Мені 21 рік і я жахливо втомилась від свого життя і тривожності. Зовсім недавно я була зовсім іншою людиною, а зараз я майже не виходжу з квартири, яку ненавиджу. Маю нареченого, який підтримує мене як може, та тримаю вдома 3х котів, яких обожнюю, але чомусь не можу знайти в собі сміливість та сили жити далі. Два роки тому мене вигнала з дому мати, бо я почала зустрічатись с хлопцем, два роки ми тинялися по зйомам: на першому власниця квартири приходила коли нас не було, рилася по холодильнику і речах, кинула на гроші. На другому таргани були розміром с два пальці, на третьому хвора на шизофренію сусідка. Гадаю, що цей страх того, шо ти завтра по чиємусь бажанню можеш опинитись с речами на вулиці і дав деякі наслідки. Пів року тому моя мама померла і мені дісталась у спадок квартира, в яку мені прийшлось переїхати по ряду причин. Але я зіштовхнулась з новою проблемою: якоюсь дивною ненавистю сусідів. Сьогодні був апогей : вони зібрались у мене під дверима, виламувати двері і казали щось типу «щоб ми вас не чули і не бачили». Скажу одразу, ми не скандальні, не шумні, друзів багато не маємо, не п‘ємо, не куримо, більшу кількість часу на роботі. До цього діти цих сусідів причепилися до мене що від нашої квартири смердить, хоча це неможливо, за котами я слідкую і піклуюсь. Нареченому не казала, бо він в таких моментах досить різкий, а я не хочу, щоб він наробив дурниць. Планую продати цю квартиру і переїздити у інше місто, у свій будинок, насправді зараз це моя єдина мрія, мати свою територію, де ніхто не буде мене чіпати і я зможу стати тим, ким я була до цього. Якщо хтось може допомогти розмовою, буду вдячна
Триндю-бриндю• 02 апреля 2023
Привіт, мені 22, я живу з тривожністю вже 2 роки, і психологи, і таблетки… можу багато писати на цю тему, але хочу тебе обійняти і сказати що ти не одна 🫂 все буде добре, незнайома мені людина 🤗 і в тебе, і в мене 🤗🫂
Триндю-бриндю• 02 апреля 2023
Дочитала що в тебе померла мама. Нехай вона буде твоїм охоронцем, вона тебе бачить та відчуває, вона з тобою🫂
Треба ось так• 02 апреля 2023
найдите хорошего адвоката, который может в такие моменты вас проконсультировать. помочь и поддержать, и вызывайте полицию смело.
Пусть платно, но у вас будет защита.
Выламывать двери никто не имеет право.
Вызывайте полицию смело.
И пишите заявление.
Надо учиться себя защищать.
В частном доме тоже есть соседи.
Пусть платно, но у вас будет защита.
Выламывать двери никто не имеет право.
Вызывайте полицию смело.
И пишите заявление.
Надо учиться себя защищать.
В частном доме тоже есть соседи.
Сіточка• 02 апреля 2023
Ну полегчало хоть, потому что взгляд со стороны ничего такого у вас не произошло чтобы устать , от чего устали? вылетели из родительского гнезда поснимали пару лет и устали? Ну добро пожаловать во взрослую жизнь где надо крутиться и вертеться, решать проблемы
и искать причины, потому что просто так соседи обычно не выламывают двери, на все есть причины, а сейчас идете по пути дистанцироваться и избегать решений. Начинайте по немножко разруливать, а не загонять себя .
Треба ось так• 02 апреля 2023
Ответ дляСіточка
сейчас люди озлоблены.
Если они чувствуют безнаказанность, страх и безответность, они могут нападать от безнаказанности.
Сіточка• 02 апреля 2023
Ответ дляТреба ось так
сейчас люди озлоблены.
Ну вы прямо всех под одну гребенку. Несомненно говно люди активизировались, но это ж далеко даже не большинство.Это ж вы о соседях? та мы даже не в курсе что там с ними, та даже автор не в курсе или замалчивает чего они ее ненавидят и взламывают двери, второе вероятнее, потому как обычно люди пытаются разобраться и понять что не так,,, ну а списывать все на тяжёлые времена, ну это удобно
Неваляшкина• 02 апреля 2023
Я намного старше, но тоже с постоянной тревожностью. Как только немного успокаиваюсь и начинаю нормально жить, то обязательно что-то происходит, что меня выбивает из колеи.
Держитесь, вы ещё очень молодая, главное берегите здоровье, если мужчина с которым вы живёте может помочь ощутимо себя в безопасности, то обопритесь на него.
Перловая Кашка• 02 апреля 2023
Если вы постараетесь отпустить контроль, отпустить ощущение, что жизнь хоть как-то зависит от вас, понять, что мир не враждебный, он добрый и заботливый --- все начнет меняться. Мир, отношения между людьми вокруг и соседи - это отражение вашего состояния. Вам нужно его менять.
Начните с техники хопооноопо. На Ютубе есть. Повторяйте, как мантру. + Говорите и напишите себе аффирмации, ’мир добрый и заботливый’, ’я счастлива, любима и люблю’, ’у меня добрая и спокойная жизнь’. Все, что посчитаете нужным и желаемым.
Все будет меняться, если вы начнёте мыслить в верном и добром направлении. Будьте счастливы.
Пс. Есть много помогающих книг
Скоро_вчера• 02 апреля 2023
Слухайте , потрібно чітко розібратись з сусідами,на це явно є причина.
Не бійтесь вирішувати свої проблеми, це і є доросле життя. І візьміть себе в руки ,у вас немає важливих причин думати що ви втомились. Не ображайтесь, але це не такі погані обставини в житті буває і погірше.
У кожної людини є якась ’какашка’ по життю ,своя.
Треба ось так• 02 апреля 2023
Ответ дляСіточка
да, я про соседей.
3 кота не повод взламывать двери.
Автор терпит плохой характер жениха и терпит соседей - с ее психотипом и его проявлении в этой ситуации более менее ясно.
3 кота не повод взламывать двери.