Кидаю курити• 02 апреля 2023

Как назвать лялю?

Пдр на 6 июня ,девочка
Мелисса
Малина
Мелинда
Хочется чего-то не стандартного ..
М моя любимая буква почему-то ))
Мне очень нравится Мелисса ,а мужу Малина ( у него в детстве иак звали любимую собаку )
ol_kin• 02 апреля 2023
Ответ дляТрільчиха
В мне кiшка Iзольда, скорочено Зося.
Я писала зовсім не про ту ’’кіску’’, не та шо нявкає і бігає

Злюка-закусюка• 02 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
Это где? Вы цыгане?
Знаю цыганскую девочку Мадонну)
Лагшмивара• 02 апреля 2023
Меланія норм
Мусик Пусик• 02 апреля 2023
Ответ дляУхахайкина
Мілана, Міла
Малефисента
Закусенец• 02 апреля 2023
Меліса!!!! Мелінда!!!
ФруктЕщеТот• 02 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Лохина! Вона дорожча за малину, буде статусно!
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2023
Ответ дляБабульція
Может Мариджела? Нестандартно так.
Или Маринада, главное редкое)))
Сміюсь, регочу нестримно
Фізик-ядерщик заочно• 02 апреля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Вот и вы свою токсичность проявили)))
Ну, я по факту написала. Я имя не высмеяла, для меня все имена нормальные, а почитание имя и фамилии для меня не главное
Мусик Пусик• 02 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Меланія норм
Не очень хорошая расшифровка этого имени

Пиу!Пиу!• 02 апреля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Боже, як людина з тонкою душевною організацією потрапила в цей серпентпрій?
До монашок-ієзуіток
Галя-краля• 02 апреля 2023
Ответ дляТут надолго
Мне кстати имя Василий нравится) но сына назвала Михаил. Ещё рассматривала вариант Петр.
Ви з росії? Чи Вашому синові вже 40+ ? Бо в нас зараз звуть хлопчиків Василь, Михайло, Петро. Василій та Михаїл - дуже рідко.
Фізик-ядерщик заочно• 02 апреля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Вот и вы свою токсичность проявили)))
Мне пофиг у кого какое имя
Rocka Rolla• 02 апреля 2023
Манго та Маракуйя більш екзотичні ніж Малина))
Несу пургу• 02 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я теж, але гумор про імена або про щось особиста не люблю
Визнайте, Малина це за гранню. Так не називають дітей. У нас був собака Диня. По-вашому нормально дитину назвати Динею? В принципі, можна називати як заманеться, хоч Шафа-купе. Але тут вже питання адекватності батьків і того, що батьки собі думають з приводу ставлення інших дітей до своєї у майбутньому. Діти злі. А якщо у дівчинки характер ще буде не бойовий, то засміють.
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2023
Ответ дляol_kin
Вроховуючи, що багато моїх подруг свою кіску називають Ізольдою, то Ізольда-Мандаліна в цій категорії перемагає з відривом. Автор, візьміть на замітку. Дитина буде реально з рідкісним ім´ям і ніде не залишиться непоміченою і усі зразу будуть запам´ятовувать ім´я
Аж слози від сміху, мвйте совість вжемвечір
МамаБест• 02 апреля 2023
Мені так подобається Антоніна (Тонічка)♥️ але чоловіку не подобається. Але в мене донька вже велика, не маю кого назвати. Може вам сподобається
Мусик Пусик• 02 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Мне пофиг у кого какое имя
Тогда что вы делаете в этой теме?
ol_kin• 02 апреля 2023
А якщо серьойозно, то мою найменшу доньку звати Яринка і я просто балдію від цього імені. В моєї бабусі це було прізвище і ще пів села з таким прізвищем, а я мріяла доньку так назвать.
Госпожа_тамагочи• 02 апреля 2023
Клубника
Ожина
Лохина

Можу брикнути• 02 апреля 2023
Мелісса дуже гарне ім‘я, але ж чоловіку не подобається. Може Мія?
Бешене сарі• 02 апреля 2023
Мелисса красивое
Трільчиха• 02 апреля 2023
Ответ дляol_kin
а я думала, ну да Влерчика у Iзольду пристроiти.
ХвостПистолетом• 02 апреля 2023
А ще, знаю дітей з ім´ям Леля(дівчинка) і Лідо(хлопчик) це повні імена, не зменшені. Діти брат і сестра, видно мама відірвалася за своє ім´я.
Света С Приветом• 02 апреля 2023
Кого??
МамаБест• 02 апреля 2023
Ответ дляптицаворона
Так як хочете. Зараз яких тільки імен нема. Аби не Владлєн.
🤣🤣🤣🤣 ага...
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Леля- імя слов´янської богині, доньки Лади, богиня закоханих, весни, краси, жінка Ярила. У Лелі сестра Полеля.
ХвостПистолетом• 02 апреля 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
О, дякую, я не знала.
МамаБест• 02 апреля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Тоже классное, помню, когда со своим гуляла, была малышка активная с таким именем на площадке - только ее няню и слышно было)
Або Мартіша - Мортиція (як маму Венздей)
Невгамовна• 02 апреля 2023
В мене д.н. 6.07, але ім´я не на М і зараз дітей так не називають)
МамаБест• 02 апреля 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
И что? С такой фамилией любое имя будет смешно звучать
Удалено администрацией...