Кидаю курити• 02 апреля 2023
Как назвать лялю?
Пдр на 6 июня ,девочка
Мелисса
Малина
Мелинда
Хочется чего-то не стандартного ..
М моя любимая буква почему-то ))
Мне очень нравится Мелисса ,а мужу Малина ( у него в детстве иак звали любимую собаку )
Мелисса
Малина
Мелинда
Хочется чего-то не стандартного ..
М моя любимая буква почему-то ))
Пиу!Пиу!• 02 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
Міхайліна
В мене сусідка була баба Міша, бо Михайлина
40каградусная• 02 апреля 2023
Назовите Малинуа 😀
Как метис беспородный будет ассоциация сразу
Надеюсь, мужа зовут не Артамон?
Сорока-ворона• 02 апреля 2023
Ответ дляRocka Rolla
Манго та Маракуйя більш екзотичні ніж Малина))
Миринда или Миранда еще можно )))
Сорока-ворона• 02 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
А ще, знаю дітей з ім´ям Леля(дівчинка) і Лідо(хлопчик) це повні імена, не зменшені. Діти брат і сестра, видно мама відірвалася за своє ім´я.
Я вчера вычитала, что есть мужское имя Светлан
Лидо - это еще круче!
Все знаю від і до• 02 апреля 2023
Ответ дляСорока-ворона
Лидо - это еще круче!
Мне очень нравится имя Марьян, а вот женский вариант Марьяна почему-то не очень.
Я Инна, и, если верить тому что пишут, то происходит оно от мужского Инн.
ЛюбимаЯНЬ• 02 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Скажіть, ви читати вмієте? Розумію, що вмієте, але у вас щось з прийняттям і розумінням написаного тексту?
Написано ПРІЗВИЩЕ, саме так, прізвище, а прізьвисько то може у вас. Більше того в 1800 роках все наше село називалося Яринківщиною, як думаєте чого? Для розширення кругозору зайдіть в гугл і подивіться яка кількість людей з таким ПРІЗВИЩЕМ( на всякий випадок для вас виділила слово, а то знову щось гидке придумаєте)
Вгамуйтеся. Гарного вечора)
Ку-кусик• 03 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Лохина! Вона дорожча за малину, буде статусно!
🤣🤣🤣🤣 до слез!
АнтиТроль• 03 апреля 2023
Ответ дляol_kin
І ще порадувало, що у тата так собаку звали

, а шо, дитина це та ж собака.

Собака краще)
ХвостПистолетом• 03 апреля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вгамуйтеся. Гарного вечора)
Як би я була на вашому місці, то просто вибачилася, але бачу, що з вихованням у вас теж є проколи.
ЛюбимаЯНЬ• 03 апреля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Випийте чаю з ромашки.