Гореотума• 02 апреля 2023
Мої діти для свекрухи не внуки
Писати можна довго) У чоловіка є брат та сестра. Сестра вперше почала гроші в житті заробляти, коли стала біженкою в Німеччині в свої 40( ну як , заробляти- бере допомогу),до цього часу- комунальні витрати, зібрати дітей в школу, купити ліки,все це робила свекруха. Хоч зять є.Тепер дочки поряд нема, свекруха переключилася на молодшого сина, за яким колектори дзвонять щодня до всіх родичів. Влаштовує внуків в садік, школу, сидить з дітьми, коли невістка на манікюрі і т д.Знає, коли вони їли, спали, і т д. Наші діти для моїх свекрів не внуки. Основне, що зачіпає- не матеріальна сторона, а те, що вони зовсім не знають і знати не хочуть про наших дітей.Навіть коли мій чоловік потрапив на операцію на серці, вони мене ні не спитали, чи потрібна якась допомога- фінансова, чи, можливо, побути з дітьми. Коли я народила меншого, місяць не могла ходити зовсім( суглоби), так от вони навіть коляску на годинку на вулицю не взяли. Я реально відчуваю, що ненавиджу їх за цю байдужість до власних внуків та сина. І розумію, що не варто це через себе перепускати, і не можу це відпустити
Тишком нишком• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
А мої ніколи до дітей не дзвонять)
І до мене- один раз на три місяці, і то тоді, коли щось потрібно
Радійте.
От моя на днях дзвонила донці, спитала що ми їмо, хто платить за квартиру, хто купляє їжу, скільки коштують її додаткові заняття. Потім жалілась на всі свої болячки, у подробицях. Дитина її цікавить лише, як інформатор. Краще б не дзвонила.
ЗавЛабСнаб• 02 апреля 2023
Моя свекруха точно так відносилась до моїх дітей-ні погуляти, ні морозивом пригостити. Діти виросли, а вона тепер обурюється, чого це вони з нею не хочуть спілкуватися, не прийдуть не допоможуть бабусі. А я чесно їй відповіла, що вона хоче, якщо вона для них чужа незнайома жінка. Так вона губи надула. Ну нічого, як стелила, так хай і спить зараз.
Б´ю байдики• 02 апреля 2023
Автор, радійте! Так краще, ніж вони чимось допомагали б , а потім срали вам в сім´ї. Для ваших дітей це суді люди, є ж ваші батьки, одного комплекту дід/бабуся достатньо. Повірте!
Перша свекруха допомагала, зате потім так запаскудиша моєму сину мізки, що я ще й досі в його 25 маю проблеми. А друга свекруха телефонує лише на ДН і це щастя. Моїй доньці вона не потрібна, чужа людина. Є рідні дід і бабуся і оті невідомі люди. Чудово
Сиамская сороконожка• 02 апреля 2023
Детей жалко, что не знают любви дедушки и баьушки.
На останое забейте, как они к вашим детям, так и вы.
Ms. Искренность• 02 апреля 2023
Ой, вспомнила. Мой бывший муж называл свою маму мать, не могу сказать, что у них были плохие отношения, нет. Он у нее единственный сын, но наша с мужем дочь вторая и от второго брака, от первого брака у него тоже дочь и в ней она души не чаяла, а моя дочь чужая. Я не страдала, но когда дочери было лет 7-8 она взяла трубку, там мама мужа и тут моя дочь громко - папа иди возьми трубку, там твоя мать звонит. Мой муж фыркнул.
Наша дочь оказывается даже и не задумывалась, что это ее бабушка. Она просто была мать, какая то чужая, далекая, пожилая особа. Она сидит и говорит, я только сейчас осознала, что это моя бабушка получается я никогда об этом не думала. Хотя мы жили в одном городе, но она такая мерзкая была, что я и рада была, что ее нет в нашей жизни
ДелиВерка• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Вже написали)))
Нормальные у вас от них ощущения. Но только раз вы им не нужны, то и вы о них поменьше думайте
ДелиВерка• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Я це розумію, але коли в них проблеми, вони дзвонять лише до нас- грошей нема, подзвони домовся, завези в лікарню…
На нет и суда нет. Не ведитесь. Что муж про это все думает?
