Тамара0104• 31 марта 2023

Які ж ви лицеміри! Наші військові - герої, котики, а потім отак!

Дай Боже діждатись Перемоги, скільки ж вас заспіває - ми вас туди не відправляли! Кому не байдуже, підпишіть петицію, будь ласка!
Дозволити демобілізацію в Україні через 18 місяців з моменту мобілізації
https://petition.president.gov.ua/petition/185770
космея• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Ну бачете, вже нема завзяття у хлопців. Канали про повістки ітд. Насильно ж не поведуть на повідку
А що насильно гнать на 0 тіх, хто вже більше року служить?
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І ви думайте. Жінки вірять що їх почують ,а тут ви зі своїм постом -«ніхто нікого не буде повертати». Капець якийсь.
Ну хай вірять. Чи ж я заважаю? Може комусь правда знадобиться, а не лише гола віра. Не відпустять їх. Не відпустять. Вірити можу аж завіруватись. Нічого воно не змінить.
Teonaa• 01 апреля 2023
Ответ длякосмея
А вони не на 0? Щось не зрозуміло написано. Насильно нікого не можна
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Я тоже жду победы Украины, как и весь мир. Но это не значит, что весь мир ( немцы, поляки, итальянцы, французы и др) должны добывать победу своими руками
А я хіба писала про весь мір? Я про порадниць,які руками чужих чоловіків будуть
кордони України повертати .
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
Можна тими петиціями хоч по периметру Хрещатик обклеїти. Всі, хто вже воює, повернуться додому лише по закінченню війни. Все. Це вам така жорстока правда, вибачте.
Ця війна на роки. А мій чоловік звичайна цивільна особа, який просто не ховався від повістки, чесно прийшов туди.
Якщо клоунам в рясах і шизонутим вірянам можна мітингувати під Лаврою за право лобизати Пашу, з кирилом вибачте, я вийду попри заборону за свої інтереси на Майдан. І таких як я дружин військових тисячі і тисячі.
Моєму онкохворому сину тато потрібен не менше ніж тим, чий папа від вигляду воєнкома пісяється.

В мене все.
Поки що стукаємо до влади цивілізовано, петиціями і законопроектами.
allo4ka21• 01 апреля 2023
Підписала, але не вірю, що воно допоможе
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Ну, знімите Ви владу...як знімати будете? всіх одразу? президента також? Вам не подобається 1, комусь інший, комусь всі...що далі хто замість них ЗАРАЗ піде...тільки не кажіть прізвище на П.... бо аж блювати хочеться вже від нього.
Ніхто не говорить про зняття нинішньої влади і про лодочку, окрім матрьошок з оркостану.
До людей треба достукатися, бо з-за таких, хто голосував папріколу, страждають тепер усі, майже всі.
А ті, хто може і не страждає, гнуть і далі лінію, якими гарними дипломатами стали зелені арахамії в кєпочках, а давайте знову їх виберемо (боронь, Боже!)
Strelka_007• 01 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Деяким зручно бути страусом, так спокійніше.
І вуха не надує.
Milanaher• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Білішість з них хотять додому. Щоб як і ваш чоловік спати не в окопі, а на ліжку.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007

