Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
Kusalochka• 01 апреля 2023
Ответ дляНина____
Да, все они гады! Все, без исключений.
Не все. Ни одного раза не слышала, чтобы ЗСУ гнали на Залужного.
Ответ дляСоната любви
не врите.
не все знали.
многие смотрели только телевизор 1+1, верили власти.
а по телевизору постоянно говорили войны не будет, это все ипсо.
людям обещали, если они останутся у себя дома- с ними ничего не случится.
люди поверили.
я и так и знаю что будет с Бахмутом.
и чем закончится война.
речь не обо мне.
а о людях, которых можно было бы спасти- если бы им сказали правду и готовили.
можно было спасти наших военных в Соледаре, Бахмуте, если бы люди знали реальное положение дел и для чего всего это делается.
много чего можно было бы не допустить, если бы люди не жили в розовых очках.
и думали не только о себе, но и о тех, кто находится в окопах.
не все знали.
люди поверили.
я и так и знаю что будет с Бахмутом.
и чем закончится война.
речь не обо мне.
Чого Ви досі не при владі? Чого не вчилися на це? Чого всі такі розумні диванні експерти, з дивану ж видніше.
Якщо річ не про Вас, то і не кажіть про всіх. Я теж можу сказати,що всі знали. Хтось навіть виглядав посольства коли вони виїзджали з вікна.
Ніхто не знає як воно може бути далі і могло бути тоді. Ніхто не знав як ці деграданти нападуть і куди вони підуть тоді.
А всі ці треба, треба... кому треба? Якщо людям до сих пір кажуть виїзджайте з міст будуть обстріли, (а вже війна рік), а вони не їдуть...ну-ну.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Думайте про те, що набрані по мобілізації ще непридатні для ротації. Це нешвидкий процес.
Ну за рік війни можна було б і підготуватися.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Готують.
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Питаю останній раз. Якщо відповідь, не дасте, 4 раз вже не маю ніякої снаги і часу питати і вести монолог, з людиною яка не веде діалог.... Що мирній людині від цієї інформації? Що вона змінить? До чого Ви закликаєте?
Якщо мені вище воєнне керівництво через монітор скаже,що все п...ць. То від цього буде хотітися працювати,донатити, прагнути перемоги? До якого воєнного духу Ви закликаєте?
П.С. З Вашим натхненням, краще б пішли на парашкінські форуми, і їм казали, що у них все погано! Їх деморалізували!
Мені нема діла до підоросів, вони не будуть наступні вибори віддавати свій голос за президента моєї країни.
До воєнного духу вас я не закликаю, у вас війна вже закінчилася, як і зеленого лідера року у 2019 році.
Можу вам вислати кільце ковбаски, пасочку і лоток яєць на Великдень. Святкуйте, слідкуйте за шашликами! Все добре у вас!
Ответ дляОксана_12
Що для наступу треба більше, ніж для оборони. Як варіант.
Не варіант
Нам тупо треба зброя. Ви ще не зрозуміли, що сучасна війна - вона не стінка на стінку. Ракеті пофіг - вона летить на кв метри, і неважливо скільки русні на тих метрах - 100 чи 1000. І запускати ракету можна ой як далеко від фронту взагалі.
То навіщо збільшувати кількість живої сили, скажіть. Щоб що, щоб ще більше хлопців спало в окопі?
Апель-синка• 01 апреля 2023
Та всё мы знаем, весь цинизм власти и то, как пацанов сначала родные на передовой обувают-одевают с ног до головы за свой счёт, а потом как ранят-покалечат, так еще потом и лечись тоже сам, и протезы нормальные за свой счёт тоже, а не то одоробло непригодное, которое за гос. счёт положено на от... сь.
Ответ дляОксана_12
Ну хай вірять. Чи ж я заважаю? Може комусь правда знадобиться, а не лише гола віра. Не відпустять їх. Не відпустять. Вірити можу аж завіруватись. Нічого воно не змінить.
Знаєте, тут цікава дискусія відбулася насправді.
Мені вже десь чоловік 5 каже, що треба казати правду, влада брехуни, правда всіх врятує...а коли Ви сказали правду (про не буде повертати).
