Просто стало интересно, кто бы как поступил.
Случайно на глаза попалось объявление.
Подходит нашей семье идеально.
И по цене, и по расположению.
Но не сдают с животными.
У нас котик. Катрирован. Но все равно он котик. Не хомяк и не рыбка.
Как бы Вы поступили?
Случайно на глаза попалось объявление.
Подходит нашей семье идеально.
И по цене, и по расположению.
Но не сдают с животными.
Как бы Вы поступили?
Результат:
вже голосів:
162 (55.86%)
Забить, не наш вариант
101 (34.83%)
Умолять хозяев нас рассмотреть
27 (9.31%)
Свой вариант
Ответ дляmeadchen
Ну, всегда можно уточнить) Но умолять я бы не стала.
Мы в конце прошлого лета решились выехать из Николаева, у нас 2 кота. Я сразу связывалась с риелторами, и они мне высылали в вайбер только квартиры, куда можно с животными, других вариантов я и не видела. Сняли очень хорошую, владелец первый месяц заезжал ’проверить котов’, все норм - больше не приезжает)
После котов вся квартира в шерсти, даже если ничего не разодрано.
Муркамурковна• 01 апреля 2023
Ответ дляHupBaHa
потому что счет может быть достаточно высок
Не поняла, якщо це порча імущества то в чому питання? Ну і це не так дорого, шо б прям аж так) ненада)
Є Договор, в якому є прописано все
Є залогові суми, є порча імущества і тд
Ваше право не здавати, моє.. Зробити все, що б люди жили в моїх квартирах, платили мені гроші і були щасливими.
Для цього, я зробила ремонт як в готелях.. Маю на увазі.. Стіни, підлога, потолок, а далі за замовленням.. Хто свою меблю, хто ні... Договір у юриста, налоги
Гроші на картку і питань нема, хай шо хочуть то і роблять... Але, як показала практика, ніхто нічого за таких умов не робить) все добре) у людей постійний клінінг, за всю порчу навіть не знаю, живуть та й добре
Є Договор, в якому є прописано все
Є залогові суми, є порча імущества і тд
Ответ дляМуркамурковна
Є Договор, в якому є прописано все
Є залогові суми, є порча імущества і тд
Є Договор, в якому є прописано все
Є залогові суми, є порча імущества і тд
от людей всегда все зависит, повезет не повезет
Муркамурковна• 01 апреля 2023
Ответ дляHupBaHa
Да, я написала, шо ті, хто якийсь хоч на секунду мені не норм, не підходять)
Ответ дляWendy Rhoades
я і вас розумію, і арендодавців.
У нас теж є кіт, хоч він і в приватному будинку і самостійний, але ми б його не покинули.
Вихід - мабуть шукати квартиру простіше, де не так переймаються ремонтом.
Ми здавали новобудову з повністю новим ремонтом і меблями, замінювати щось після тварин не хотілось.
А подертий диван для нових квартирантів, у яких немає тварин - так собі варіант)
І як господарі кота, ви б також не погодились купити новий диван, і я вас розумію.
Ми зараз не в Україні, ви би бачили, що нам пропонували
це суцільний жах. ці таргани можуть зжерти мого товстячка, тому що він їх ніколи не бачив у своєму житті. А те що трішки краще, то вже без тварин. Поки пошуки припинили, думаємо що далі робити. Дякую, що спокійно відреагували на моє емоційне повідомлення
сподіваюсь, що якось воно влаштується
Любовь Вадимовна• 01 апреля 2023
Ответ дляХелицера
Есть лучший вариант,искать дальше, когда задаешься целью,то рано,или она будет достигнута
Вот это бы точно автору подошло.
трешка за 6к это вообще даром
Ответ дляХелицера
Как вам трёшка за шесть тысяч?
Никто реально за такую цену не сдаст.
Это или не актуальное объявление, или там много ’если’
Например, проблемы с лифтом.
Или сдается на маленький срок.
Или ещё что-то.
Я выше 3 этажа не рассматриваю вообще варианты
Например, проблемы с лифтом.
Или сдается на маленький срок.
Или ещё что-то.
Ответ дляТатьяна89
Никто реально за такую цену не сдаст.
Например, проблемы с лифтом.
Или сдается на маленький срок.
Или ещё что-то.
Например, проблемы с лифтом.
Или сдается на маленький срок.
Или ещё что-то.
