Захід готується до тривалої війни в Україні.
Союзники із Північноатлантичного альянсу обіцяють поставити в Україну шість батальйонів танків Leopard. У сумі "Леопарди", що боротимуться в Україні, становитимуть 160 одиниць. При цьому більшу частину танків обіцяють лише до кінця поточного року. Війна в Україні, вважають західні союзники, 2023 року не закінчиться.
Про це повідомляє видання Die Welt, цитуючи міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса.
Колективний Захід передасть Україні шість батальйонів танків Leopard, каже Пісторіус. У них увійде два батальйони машин Leopard 2 і чотири батальйони танків Leopard 1. За словами Пісторіуса, 60 танків (2 батальйони) Leopard 2 поставить в Україну Польща разом із союзниками.
А згодом, ближче до кінця року, надійде ще сотня танків Leopard Таким чином, до кінця поточного року "зграя Леопардів" в Україні досягне 160 одиниць.
На жаль, Захід навряд чи зможе дати Україні більше танків.
"Я не бачу сценарію, за якого вийде відправити Україні додаткові Leopard понад те, про що було оголошено… ресурси союзників обмежені", - заявив голова німецького Міноборони.
Борис Пісторіус також додав, що Німеччина не може віддати всього, що має, оскільки їй і самій потрібно мати чим оборонятися. Однак він переконаний, що навіть цими постачаннями потреби української армії можна буде закрити.
"На жаль, у країн НАТО танки не стоять просто так, чекаючи на відправку. Попри це, я вважаю, що в середньостроковій перспективі вдасться покрити потреби України", - підсумував міністр.
Таким чином, судячи з заяви голови німецького військового відомства, Захід не розглядає 2023 рік як рік закінчення війни в Україні. Вочевидь, союзники розраховують на більш тривале протистояння. При цьому наше керівництво каже, що весна-літо цього року мають стати переломними у цій війні, і ближче до осені Україна здобуде перемогу.
Проте й МВФ, який, перш ніж затвердити кредитний план для нашої країни, змоделював свої прогнози подій, також не вважає, що війна в Україні скінчиться цього року. За оптимістичним сценарієм від МВФ вона завершиться в середині 2024 року, за песимістичним – триватиме до кінця 2025 року.
Ответ дляZara Zara
З 2014 по 2024 і буде 10 років конфлікту від анексії та окупації Криму та частини Донбасу
Хоч би за ці 10 років вирішально закінчилося це дійство з гарантією що надалі не буде загострення
Это да, понимаю о чем вы, война с 14 года, сама с Донецкой области. Я имею ввиду в таком масштабе как сейчас
Ответ дляСоната любви
я уже писала, напишу еще раз.
война закончится к выборам в сша.
все что нужно было от войны, игроки почти уже получили.
но означает ли это, что перестанут вестись боевые действия?
нет. боевые действия будут продолжаться (неопределенное количество времени) на захваченных приграничных территориях.
война закончится к выборам в сша.
Але ж хто воювати буде, якщо все буде продовжуватися невідомо скільки.
Ответ дляАриэлла
Я так і зрозуміла, але була надія, яку не хотілося втрачати, вона допомогала мені вірити, що Україна в цьому році буде святкувати перемогу.
Пишу про це і в мене сльози на очах
Мене трохи дивують такі люди як ви. Ви взагалі розумієте, що це не ми напали, а НА НАС напали. І не нам вирішувати, коли це закінчиться? Бо це закінчиться лиш тоді коли на нас припинять нападати?
Ответ дляlisulya
А почалося все з чого, мені от дуже цікаво, хто, та як спровокував напад, можливо ми прості люди не все знаємо?
Ответ дляАриэлла
Ви під анонімом теж як актриса іноді себе ведете, я ж Вам нічого подібного Вам не кажу, хоча впевнено знаю що то семе Ви, так що давайте не скандалити, та нормально спілкуватися, як живі люди.
Не вдавайте з себе сивіллу.
Я в політичних темах завжди без аноніма
Ответ дляlisulya
Нє, ну я хочу почути вашу думку. Хто спровокував ті спітчі, що ’Україну придумав Лєнін’.
Це типу як та, кого згвалтували, винна тому, що коротку спідницю наділа?
Так то рашисти вигадали що Україну придумав ленін, а ще вони вигадували, що українці чорне море самі викопали лопатами, про це я багато разів чула, але ж, якась провокація все одно могла бути, от тільки яка саме, нам нажаль не скажуть.
Ответ дляJulliK_
Думаю якщо б Сполучені Штати Америки були дійсно заінтересовані у вирішенні конфлікту в більш швидкому темпі ,то в Україні було б зброї більше ніж воїнів ,але ж бачимо ,що все дуже мінімально і розрекламовано і обсяги і терміни постачання працюють не на ускорення ,а навпаки .
Є ще надія на цю компанію контрнаступу зсу ,де буде достатньо зброї і боєприпасів буде достатньо ,віримо що це допоможе відтиснути ворога
Ответ дляАриэлла
Мене ця новина вибила з рівноваги, скільки було надії що все закінчиться в цьому році, а таке прочитала
а чего переживать за припущення Марченко ЛЮБЫ автора статьи то
на скане автор . тююю
на каждое такое припущення, есть куча других припущень, а вооружатся Украина будет 10-20 лет, и заводы военные строить
на скане автор . тююю
Ответ дляLudaSHS
на скане автор . тююю
Дякую що звернули увагу, на те що текст написаний якоюсь Марченко Люблю, я відразу навіть не помітила цього, тепер вже бачу.
Ще раз дякую Вам
Ответ дляАриэлла
Ще раз дякую Вам
так бывает , во всех сми. 1 или 2,3 автора, таже Экономист или НЙ таймс, я привыкла смотреть автора и его направленность, если цитируют брифинги, например Пентагона или мин оброны, тогда там четко, или спич глав, это прямой меседж, а если просто думка автора. то что?
а нынче, думок багато... под каждую можно найти мнение
Ответ дляАриэлла
А Ви нічого не сплутали?
От мені цікаво, чому це за автора завжди йде в деяких темах розмова у самої автора за спиною?))
То поясніть в чому ваша претензія щодо контролю ЗМІ? Про який контроль ЗМІ йде мова? Хто мав би контролювати думку експертів, статті в німецьких виданнях і чому їх потрібно контролювати? Як ваші панічні настрої відносяться до назви вашої теми?
Ответ дляWorrm
Мені вже все пояснили в коментарях, тому немає ніяких претензій до того, що пишуть в новинах.