То така правда їм вже не сподобалась, і всі почали кидатися тапками....реальність життя, всі дуже лицемірні. І одна правда добре (та,що їх), а інша ні.
Соната любви• 01 апреля 2023
Ответ дляНина____
В смысле? Но когда-то же они вернутся? Вот тогда и зададут. Или на что власть расчитывает? Что не вернутся?
власть рассчитывает на то, что их поддерживают неначаси, какаяразница, зачем нужна правда, победителей не судят.
вот начнут внедрять новые методички, законы, чтобы все выставить в таком виде- что против власти дезертиры, аватары и так далее.
снимут подставные видеоролики, которые будут круглосуточно в марафоне крутить. таким образом вбивая в головы людей нужную информацию.
запустят мадяров, притул, которые будут стыдить всех, кто имеет что против и хочет справедливости.
начнут на свою сторону привлекать тех, кто был на Азовстали, кто воевал в Соледаре, Бахмуте и так далее.
гвардию наступу не зря же формируют.
вот они будут контролировать происходящие в стране процессы, не допуская протестов.
гвардию наступу не зря же формируют.
Ответ дляЛерусикП
Всі до 24-го знали, що щось буде. Ніхто не знав коли точно, але всі про це казали. Вже сотні тем про це було. Якщо Ви одна з тих хто ’Я ничего не бачила, не знала, інетом не користуюся, на роботу не ходжу іт.д’, то така печаль.
Навіщо особисто Вам знати, чи здадуть Бахмут чи ні? Навіщо особисто Вам інформація скільки нам поставили гепардів?
П.С. Ну так...при Пороху...все б було інакше...шоколадніше...стріляли б шоколадними яйцями, і везли б броніки , фоткались, і потім їх забирали
Знаете, вот я динозавр, но я не знала, честно. Этот форум не читала, новости не смотрела. Моё внимание было сконцентровано в те дни, месяцы на дочери, её 11 классе, зно, выпускном и дальнейшем поступлении. Мне попадались какие-то статьи, но я это пропускала мимо. В окружении моем этих разговоров не было. Все были заняты делами. Поэтому не все знали.
Ответ дляТатьяна_М5
Боевой дух - это хорошо. Но реальность - ещё лучше. Если пипец - нужно просто об этом сказать и прекратить адскую мясорубку, потому что если таки пипец, то путём потерь, горя, смертей - просто тянется время не понятно зачем.
Чим довше піпец, тим більше хтось на цьому набиває кишені.
В Україні дуже багатьом вигідна затяжна війна.
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
О, як я вас розумію! Але нажаль... Ваш чоловік уже цілком собі обстріляний військовий, і ніхто нікуди його не відпустить.А нахіба, щоб нових вчити і обстрілювати,? А потім мати не 500 тис з розладами і травмами, а весь мільйон? Будуть кидати зі спокійніших в тяжчі(
Я не хочу, щоб в такому гнилому руслі думали наші громадяни по мого чоловіка . Він людина, громадянин України як ви і як я . Їхати на тих що по принципу поки ´не зітруться ´, все одно вони там всі травмовані психічно і фізично це повне ДНО.
За таке гниле суспільство не варто ні боротися, ні помирати.
Військових і резервів необхідно готувати і утримувати стільки, щоб було достатньо. Послужать зрештою майже всі чоловіки, навіть з липовими довідками. І навіть частково жінки, подобається вам це зараз чи ні. А для цього необхідно приймати бюджет війни, а не чергове велике крадівництво туда закладати замість зброї, дронів, мат.забезпечення військових і резервів.
А не як в нас, ще кінця краю війні не видно, вже зп порізали і якась стара курка бігає з проектом як ще й пільги прибрати.
Мені іноді здається що наша державна хронічна типу бідність від жадібності і дурості.
Замість боротися за краще для кожного, вони плекають бідність.
Ответ дляMilanaher
Так і не потрібно всих забирати. Якщо одних відпустят то вони і підуть працювати. Автор таку петицію пропонує підписати.
Працювати - підуть
А ті, хто новий піде на іронт, що робитеме? Обпісюватиметься? Втече?ну уявіть собі якщо дійсно так станеться. Ризик уявляєте? Ну куди? Яке командування на це піде
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Це точно. Зараз у них робота кипить.