А вы двухкомнатную за сколько нашли?
Любовь Вадимовна• 01 апреля 2023
Ответ дляТатьяна89
Никто реально за такую цену не сдаст.
Например, проблемы с лифтом.
Или сдается на маленький срок.
Или ещё что-то.
Например, проблемы с лифтом.
Или сдается на маленький срок.
Или ещё что-то.
а почему не выше 3? что не так с другими этажами?
Wendy Rhoades• 01 апреля 2023
Ответ дляmedlar
сподіваюсь, що якось воно влаштується
та уявляю(
мої знайомі в Німеччині і без котів довго нічого пристойного зняти не могли, хоча були не обмежені в фінансах, ну в розумних межах.
А там арендодавці майже кастинг влаштовували
А кастровані коти не мітять?
Я не заводила ніколи котів, взимку прибилась в двір кішка. В дім не пускала, спала вона в бесідці, аля наш літній будинрк на стулі. Думаю, ну шкода, виперу стільчик потім. Потравила глисти, блохи, почали підгодовувать. І от весна і жах. Всі коти в дворі, днями і ночами шманають її, кричать, бються. Сруть скрізь. Почали мітить, вонь скрізь. і от я вже не знаю як вимити ту бесідку від воні
Ніяк, шукала б іншу. Особисто я категорично не здам квартиру сім’ї з тваринами, швидше з маленькими дітьми здам. А якби мене обманули і все ж таки поселилися з твариною, вигнала б за три хвилини. Я не розумію, як можна заводити тварину не маючи свого житла😳😳 Не потрібно писати, що люди народжують дітей не маючи житла - це абсолютно різні речі. Діти - це продовження роду і їх наявність говорить про повноцінну сім’ю. А от тварини, це інше, їх наявність ускладнює життя тим, хто не має своєї квартири.
Ответ длявре_Динка
Запропонуйте подвійну заставу і прибрати всі сліди тварини після того як з‘їдете
Ремонт зіпсованих речей чи повна заміна, клінінг
Тільки не завжди таку пропозицію виконують. Спочатку обіцяють, погоджуються, а потім тікають тамще й з притенщіями, що залогову суму хозяін не повернув. А бувають такі моменти, що і потрійна застава не допоможе.
Ответ дляmikshyta
Я здаю 2 квартири .
Довгостроково .
Люди жили в одній 5 років. Виіхали , бо почалася війна .
Зробила повний ремонт , бо за 5 років таки він трохи ’ заморився’ .
Виставила об´яву , і серед усіх бажаючих надала перевагу хлопцю с пітбулем .
В іншій живе просто чоловік.
В мене самоі 2 котів .
Я переіхала в іншу краіну і 2 рази вже знімала квартири з тваринами. Ніякоі доплати , ніяких питань . У всіх моіх судів по будинку є тварини . І це нормально. Це людяність.
А на рахунок ремонту дорогезного.
В своій крартирі зробила гарнюній ремонт . Приіхала в гості сестра с племінничкою . І вона мені намалювала на стені ієрогліф .
Мені , що треба було заставити переробити ремонт? Чи грошей сплатити? Чи в гості не запрошувати?
Спокійно все виправила і тішусь , що в мене є найрідніші люди .
Довгостроково .
В іншій живе просто чоловік.
В мене самоі 2 котів .
А на рахунок ремонту дорогезного.
Ответ дляekat
Я здаю 2 квартири .
Довгостроково .
В іншій живе просто чоловік.
В мене самоі 2 котів .
А на рахунок ремонту дорогезного.
Довгостроково .
В іншій живе просто чоловік.
В мене самоі 2 котів .
А на рахунок ремонту дорогезного.
Разница в том,что дети квартирантов чужие люди,их шалости всем не кажутся забавными
Ответ дляТатьяна89
А наш думает, что он птица.
Гнездо вьет, таскает мне листики и палочки в зубах.
Пока были тепло, спал в птичьем гнезде на балконе.
Постоянно с птицами ’общается’.
Не ручной совсем.
Даже мясо не ест. Только сухой корм.
Как будто попугая завели
Постоянно с птицами ’общается’.
Не ручной совсем.
Даже мясо не ест. Только сухой корм.
Как будто попугая завели
Похоже, недолго коту у вас жить осталось) и если реально станет выбор между квартирой и котом тварынка останется в роли попугая в гнезде