Белая котичка• 01 апреля 2023
100$ для жителя США?
Це мало чи багато? І що за них можна купити? У племінника день народження, хочу подарувати 100$, хоча мені кажуть,що там дитина за них нічого не зможе купити бо це для них "копійки".
АфродитаПетровна• 01 апреля 2023
Нормально . А може щось купити і замовити доставку ? В США майже всі товари я одяг дешевше ніж у нас
Сплюшка• 01 апреля 2023
Смотрю одну тетку, которая ходит по секондам и потом перепродает в интернете что нашла
Она недавно пришла на распродажу в один дом. И говорит: у меня с собой наличными только 40 долларов!
Вот и считайте. Даже если ВСЕ деньги на карте. Она знала куда идет. И все равно у нее с собой 40 долларов.
У нас у людей у многих явно суммы по-больше в кошельке носятся.
ВільнаНазавжди• 01 апреля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Це як у нас 500 грн
Ні це не 500 грн.
Навіть продуктами далеко не 500.
Про одяг косметику промовчу))
Навіть продуктами далеко не 500.
Про одяг косметику промовчу))
Белая котичка
• 01 апреля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ні це не 500 грн.
Навіть продуктами далеко не 500.
Про одяг косметику промовчу))
Навіть продуктами далеко не 500.
Про одяг косметику промовчу))
А скільки приблизно?
БоХатая• 01 апреля 2023
Ответ дляБелая котичка
А скільки приблизно?
Зайдите на Амазон и посмотрите цены на одежду и игрушки. Вы хотите первый взнос за дом оплатить или просто приятное сделать? Мне когда-то бабушка 10р давала, когда я в гости приезжала, на одну пенсию она жила, и ничего, все счастливы были. У нас в стране какой-то тупой культ выпрыгивать из штанов, непонятно для чего.
LoveYouOrNot• 01 апреля 2023
Там на день народження можуть подарувати річ на 20 баксів.
Тому не парьтесь
Ms. Доброта• 01 апреля 2023
Это приличная сумма на игрушки.
У нас игрушки в такую цену в грн, 4-5 тыс, у них та же игрушка с Амазона стоит 30-50 долл.
Я таке знаю• 01 апреля 2023
Автор, я в Іспанію племінникам по 50 євро дарую, можна і класні іграшки взяти,і одяг, і взуття. Сьогодні моєму хрещенику 18, подарую 100$
Белая котичка
• 01 апреля 2023
Ответ дляБоХатая
Звідки у вас інформація про мої доходи?Ви судете по-собі?Я хочу щоб подарунок був корисним,а не просто щоб щось подарувати.’я взагалі вище своїх можливостей нічого нікому не дарую,тому мова не про це.
Сорока-ворона• 01 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Думаю, що дитина права)
На мій погляд - багато спілкуюсь (по роботі) - це як, 100 грн.
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
Купити телефон або ноут за 1000 дол. - це, як плюнути...
А в нас - за 1000 грн?
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
Не правда, ну какие 100 грн, вы были в сша? На сколько чек из магаза средний?
Я таке знаю• 01 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Думаю, що дитина права)
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
Ви щось перегнули, взагалі не орієнтуєтеся в цінах.
к.Буланова• 01 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Думаю, що дитина права)
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
Ну які 100 гривень?
100 доларів для дитини чи підлітка там нормальна сума, в них зазвичай батьки дарують дітям 50 баксів і картку роблокс на 50, чи іграшку десь на таку суму. Підлітку років до 15 можуть доларів 100 подарувати. І це не маргінальні бідні сім´ї.
Телефони за 1000 беруть, це правда. Але їх зазвичай беруть в кредит у своїх мобільних операторів, при цьому здають свої старі телефони за 2/3 вартості, а різницю в 200-250 доларів рік виплачують по 15-20 доларів на місяць.
На 100 доларів одна людина може тиждень повноцінно харчуватись з рибою, м´ясом, фруктами та овочами, без алкоголю чи доставок, щоправда.
Курка гриль, наприклад, в Костко 5 доларів коштує)
Автор, даруйте 100 доларів, це хороша сума. Донька днями в адідасі шопилася, то кроси, 2 лосін та 2 футболки в 130 доларів обійшлися.
Так що і ваш зможе на ці гроші щось нормальне купити.
Ответ дляСорока-ворона
Це порівняння.
(на мою думку).
Не була. Це споглядання: Те що можна продати (наприклад, через інет), вони платять в 2 рази дорожче, ніж коштує у нас, і нічого їх не стримує.
Тому, і висновок, що для пересічного жителя США, 100 дол., як для нас, 100 грн.
Вибачте, якщо помиляюсь)
В мене тітка в Каліфорнії, але такого питання не виникало...
(на мою думку).
Вибачте, якщо помиляюсь)
Щира українка• 01 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Це порівняння.
(на мою думку).
Вибачте, якщо помиляюсь)
(на мою думку).
Вибачте, якщо помиляюсь)
Якщо порахувати скільки коштує останній айфон, то це 1/10 телефону, зовсім непогана сумма навіть для США. Це якби в нас 5-6 тис подарували. Непогано, правда?
Пригощаю кашею• 01 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Це порівняння.
(на мою думку).
Вибачте, якщо помиляюсь)
(на мою думку).
Вибачте, якщо помиляюсь)
то есть вы хотите сказать, что 100 долларов - это не деньги? если 100 долларов равны 100 гривнам, какая у них средняя з.п?
Треба підробіток• 01 апреля 2023
Ответ дляnavariya
Думаю, що дитина права)
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
В них ціни, зовсім інші...
А зарплати, а соціалка...
А в нас - за 1000 грн?
Не додумуйте якщо не знаєте.
Баба_Воля• 01 апреля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Если бы у нас все было по 1 гривне,тогда равносильно, как 100 грн. По другому не возможно просчитать.
Пригощаю кашею• 01 апреля 2023
Ответ дляБаба_Воля
то же не поняла арифметики
Баба_Воля• 01 апреля 2023
Там что-то стоит 1 доллар, 10 долларов, 20 долларов. И 100 долларов это сумма, которую они не пересчитывают в гривны.
А у нас начинают переводить,что типа для них это, как для нас 100 грн. Нет, это совершенно не сопоставимо. Они многое берут в кредит, потом годами выплачивают. Учебу,телефоны,машины, дома. Даже билеты на самолет.
Леди Г• 02 апреля 2023
100 доларів це продуктовий кошик родини з дітьми на тиждень, ні в чому собі не відмовляючи