Про яку підготовку до війни може іти мова?
Ответ для77 года рождения
Ніхто не говорить про зняття нинішньої влади і про лодочку, окрім матрьошок з оркостану.
До людей треба достукатися, бо з-за таких, хто голосував папріколу, страждають тепер усі, майже всі.
А ті, хто може і не страждає, гнуть і далі лінію, якими гарними дипломатами стали зелені арахамії в кєпочках, а давайте знову їх виберемо (боронь, Боже!)
Рада не вся мені подобається...але її обирали ми з Вами. В Україні, слава Богу, хоч виборна система, працює правильно і без фальсифікацій.
Про деяких обраних взагалі промовчу...досі не розумію, як вони до сих пір при владі....
Лодочка це хто, чи що?
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
У вас є докази, що він щось забрав?
Так з зеленого екрану сказали, люди й вірять. А мого чоловіка підрозділ на початку війни від Порошенко отримав крутий екіп і досі в ньому воює. Ніхто не забрав, дивина й тільки. )
Ответ дляСоната любви
гвардию наступу не зря же формируют.
Для того, чтобы не судить победителей, победителем нужно сначала стать...Соглашусь с вами. Во все времена власть думает только о своей шкуре. Только. Народ лишь инструмент
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляСоната любви
гвардию наступу не зря же формируют.
Боюся що ви таки будете праві.
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ длякосмея
Які варіанти? Перемовини з ворогом? Мільярди літаків від союзників?
Хіба хтось проти швидкої перемоги? Але ж не голими руками, а зброї катма.
Ответ дляКлементина
А саме цікаве знаєте що?
Зе влада так вихваляється, що жене московських попів. А от цікаво, щоб вони робили, якби Порошенко свого часу не отримав Томос і в нас не було б української церкви. Тобто московитів прогнали, а взамін віруючим що?? - просто церкву закрили. Це нереально!!
А вони так ржали ’термос’. Саме цей термос їм дав можливість вигнати рузький мир з Лаври
Не тільки влада, виборці ржали над ’армія, мова, віра’...
Ответ дляЛерусикП
А Ви вважаєте, що зараз треба говорити усю правду про війну?
Ось наприклад, Ви знали, що в Соледарі сотні вбитих, і там опа...Ви реально вважаєте,що нашим людям треба це казати. І навіть якщо цей весь жах сказати, що дасть ця інформація?
Мене хоч як ніяк, підтримує і не дає зірватись з котушок, віра в наш контрнаступ, те що відвоювали багато земель. Те, що мені скажуть,що все гайки взяли,то то і то...на яку реакцію Ви розраховуєте? Що якщо знаю я, то погано повинно бути і всім?
какая чушь. Если Вы предпочитаете делать вид, что проблемы не существует, это не значит, что все такие. Я лучше буду знать и вовремя правильно реагировать. Толку играть в жирафа. И да, мне не нравится недостаток правдивой информации и ничем не подкрепленное ура-настроение. Я считаю это замыливание банально опасным.
P. Halliwell• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Я в отпуске последний раз была в 2012 году. И что? Полностью официально пашу. И неизвестно когда мы все отдохнем.
Сами виноваты в этом, могли уволиться, но не стали. У военных такого выбора нет
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Удалено администрацией...
Ответ дляTeonaa
Працювати - підуть
Так же бути як і ті, що прийшли. Ви ж самі кажете, що мобілізують людей. І воні всі обпісяні ( з впших слів) їдуть на фронт, чи що з ними трапляється?
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
В следующий раз объясните мужу, что честность в игре в напёрстки не поможет. Там всегда выигрывает ведущий
Є чоловіки, а є яйценосці. В мене Чоловік, це на генетичному рівні або є або немає. Він би рік не ховався. Просто, йдучи туди хлопці сподівалися що за рік їх замінять.
А замість того рік форм отримали ухилянти і корупціонери на залагодження ´паперових питань ´.
Ну, і воєнкомати реформа була потрібна ще 9 років тому.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Працювати - підуть
Буде робити те,що робили ті хлопці ,коли були новачками. Уявляєте їхній стан? Але ж вони справилися. То й інші зможуть .