В мене все.
+100000.
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007

В мене все.
О, як я вас розумію! Але нажаль... Ваш чоловік уже цілком собі обстріляний військовий, і ніхто нікуди його не відпустить.А нахіба, щоб нових вчити і обстрілювати,? А потім мати не 500 тис з розладами і травмами, а весь мільйон? Будуть кидати зі спокійніших в тяжчі(
allo4ka21• 01 апреля 2023
Ответ дляTacay
Что за глупости вы пишете?
Все мои знакомые кто служит уже 2 раза отдохнули.
Мій чоловік з червня на Донеччині, один раз відпустили на тиждень на поховання сестри ще в червні, все.
автор Тамара0104 • 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Всі до 24-го знали, що щось буде. Ніхто не знав коли точно, але всі про це казали. Вже сотні тем про це було. Якщо Ви одна з тих хто ’Я ничего не бачила, не знала, інетом не користуюся, на роботу не ходжу іт.д’, то така печаль.
Навіщо особисто Вам знати, чи здадуть Бахмут чи ні? Навіщо особисто Вам інформація скільки нам поставили гепардів?
П.С. Ну так...при Пороху...все б було інакше...шоколадніше...стріляли б шоколадними яйцями, і везли б броніки , фоткались, і потім їх забирали
У вас є докази, що він щось забрав?
Нина____• 01 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
К сожалению, я не верю, что эта петиция что-то даст. Хотя вчера подписали мы. Нашей владе не нужно это. Они бояться ЗСУ. Зачем им, чтобы людей с боевым опытом стало еще больше и они начали задавать правильные вопросы.
В смысле? Но когда-то же они вернутся? Вот тогда и зададут. Или на что власть расчитывает? Что не вернутся?
ЛерусикП• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Боевой дух - это хорошо. Но реальность - ещё лучше. Если пипец - нужно просто об этом сказать и прекратить адскую мясорубку, потому что если таки пипец, то путём потерь, горя, смертей - просто тянется время не понятно зачем.
Я вважаю,що зараз смерті в Бахмуті непотрібні, краще відступити...але я всього навсього диванний експерт. І воєнним і головнокомандувачу видніше це. Не дарма, вони вже стільки відвоювали.
Те саме можна сказати і на Ваш комментар. Що люди які реально розбираються в соціальній політиці, це вже 100 разів промоніторили і план у них вже є. Якщо так ведеться справа, то так треба. Я вважаю себе другим фронтом...який сплачує податки,не виїздив за кордон і веде економічну підтримку. Думаю, що (якби була можливість)не тягнулося б. Нашому народу, президенту, головнокомандувачу уж точно не хочеться тягнути(
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Поки ви блюєте, він в тому числі, робить закупку і домовленості про передачу іноземної зброї нам.
Хочаб одне прізвище з зелених назвіть мені, хто на фронт пішов. Окрім Безмозглої, яку відправили назад, бо сказали, що престрелять, якщо буде лізти зі своїми цу.
А тепер вона повернулася до Києва і строчить депзапити на Кличка, чому води в будинках нема, сміття не вивозять і т.д. на вимогу скучяющіх мешканців столиці.
Teonaa• 01 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Я лише кажу, що і нових набиратимуть, і старих не звільнять

Чи ладно. Скажіть мені тоді: чому мобілізація йде повним ходом законними і незаконними шляхами, а ротації нема і нема, спражньої, а не з пустого в порожнє? Я от не розумію. А якщо набирають набирають, не звільняють і не звільняють…то що думать?! Що кепські наші справи геть?
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007

В мене все.
В следующий раз объясните мужу, что честность в игре в напёрстки не поможет. Там всегда выигрывает ведущий
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Лерусик ,а як це навіщо нам знати чи здадуть Бахмут? Ми не маємо право це знати? Там ж наші рідні . Чи нам тільки слухати казки і покірно кивати головою?
Оксана_12• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa

Що для наступу треба більше, ніж для оборони. Як варіант.
Teonaa• 01 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
І ну не можна всіх забрать. Ми воюємо в кредмт, умовно кажучи. Як не будем працювать, то що буде. Хоча ті повкрнуться, стануть до роботи, звісно. Проте я бачу якусь топку, де є тільки вхід. То ж і впевнена, що просто напросто щось потім нахімічать, щоб не звільняти. От і все
77 года рождения• 01 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Ого.
Не знала
Люди дуже багато чого не знають, бо невдопні питання, які зараз не на часі ж обговорювати.
Kusalochka• 01 апреля 2023
Ответ дляНина____
Лучше позже. За это время сколько всего спи....ть можно еще успеть...
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляStrelka_007

В мене все.
Стукаєте ви, як дятли, не думаючи мізками.
Демобілізація буде після перемоги. Ротації потрібні, але це поза межами вашої компетенції.
Чи вам все одно, чия влада і де кордон, аби не стріляли?
Татьяна_М5• 01 апреля 2023
Ответ дляЛерусикП
Между желаниями народа и политиков - обычно пропасть.
Нина____• 01 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Да, все они гады! Все, без исключений.
Milanaher• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Так і не потрібно всих забирати. Якщо одних відпустят то вони і підуть працювати. Автор таку петицію пропонує підписати.
Клементина• 01 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
Вчора один піп з московського патріархату так і сказав, що нинішня зелена влада їх зрадила, бо саме на їхніх спинах прийшла до влади, а тепер жене із лавр.
І не збрехав же ж той піп!
А саме цікаве знаєте що?
Зе влада так вихваляється, що жене московських попів. А от цікаво, щоб вони робили, якби Порошенко свого часу не отримав Томос і в нас не було б української церкви. Тобто московитів прогнали, а взамін віруючим що?? - просто церкву закрили. Це нереально!!
А вони так ржали ’термос’. Саме цей термос їм дав можливість вигнати рузький мир з Лаври
Борисфенка• 01 апреля 2023
Ответ дляTeonaa

Думайте про те, що набрані по мобілізації ще непридатні для ротації. Це нешвидкий процес.
Mira29-c3c3• 01 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Та ні. То пані боїться такого розвитку подій.