Два-три тижні і фсьо• 02 апреля 2023
Розацеа. Кто избавился навсегда?
Девочки поделитесь опытом. Кому что выписывали и какой результат.
Ms. Android• 02 апреля 2023
Мне ставили такой диагноз, сейчас чувствую себя хорошо.
Дерматолог назначила лечение в виде компрессов из заварки черного чая( по возможности 2 раза в день по 30-40 мин),так же применяла елиминаль гель утром и вечером за пол часа перед приемом пищи, крем ,,лактодерм,, на ночь и ,,дермаскин,,утром.Обязательно диета: никакого алкоголя, шоколада,мучного, запрещена горячая еда.Так же рекомендовала сходить к гастроэнтерологу - все проблемы от питания. Обострения осенью и весной, но я периодически принимаю все что она прописала.
...аяприкольная• 02 апреля 2023
Назавжди ніяк
2 роки тому прибрала все лазером. Зараз знову зявилося. Мене так і попереджали. Повторно прохожу
Б´ю байдики• 02 апреля 2023
Ответ для...аяприкольная
Назавжди ніяк
Скажіть, а ви прибирали судини/почервоніння чи висип?
katyamarta-3170• 02 апреля 2023
Теж дуже цікавить ця тема. У мене акне(висипає переважно тільки підборіддя) і Розацеа (була в легкій формі). Ось пішла вже до третього- косметолога дерматолога лікувати акне. Зробив легеньку чистку і слабенький пілінг. І сказав через три дні після пілінгу вводити потрошки ретиноїди (2 рази на тиждень)деріву смс. Ну і догляд поміняти на Medik8. Так я й робила і вже через 2 тижні почався жах (. Обличчя пече, реагує на будь який догляд, червоне. Щоки і біля носа бабочкою висипали дрібними прищами( .Прийшла до нього, думала це ретиноєвий дерматит. А він каже, що це Розацеа загострилася і вже папуло-пустульозна форма.( Сказав купити дуже хороший Крем-лосьйон для шкіри з розацеа Jan Marini Rosalieve Redness Reducing Complex 30 ml. І попередив , що він дорогий 5000 грн. Я кажу давайте щось дешевше( я вже й так на засоби від медік 10000 грн витратила)
То він мені Розамет приписав. Стало трохи краще, користуюся 3 неділі, але прищі нові кожен день з´являються.
Два-три тижні і фсьо
• 02 апреля 2023
Ответ дляMs. Доброта
А ви самі собі діагноз поставили?
Та ні. Лікар. Але не бачу прогресу. Сказала дерматолог спробувати крем солантра. Він дорогий. От хотіла почути що у інших.
Два-три тижні і фсьо
• 02 апреля 2023
Ответ дляMs. Android
Вот диета скорее всего оптимальное решение. Заметила сильнее проявляется после банкетов 🤔
...аяприкольная• 02 апреля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
Почервоніння
Б´ю байдики• 02 апреля 2023
Ответ для...аяприкольная
Почервоніння
О, це актуально. бо зараз сижу пашію
Скажіть, будь ласка, скільки сеансів і де робили, якщо Київ
katyamarta-3170• 02 апреля 2023
Говорять, що Солантра це покращена форма метрогілу (розамету). Але світовий стандарт лікування Розацеа це -Азелаїнова кислота. Колись пробувала наш український Акне стоп. Дійсно з ним обличчя ставало блідим. Але він не вирішив проблему прищів на підборідді (. Адже в тому дорогому Розавілі, що призначав косметолог, на першому місці в складі Азелаїнова кислота). Запитала косметолога чому не призначає мені аптечний гель з азелаїновою кислотою.??? Сказав Недоцільно. Користуйтеся Розаметом. Але ж метронілазол це антибіотик(. Як закінчиться Розамет, я таки напевно куплю собі якийсь крем з азелаїнкою)))!
...аяприкольная• 02 апреля 2023
Ответ дляБ´ю байдики
О, це актуально. бо зараз сижу пашію
Я робила в Києві на лазері Vbeam. Погугліть де він є. Після першої процедури вже не червонію, тобто результат відразу після того як набряк спаде , але буду ще робити звісно щоб пару років не повертатися до цього питання. Скільки разів поки не знаю.
Минулого разу це було 3 або 4 процедури
katyamarta-3170• 02 апреля 2023
Ответ для...аяприкольная
Минулого разу це було 3 або 4 процедури
А як називається сама процедура?
...аяприкольная• 02 апреля 2023
Ответ дляkatyamarta-3170
А як називається сама процедура?
Так і називається - лікування розацеа
katyamarta-3170• 02 апреля 2023
Це часом не фототерапія? Не може бути, щоб процедура називалася лікування Розацеа). Ну є наприклад, RF ліфтинг - омолодження. Має бути якась назва)
Препарати з азелаїновою кислотою (з аптеки - акнестоп, скінорен, або косметичні сироватки або креми з її вмістом). Краще почати з аптечних.
Плюс добре прибирає почервоніння, але не лікує апаратна процедура фотоомолодження курсами.
Для мене азелаїнка+фотоомолодження вганяє розацеа в ремісію.
Два-три тижні і фсьо
• 02 апреля 2023
Ответ дляEl9
Дякую
Ответ для...аяприкольная
Назавжди ніяк
Також проходжу апаратне фотоомолодження курсами, але мене одразу попередили, що воно не лікує, скоріш тимчасово маскує. Потрібно комбінувати з лікувальною терапією. Я додаю догляд з азелаїновою кислотою, в сукупності працює.
Два-три тижні і фсьо
• 02 апреля 2023
Ответ дляEl9
Читаю тут вже радили цю кислоту а мій лікар ні. Я вже замучилась (
Ответ дляkatyamarta-3170
Jan Marini Rosalieve Redness Reducing Complex у складі містить азелаїнову кислоту, це золотий стандарт лікування розацеа.
Розамет містить метронідазол, його також призначають при папульно-пастозній формі.
Можливо спробувати аптечний препапат з азелаїновою кислотою (акнестоп, скінорен або інший)
Два-три тижні і фсьо
• 02 апреля 2023
Ответ дляEl9
Мені солантра теж не допомогла. А азелаїнова кисота - так. Можливо треба спробувати
Обов´язково спробую. Це хоч без рецепта відпускають?
katyamarta-3170• 02 апреля 2023
Ответ дляEl9
Дякую. Я тільки склад побачила і зразу зрозуміла, що класний кремчик. Але ж дуже дорого) Певно спробую Скінорен. Хоча коли запитала косметолога, чому ви мені не призначаєте Скінорен, то він сказав , що Скінорен своїм пацієнтам не призначає, не доцільно) Акне стоп вже пробувала, два тюбики використала, але він нажаль , не вирішив мою проблему з акне(. А який доглядовий крем з азелаїновою кислотою ви б порадили? Можливо щось сподобалось? В межах до 2500 грн)???
katyamarta-3170• 02 апреля 2023
І дівчата, підкажіть , може хтось пробував пілінги з азелаїновою кислотою? Як вам? От думаю може попросити косметолога поробити азелаїнові пілінги?
миссДавеча• 03 апреля 2023
Ответ дляkatyamarta-3170
Може хтось пробував такий крем від Розацеа? Поділіться враженнями?
У меня есть ,не смогла им пользоваться, очень сушит кожу , просто ужасно
katyamarta-3170• 03 апреля 2023
Ответ длямиссДавеча
Дякую) Ви мені дуже допомогли!