Аноним Советчик• 02 апреля 2023

Из Украины выпускают с открытыми кредитками? Без просрочек.

Вот и весь вопрос .
Украиночка• 02 апреля 2023
якщо вас немає в базі боржників, то випускають
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
а якщо і є - теж випускають
Зубачистка• 02 апреля 2023
авторе, а з чого таке дивне питання?
Перемелица• 02 апреля 2023
Випускають, якщо ви не в списку боржників з боргом більше, як 100 тис грн. Таке пам´ятаю чомусь
автор Аноним Советчик • 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
авторе, а з чого таке дивне питання?
Та не знаю , кредитка не закрыта . Проценты плачу , чет задумалась ..
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
і чьо задумалісь?
ну це ж в голову прийшла така думка.
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
ще які версії будуть?
Свекруховна• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
Для того, чтобы человека не выпустили из за долга, суд должен принять соответствующее решение.
Никакие списки не препятствие для выезда.
автор Аноним Советчик • 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
і чьо задумалісь?
ну це ж в голову прийшла така думка.
Ну да , мне просто надо выехать на неделю . Обдумываю детали и это всплыло в мыслях .
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
звідки воно всплило
Топтунша• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
нас в феврале прошлого года выпустили
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
ще які версії будуть?
Якщо людина має від виконавчої лист, то хіба випускають? Я читала раніше, що ні. Бо думали, аби дядько їхав лікуватися і я таке читала.
Українська Мрія• 02 апреля 2023
Если вы в базе должников и по вам есть судовое решение о взыскании долгов. То скорее всего не выпустят.
автор Аноним Советчик • 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
звідки воно всплило
Да я вообще в последнее время склонная к панике ) и не такое вылазит . С вашим смайлом согласна , сама в шоке от себя 😂😭
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
де ви читали?
Пластилин_Колец• 02 апреля 2023
Вот у меня была карта привата с минус 8000 грн. Выпустили без проблем. Никто и не спрашивал про карту, только загран. Сейчас, благодаря Европе, уже и понасила кредит, а в Украине с мизерной з.п. не могла это сделать
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
де ви читали?
Ой, то ще літом. На якомусь з офіційних сайтів, ніби. Спробую зараз знайти
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
шось тема ваша без вогника
я вже домогаю, як можу
автор Аноним Советчик • 02 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не , ну это надо проценты не платить наверно
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
спробуйте
давайте разом почитаємо.
на якомусь з офіційних сайтів ніби.
автор Аноним Советчик • 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
шось тема ваша без вогника
я вже домогаю, як можу
Не ну можем поругаться ) Назовите меня как-то гадко ) Зажжем
Українська Мрія• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
Ну вот если просто задолженность проценты гасятся и банк вам не шлёт грозные письма и судебные иски, то нет проблем. У меня у самой кредитка в минусе проценты и мин платеж вношу четко. Проблем нет с передвижением.
Пластилин_Колец• 02 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Знаю чувака, у которого за 100 тыщ кредит. Он тоже в Европе. Но у него справка про инвалидность (ментальную).
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
спробуйте
давайте разом почитаємо.
на якомусь з офіційних сайтів ніби.
Якщо загуглите - то стаття з сайту факти є.
Про те, якщо є виконавче провадження - можуть заборонити виїзд.
Знаю, що чоловіків у яких є провадження за аліменти не випускали (говоримо про ситуацію до заборони з-за воєнного стану).
Але сам факт наявності виконавчого все ж не забороняє, лише в окремих випадках.
Напевно, залежить все-ж від суми і чи подавав банк до суду.
Коротше, ви були певної мірою праві) Нічого про суму в 100 тис не бачу конкретного поверхнево.

Можуть заборонити, але то вже треба нормально так заборгувати, аби банк в суд подав і аби було виконавче провадження)
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица

навіщо мені це ідіотське гуглення, я юрист
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
Та класно, але ви б дочитали до кінця те, що я написала)) Що все-ж погодилась із тим, що не була правою і потрібен суд для заборони виїзду.
Пригощаю кашею• 02 апреля 2023
Звісно, що випускають
Зубачистка• 02 апреля 2023
Ответ дляПеремелица
вибачте, я висловилась досить різко, але я завжди так реагую на пропозицію ’гуглити’.
не ображайтесь
Викачую яйцями• 02 апреля 2023
Ответ дляАноним Советчик
С минус 30000 выезжала , ничего страшного
Перемелица• 02 апреля 2023
Ответ дляЗубачистка
не ображайтесь
Не ображаюсь))
Сама буваю іноді різкою)