Люб-а• 01 апреля 2023

Отдел кадров и ТЦ комплектования

Муж 18.01.2023 прошел ВЛК, его исключили с воинского учёта, выдали соответствующие заключение и поставили отметки с печатями в военном билете. Но он все равно стабильно каждые две недели попадает в списки, которые подаёт отдел кадров в военкомат. Ходил ругался, они сделали ксерокопии его документов и все равно он снова в этих списках. Куда можно пожаловаться или что предпринять? Муж уже дважды ездил в ТЦ и на него смотрят как на дурочка.
Pavelolka• 01 апреля 2023
Начальнику отдела кадров жаловаться. Можно прям самому главному, кто там у него, если с первого раза не понимают.
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляPavelolka
Это шахта, там она одна заведует всеми документами военнообязанных.
Bonya_A• 01 апреля 2023
Керівнику нехай службову напише про некомпетентність відділу кадрів
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляBonya_A
А якому керівнику, директору шахти?
Bonya_A• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
А якому керівнику, директору шахти?
Я не знаю яка структура підприємства, але мабуть так
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляBonya_A
У відділі кадрів працює жіночка, з якою розмовляти просто немає сенсу.
Bonya_A• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
Зазвичай кадри завжди у прямому підпорядкуванні керівника підприємства
Якщо ваш чоловік невійськовозобовязаний його немає бути ні в яких переліках, ну крім того, що після виключення з обліку мали звіритися
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляBonya_A
В тих списках де його подають, написано явитись в ТЦ комплектування для звірки документів та проходження ВЛК, він все це пройшов 2 місяці тому, за травми голови та через поганий зір, його виключили з військового обліку, нам одразу сказали до військомату він не буде мати жодного відношення, але нажаль нічого так не змінилося.
Bonya_A• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
Я не можу це пояснити, крім того що всюди бардак
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляBonya_A
Ось і я про це(
kanni• 01 апреля 2023
Вы точно жена, а не мама? Он не может сам решить вопрос на работе? Тормозит кадровик - так есть руководитель.

А вообще то, что он есть в списках персонального воинского учета на предприятии - соответствует законодательству. Он до конца года будет в списках

44. Відомості щодо осіб, виключених з персонального військового обліку, зберігаються у таких списках до кінця поточного року з відображенням відповідної інформації про їх чисельність у відомості оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Потому если военкомат требует списки - он и подается в общем списке.
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляkanni

Тоді чому полковник, казав чоловіку, що він більше не буде мати жодного відношення до ТЦ? І коли він їздить туди то вони просто відправляють його додому? І чоловік все робить сам і нікого не боїться, я за нього ВЛК не проходила!
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляkanni

Тобто відділ кадрів має право кожні два тижні писати його в списки і закривати табельний номер, щоб він сидів дома?
Элли Иванова• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
Не может быть на шахте быть один кадровик. Это физически невозможно. Не ДТЭК шахта?
kanni• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
Спросите полковника )) До ТЦК не має, им он уже не нужен, а предприятие обязано включать его в список персонального воинского учета до конца года. Предприятие ничего не нарушает, не оно писало порядок воинского учета. Им сказали дать списки воинского учета - они дали.
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Ні 1-3 Новогродівська. На тій шахті, що ви написали все добре.
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляkanni
Чому ж тоді інших виключених більше не пишуть, а мого чоловіка так? Знаю чоловікового однокласника, він потрапив до цих списків лише 1 раз і більше не потрапляв.
kanni• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
Закрывать табельный номер - это для меня что-то из разряда фантастики. Такого понятия «закрывать табельный номер» нет в законодательстве. Есть официальный приказ об отстранении от работы? Ваш муж может подать в суд за незаконный недопуск к работе.
kanni• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
А я откуда знаю. Вы точно не мама школьника? Почему ваш муж не может сам пойти к директору и выяснить это?
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляkanni
В нас на шахті хто не явився в ТЦ закривають табельний номер і вже через контрольний чоловік пройти не зможе, буде недопуск до роботи.
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляkanni
Він поки ходив до відділу кадрів, але я так розумію нехай іде до директора і все з´ясовує. У чоловіка психічні розлади після травми, він нажаль не може відстоювати свої інтереси, в розмові плутається, не вміє аргументувати власну думку. Тому я дійсно йому як мати, якої в нього вже давно немає.
kanni• 01 апреля 2023
Ответ дляЛюб-а
Тоді я вибачаюсь. Йому дійсно потрібно поспілкуватись з кимось вище, якщо кадровик не може вирішити.
автор Люб-а • 01 апреля 2023
Ответ дляkanni
Нічого страшного, ви ж не знали, дякую за відповіді.