ТебеОноНадось• 01 апреля 2023
Якби ви відреагували?
Зайшов якийсь не дуже благополучний чоловік в ларьок та бере мою каву і каже,"спасибо" що це взагалі було???
пані Солоха• 01 апреля 2023
Бомж просто,тронулся немного человек.пусть берет,убогим в еде отказывать нельзя
НеГолосую• 02 апреля 2023
Ответ дляПанна Кота
Хоч подякував..
Точно, в мене восени на літній площадці Мака чувак повз столика йшов, взяв мою колу зі столу і зразу пити став, щоб не відібрала, певно, і пішов собі, я теж не очікувала...
Молчалка• 02 апреля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Це моя взагалі то!
Чого дивуєтесь? В 2021 році в місті було валом циган, біля кафе на вулиці щось їсти чи пити то взагалі не було можливості, вони підбігли і руками все хватали і їли і пили, а інколи то взагалі вели себе як дикуни, хапали біля кав´ярень каву, напої і обливали людей.
Непогодка• 02 апреля 2023
Ви наздоганяєте його забрати каву, проявляєте доброту забираєте його помитися нагодувати, кохання, він виявляється мільйонером, весілля на Мальдівах.
Непогодка• 02 апреля 2023
Радійте що це не телефон у вагоні метро. Відсутність моральних та правових обмежень дозволило йому вкрасти каву.
Грибной_Дождик• 02 апреля 2023
Ну а что вы уже сделаете? Не будете же вы у бомжа отбирать кофе и сами его пить после него. Представьте, что это благотворительность.
ТебеОноНадось
• 02 апреля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Це дико взагалі то.
Грибной_Дождик• 02 апреля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Це дико взагалі то.
Да понятно, что дико. Ну наглый бомж и кофе наверняка только у женщины заберёт, у мужчины побоится. Ну и что вы делать собираетесь?
Наверняка• 02 апреля 2023
Чоловік просто знає, що ви йому пику не наб´єте, ось і повів себе, як гопота.
ТебеОноНадось
• 02 апреля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Я показала,що мені це не сподобалась,і він поклав стаканчик назад і пішов,а ні так по морді б отримав добряче від мене.