Мексиканочка• 02 апреля 2023
я дочь и мой сын бабе и деду неинтересен уже года 3.
у брата родился второй и мама заколебала меня видео и фото любимых внуков . издевательство какое-то. напишу ей в след раз..
п\
То покакал, то начал есть кабачок, то ножками мотает..
нах оно мне надо, учитывая что мой сын уже забыл кто такие баба и дед?
да, мы в другом городе, но не в другой же стране.. и есть видео звонки в конце концов.
да, кто-то написал ’нелюбимая внучка’
я тоже не была любимая ни у одних, что в росии, ни у вторых (те любили внучку от дочери)
теперь и мой сын никому не интересен)) брату повезло больше.
п\
да, кто-то написал ’нелюбимая внучка’
Привіт з ботойбіччя• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Я б після лікарні посилала б далеко і на довго сама. І кожнісінький день повторювала чоловіку, що після того, як вони його в лікарні кинули, на мене нехай не разрахрвують, але він може спілкуватись, возити тощо, але не допомогати із спільного бюджету, або тільки порівну з моїми батьками. Але я дуже злопам´ятна, якщо справа стосується моїх найближчих - в мене мама може простити, а я тих хто її образив не прощу і не забуду. Так само з дитиною і чоловіком.
Гладиолус• 02 апреля 2023
Ви ж теж мабуть не дуже близька з ними, як часто їздите родиною до них, спілкуєтеся, цікавитеся їх здоров’ям? Логічно, що вони мають міцніший зв’язок з дітьми яких бачить щодня.
Гладиолус• 02 апреля 2023
Насправді, це вони мають переживати, бо дітей не обдуриш, і вони втрачають іх любов. Вони як чужі.
Залетна Я тут• 02 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Вони Вам нічого не зобов´язані.
Как и автор, в критических ситуациях со свекровью помнить об этом
Рассказница• 02 апреля 2023
Автор, берите бумагу и записывайте. Есть дети любимые: для них и их детей - все, а есть не любимые дети и внуки от них - для них хлопоты и горшки. Я думаю ваше место в этой двойке вы поняли. А теперь делайте с этим все что хотите, ну кроме взывания этих людей к совести, особенно делегируйте заботы и хлопоты, ну раз откровенно послать у вас духу не хватает.
Залетна Я тут• 02 апреля 2023
Автор, это даже плюс, вы ничего ей не должны. Ни памперсы, ни стакан воды. Живите и примите это. Нет ее в вашей жизни, общение на ноль.
Вельшановна• 02 апреля 2023
В нас теж саме, дочка і її діти - це онуки, а син і його дитина - це таке((
Привіт з ботойбіччя• 02 апреля 2023
Ответ дляТишком нишком
Радійте.
Заблокуйте. Дурна якась баба.
Диверсификация• 02 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Вони Вам нічого не зобов´язані.
Так чого тоді іншим онукам зобов´язані? Або усім однаково, або нікому і живуть для себе. А то таке
Тишком нишком• 02 апреля 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Заблокуйте. Дурна якась баба.
Мала проти, жаліє її.
Гореотума
• 02 апреля 2023
Ответ дляДелиВерка
Каже не паритися, є мої батьки- дітям улюблена бабуся та дідусь. Його батьки йому в очі кажуть- ви толкові, раду собі дасьте.Але коли мама його дзвонить і давить на жалість,він її слухає( От в свекра було дн, мій туди поїхав привітати, а в них party, брат з сім‘єю і батьки святкують
Бавовна• 02 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Так, це правда
Але діти молодшого сина для неї ж внуки
Коли я зрозуміла,що мої діти нікому крім мене не потрібні,мені стало так легко,не передати словами)))теж раніше так думала.
Гореотума
• 02 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
Як я можу туди їздити, як вони рідного сину навіть на Святу Вечерю не кличуть
Гореотума
• 02 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
Ми з брата сім‘єю живемо через дорогу.