Я натуралка• 02 апреля 2023

Чиряки

В каком неподходящем месте у вас были чиряки?
Вот у меня на пупке вылез…( болит
Подтяжка• 02 апреля 2023
На задниці і біля полових губ. Після вагітності зразу. Думала вмру

автор Я натуралка • 02 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
А что сразу в двух места?
Боже…не представляю, как оно болит на половых губах(((
Подтяжка• 02 апреля 2023
Ответ дляЯ натуралка
А что сразу в двух места?
Так, робили операцію вскривали їх, пила антибіотики. Це був жах. Я ридала тоді страшно..
автор Я натуралка • 02 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Ого, а почему делали операцию? Они же должны через пару дней пройти
Безсовісна кума• 02 апреля 2023
У мене де тільки не було (( Це був жахливий період мого життя
автор Я натуралка • 02 апреля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
А из-за чего они вообще вылазят?
Подтяжка• 02 апреля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Дуже глибокі, треба було різати(((
Безсовісна кума• 02 апреля 2023
Ответ дляЯ натуралка
А из-за чего они вообще вылазят?
У мене причина була - стафілокок у пологовому занесли
Подтяжка• 02 апреля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
В мене так само, при кесарево

Безсовісна кума• 02 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
В мене так само, при кесарево
Я вас чудово розумію 😭 Згадую як страшний сон (( Більше року, часом по 3-4 штуки одразу
автор Я натуралка • 02 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Дуже глибокі, треба було різати(((
Біднесенька це жах
Подтяжка• 02 апреля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Так і було, але я так довго не терпіла, після того як 3 раз різали сказала лікарю, що певне вмираю і він нарешті направив на аналізи і на курс антибіотиків, тоді все і закінчилось, на щастя.
Безсовісна кума• 02 апреля 2023
Ответ дляПодтяжка
Мені не допомагав жоден антибіотик із тих, що писали в результатах. Ні гомеопатія, ні аутогемотерапія, ні бактеріофаги - нічого (( Поки не вколола дорогущий антистафілококовий імуноглобулін
Подтяжка• 02 апреля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Ого((( коли мені висіювали антибіотикограму, то із 10 теж тільки два були діючі( щу й із останньої групи. Дуже сильний в роддомах стафілококк(((
Суцільна зрада• 02 апреля 2023
В мого малого цього літа було таке. Тепер три шрами,де були найбільші і треба було різати щоб почистити ((. Вискакували нові поки не прокололи 10 днів антибіотика. А до цього мазі, таблетки - не допомогло. Слава небесам і гарним хлопцям хірургам що допомогли))