Не за Будка• 01 апреля 2023
Як не плюнути в тарілку москалю?
Чесно, я не подумала, коли влаштовувалася на роботу в туристичній країні, що можуть бути туристи з рашки. А мені одразу дали контракт, де великими літерами: не створювати конфліктні ситуації у зв’язку з війною. Поки ще мало туристів, а почнеться сезон? Чи рашистів не впускають до ЄС? І, до речі, хто ще вагається шукати роботу, то наших беруть із задоволенням на довгі терміни, бо немає проблем з візами: просто оформлюєш тимчасовий захист.
ЯблокоРаздора• 01 апреля 2023
Сочувствую, мне тоже хотелось порезать шины и поцарапать маскальскую машину на паркинге Ашана,
Коренная киевлянка• 01 апреля 2023
Ответ дляstroi
Почему не порезали?
Потому что смелые все только на форуме. И резательница шин, и автор-плевательница.
Попразендовна• 01 апреля 2023
Автор не все масками гавно. У меня ребенок был как оказалось в лагере, где семья вожатых-воспитателей из мацквы, так они очень хорошо относились, помогали нашим беженцам и ненавидят русню
Попразендовна• 01 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
У меня подруга такая, а как на митинг русни попала, так язык в одно место залез. А вообще храбрая
Коренная киевлянка• 01 апреля 2023
Ответ дляПопразендовна
У нас в городе врач, имеющая частную практику - русская. Отправляет гуманитарку в Украину за свой счет, и на фронт собирает машины.
Грамотний хвіст• 01 апреля 2023
Ответ дляПопразендовна
Самі себе ненавидять?
Попразендовна• 01 апреля 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Самі себе ненавидять?
Нет, считают себя европейцами. И они будут получше наших многих
Тирамісу на терасі• 01 апреля 2023
Ответ дляПопразендовна
Таджики?
Попразендовна• 01 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Супер
Попразендовна• 01 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Таджики?
Это к чему? Русские из масковии
Коренная киевлянка• 01 апреля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Таджики?
Есть друзья таджики-европейцы. Тоже на нашей стороне. Мама-пенсионерка друга отправляет со своей пенсии деньги в Украину.
ГейСюда• 01 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ой, почалося
Божечки, улюблена тема: ’не всі москалі погані!’
Зараз буде парад хароших руских
Братья Капли• 01 апреля 2023
Если будете себя вести неадекватно, вас уволят. Могут и полицию вызвать.
На территории других стран все равны.
Українська зірочка• 01 апреля 2023
Автор, если вокруг уроды, это не повод вести себя по уродски.
Ответ дляПопразендовна
Так є масса нормальних громадян ЄС російського походження, які дуже допомагали і допомагають українцям. Але ж у автора мова про росіян
Помидорина• 01 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А царапала. Головне капюшон одягти і не сідати в своє авто
Ласковая_львица• 01 апреля 2023
С таким подходом к работе надо сидеть дома и смотреть в свою пустую тарелку.
Крошка Енот• 01 апреля 2023
Бо це не має сенсу і лише забруднить Вас саму.
Москаль зжере і піде, а ви лишитесь людиною, що плює в тарілки.
Кукарикуууууу• 01 апреля 2023
Ответ дляГейСюда
Ой, почалося
Зараз буде парад хароших руских
І галкіна притягнуть обов‘язково
Їхала нещодавно із таксистом. Він із білораші, 10 років прожив в Україні. Тепер в Польщі. Каже: я не білорус, у мене немає національності. Мені гидко, що я якимось чином належу до тих шизонутих
ГейСюда• 01 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви в курсі що в центрі прийому біженців у Берліні на вокзалі в березні минулого року більшість волонтерів то були етнічні росіяни?
Ви мене, будь ласка, не лікуйте і в секту адептів хароших руских не намагайтесь навернути.
Я в курсі скільки москалів за кордоном під видом гарних і співчутливих лиха наробили біженцям і для чого , переважна більшість з них, взагалі то роблять.
Також я в курсі скільки їхній ’народ’ лиха накоїв і коїть на моїй землі. Те що хтось там щось там з них робить то не хороша справа від них, а крапля в морі їх обов´язків.
Більше гидко від українців, яких війна нічому не вчить і вони гівно сортують.
Коренная киевлянка• 01 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
К сожалению, пока что на украинских номерах в основном царапают машины. У нескольких знакомых поцарапали. Мы купили сразу на местных, поэтому не опасаемся.
А Я Самая Самая• 01 апреля 2023
Ответ дляГейСюда
Ой, почалося
Зараз буде парад хароших руских
И таки да, есть хорошие. Их мало, но они есть.
Посмотрите в Инстаграме профиль Ники Белоцерковской, и тогда посмеетесь. Но стоит отметить, что родилась она в Одессе)))
Всю жизнь прожила в мацкве, строила там карьеру.
Далеко не каждый наш олигарх делает для Украины столько, сколько она. Я уже молчу о том, что она пишет.
ГейСюда• 01 апреля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
І це ще квіточки з того що хароші руские і їх адепти роблять за кордоном. Але зараз у коментах будемо спостерігати бойню з піною у рта з назвою ’ як багато, гарних москалів, їх до рани можна прикладати!’
Злюка-закусюка• 01 апреля 2023
Хай тепер жеруть і думають що їм наплювали в тарілку, нехай бояться, бо вважаю що ви така не одна.
ГейСюда• 01 апреля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
третя пішла)) Пречудово, заради створення іміджу хорошесті москалів , одеситку росіянкою зробили) ви, покищо, без оф зе бест!