных
Ответ дляОксана-004e
Уклоніст уклоністом, але під страхом смерті країну не покинув, на нього полювали диверсантів в Києві скільки, рф цілі групи відправляло, страшні речі творились.
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляSlawaUkraine
в тцк все - с военными специальностями и дававшие присягу ,а они по тылу ходят с автоматом ловить парней безоружных .Что до генералов - в Украине генералов раз в 5 больше чем в европейских армиях , это совершенно ненужно на войне 1 оставить в штабе а 4 рых на фронт ,поближе к солдатам .
Да, приходили к соседям с автоматами, сына ищут, уже дважды приходили, орали и угрожали, чуть до инфаркта не довели, а он уже 3 года в Чехии живёт
Оксана-004e• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
Это вы точно подметил, видимо только страх смерти сделал невтика невтиком)) чуточку пошло не по плану
Ответ дляSlawaUkraine
Що ви говорите!! У вас ніякого стратегічного бачення немає. Керівництво має бути максимально убезпечене, який фронт для генералів???? У вас голова є? Помер Да Вінчі, як це морально вплинуло на народ України та його батальон??? Керівництво не має кидатись під кулі, в нього інші задачі, смерть керівного органу страшно деморалізує, це все добре але стратегічно не вірно
anhelikana• 01 апреля 2023
Капець,читали новину про Порошенка?Зазначу,нормально відношусь до нього і до Зеленського.Провокація чи контрабанда? Румунські митники знайшли у вантажівці ’Roshen’ безакцизних цигарок на мільйон євро
Сигарети знайшли під кондитерською продукцією, коли румунські правоохоронці зупинили вантажівку з українським держномером, яка відхилилася від основного маршруту
Соф’я Донцова
Румунські митники знайшли у вантажівці “Roshen” безакцизних цигарок на мільйон євр
Занесли до декларації солодощі, а от контрабанду — забули. 24 березня румунські правоохоронці у вантажівці з України під коробками ’Roshen’ виявили незаконно перевезений товар — тютюнову продукцію.
Про це повідомляють журналісти програми ’Гроші’.
За даними митників Румунії, виявлені цигарки у вантажівці відомого українського бренду ’Roshen’ були з безмитним маркуванням, тобто не мали румунського податкового позначення. Сигарети знаходилися серед палетованих цукерок, котрі внесли до митних декларацій.
Відомо, що сигарети знайшли під кондитерською продукцією, коли біля міста Брашов румунські правоохоронці зупинили вантажівку з українським держномером — ВХ5519СМ. Їх насторожило, що авто рухалося в напрямку міста Сібіу, коли пунктом призначення був Бухарест, який знаходиться в іншому боці.
’Пунктом призначення була внутрішня митниця в Бухаресті. Коли водія запитали, куди він прямує. Він сказав: до Ураддя. Потім підозри поліцейських ще більше посилив маршрут, яким їхав водій, адже він відхилився від шляху до столиці’, — розповіла керівниця регіонального відділення румунської митниці міста Брашов Вергініка Драгою.
Зважаючи на підозри, митники все-таки вирішили подивитися, що всередині запломбованої автівки. І, певно, не помилилися! Виявилося: крім солодощів від ’Roshen’ у вантажівці перевозилися ще різні види цигарок: 3 838 000 сигарет Compliment Blue, 10 000 сигарет Kent, 10 000 сигарет Kent Crystal і 10 000 сигарет Ashima. Зауважимо, що весь цей товар був без акцизних марок.
За підрахунками румунських митників встановлено, що тільки акцизний збір, який не було сплачено з цього незаконного перевезення, становить понад 2 300 000 лей (1 млн євро).
’Ані румунська влада, ані українська, ДБР, яке також порушило карну справу, не оприлюднили назву фірми, яка відправила з України контрабандний вантаж, але за даними з митної бази та за підтвердженням 3 джерел із різних правоохоронних органів ми точно знаємо: вантажовідправник ДП ’Кондитерська корпорація ’Рошен’ Київ, а вантажоотримувач — фірма Roshen One Ltd Бухарест’, — зауважують журналісти-розслідувачі програми ’Гроші’.
За офіційними даними, з українського ’Roshen’ прямував вантажний автомобіль із 15 кг вафель, шоколадних батончиків, желейних цукерок. Задекларована вартість солодощів складала 50 тисяч євро.
Повідомляється, що тютюнові вироби, які незаконно їхали у вантажівці, було виготовлено на тютюновій фабриці Львівщини.
За нашими джерелами повідомлено позицію фонду щодо ситуації з контрабандою. Відомо, що для експорту своєї продукції компанія укладає угоди з приватними перевізниками. Тобто представники ’Roshen’ вважають, що, імовірно, у такий спосіб або перевізник, або ж сам водій автівки хотів підзаробити. Крім того, керівництво компанії розцінює дії перевізника як спробу замовної акції. Вони переконані, що її метою є підривання ділової репутації.
.. а це пишуть коменти ’Його батько,ще за радянських часім мав бути засуджений за розкрадання держ.майна в великих розмірах.А порох,будучи президентом,´´розбагатів´´ в кілька разів.Як саме,почитай в інтернеті’,це там сварка
Соф’я Донцова
anhelikana• 01 апреля 2023
У Фобсі,в найбагатших людей країни-Порошенко.Поважаю його,допомагає армії і Зеленський молодець,весь світ підняв нам допомогти.
Соната любви• 01 апреля 2023
Ответ дляSamch
это вы решили пересказать сценарий 95 квартала?
забыли добавить, мивину ели.
Ответ дляInno4ka-ya
А с другой стороны почему должны воевать только мужчины принудительно, а женщины добровольно? Я рожала сына не для того, чтобы он шел воевать. Да, он еще подросток. Но почему мой сын на убой, а дочка подруги должна спать в теплой кровати? Если у матери погибнет на войне ребенок, плевать ей будет на победу и все остальное. Сдаваться я не хочу и под рашу тоже. Поэтому мое мнение, что воевать должны все, и женщины, и мужчины, не выпускать никого, кроме пенсионеров, мам или пап с детьми, инвалидов. На таких условиях я согласна и сама воевать, и сына отпустить.
Я ваши слова серьезно не воспринимаю, так как ваша регистрация на форуме свежая (месяц всего).
Без обид.
tanysha777• 01 апреля 2023
Ответ дляanhelikana
Соф’я Донцова
Дивно, чому новина не повністю?
Там же під цигарками знайшли Порошенко з Мариною - напевно, намагався незаконно перетнути кордон, барига така
Соната любви• 01 апреля 2023
да, вот как раз порошенко больше делать нечего, как возить контрабанду сигарет.
и так же хитро придумал, прям с продукцией рошен.
кстати, как там табачный патриарх гундяеев поживает?
мы начинаем квн, для кого, для чего, чтоб не осталось в стороне никого.
интересно, от чего нас отвлекают этим цирком.
Ответ дляanhelikana
Соф’я Донцова
Краще почитайте,що на асфальт мало того що витратили весь бюджет,ще й частину забрали в бюджеті ЗСУ.Тепер контрольний: на дороги вже кредити набирають
Оце кіно