Daimyo• 02 апреля 2023

Це ввели контроль за ЗМІ називається, чи що це

Захід готується до тривалої війни в Україні.
Союзники із Північноатлантичного альянсу обіцяють поставити в Україну шість батальйонів танків Leopard. У сумі "Леопарди", що боротимуться в Україні, становитимуть 160 одиниць. При цьому більшу частину танків обіцяють лише до кінця поточного року. Війна в Україні, вважають західні союзники, 2023 року не закінчиться.
Про це повідомляє видання Die Welt, цитуючи міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса.
Колективний Захід передасть Україні шість батальйонів танків Leopard, каже Пісторіус. У них увійде два батальйони машин Leopard 2 і чотири батальйони танків Leopard 1. За словами Пісторіуса, 60 танків (2 батальйони) Leopard 2 поставить в Україну Польща разом із союзниками.
А згодом, ближче до кінця року, надійде ще сотня танків Leopard Таким чином, до кінця поточного року "зграя Леопардів" в Україні досягне 160 одиниць.
На жаль, Захід навряд чи зможе дати Україні більше танків.
"Я не бачу сценарію, за якого вийде відправити Україні додаткові Leopard понад те, про що було оголошено… ресурси союзників обмежені", - заявив голова німецького Міноборони.
Борис Пісторіус також додав, що Німеччина не може віддати всього, що має, оскільки їй і самій потрібно мати чим оборонятися. Однак він переконаний, що навіть цими постачаннями потреби української армії можна буде закрити.
"На жаль, у країн НАТО танки не стоять просто так, чекаючи на відправку. Попри це, я вважаю, що в середньостроковій перспективі вдасться покрити потреби України", - підсумував міністр.
Таким чином, судячи з заяви голови німецького військового відомства, Захід не розглядає 2023 рік як рік закінчення війни в Україні. Вочевидь, союзники розраховують на більш тривале протистояння. При цьому наше керівництво каже, що весна-літо цього року мають стати переломними у цій війні, і ближче до осені Україна здобуде перемогу.
Проте й МВФ, який, перш ніж затвердити кредитний план для нашої країни, змоделював свої прогнози подій, також не вважає, що війна в Україні скінчиться цього року. За оптимістичним сценарієм від МВФ вона завершиться в середині 2024 року, за песимістичним – триватиме до кінця 2025 року.
rybka21• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Да, оно и видно как хватает. Когда гребут косых и хромых
а де ви бачите? як гребуть косих і хромих
автор Ариэлла • 02 апреля 2023
Ответ дляmax2013
Першими ламалися ті, хто вірив, що скоро все закінчиться. Після них ті, хто не вірив у те, що це довго ще не закінчиться. Вижили ті, хто фокусувався на своїх діях, без очікувань, що може чи не може статися.
Щиро дякую що нагадали, буду пам´ятати про це.
Nasta9019• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Всіх чоловіеів забрали в Україні. По містам мабуть голограми ходять
Ishoy• 02 апреля 2023
Ответ дляrybka21
А Вы не видите, что вокруг происходит? Может у Вас все знакомые в Киеве, но по областям и селам уже забрали почти всех.
НамСвоюРобити• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Так що там з тезами до перемовин з загарбником?
rybka21• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
а як ви бачите по всіх областях і селах?
Nat-li• 02 апреля 2023
Вам за год не надоело читать все подряд? Новости, которые опровергают одна одну?
автор Ариэлла • 02 апреля 2023
Ответ дляrybka21
це не підтримка
це моє бачення сьогодення і відношення до купи інфошлаку, що заполонив інтернет.
навіть неологізм з’явився - інформаційна гігієна. чули ж, напевно
Так, чула, але Ви допомогли мені заспокоїтися, тому я дуже вдячна Вам.
Ishoy• 02 апреля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Откуда мне знать? Я лично вести переговоры не собираюсь. Просто знаю, что в итоге именно за столом переговоров все закончится, нравится Вам это или нет
rybka21• 02 апреля 2023
які тут нервові консерви
Nat-li• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Косые и хромые только в соседней, 2ой с конца недоармии мира
НамСвоюРобити• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Як це ви не знаєте? Про косих/кульгавих знаєте, а тут такий пробіл. Тююю...
Nat-li• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
90-летних хоть оставили или тоже тютю?
Ishoy• 02 апреля 2023
Ответ дляrybka21
Я рада, что Ваших знакомых не призвали еще. Но моих в Винницкой, Черновицкой и Кировоградской забрали уже всех. Некоторые, к сожалению, уже вернулись, но не так, как хотелось бы
rybka21• 02 апреля 2023
цікаво, то зламаний аккаунт чи куплений
автор Ариэлла • 02 апреля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Еммм, з ким і про що говорити?
З їх народом, поступово переконувати їх, що вони роблять помилку, вірячи своїй владі.
Але, це скоріше за все лише марні спроби.
rybka21• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
як ви собі це уявляєте
НамСвоюРобити• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Перепрошую, але це вже істеричне.
Ну ви серйозно?
Nasta9019• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Дуже смішно...
автор Ариэлла • 02 апреля 2023
Ответ дляriri
По вашей логике они должны на весь мир кричать о конфиденц.информации ,например, дали 200 ,,но написали что 100 . Много чего нам приходит интересного о чем не напишут никогда в новостях , ни что это ни в каком количестве. Они и не обязаны это делать.
Це не моя логіка, Ви читали про те що війна буде можливо до 2024-25 року продовжуватися на їх думку?
Те що Україні дають, те не афішують звісно, а от те що роблять такі прогнози в новинах, не дуже приємно від цього.
rybka21• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
на чию думку?
вам хтось її особисто озвучив в приватній бесіді?
lisulya• 02 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Ну Ви ж повинні розуміти, що ніяких передумов до закінчення ’коли яблуні зацвітуть’ немає.
Leeloo_aloha• 02 апреля 2023
Ответ дляWitty
Це прогнози тих людей, які не давали нічого крім касок, бо Україна повинна була здатися за тиждень?
Вони зрозуміли, що українці не здаються і можуть воювати довго. Швидко мобілізувалися і знайшли вигоду - продавати нам зброю, заключили нові контракти, запустили виробництва. Велииикі гроші, а з нас земля і наші люди.
Можна вірити в швидку перемогу, можна вивозити дітей, поки не пізно, чи шукати як і собі знайти можливості для бізнесу.
Кожен вирішує сам.
Leeloo_aloha• 02 апреля 2023
Ответ дляmax2013
Так не можна. Потрібно змінити відношення. Ви так сама себе із середини знищите.
Знаєте історію про те, хто вижив у концтаборі?
З концтабору ніяк не можна було вийти, а у нас поки кордони відкриті для жінок і дітей.
Leeloo_aloha• 02 апреля 2023
Ответ дляIshoy
Я-то только «за», но легче сказать, чем сделать. Оружие-то дадут (главное чтобы вовремя), а людей где брать? Пока что я слышу только ужасы из-под *****та.
Коли це вовремя? Уже другий рік пішов, а дають по каплі, лише обіцяють.
Ishoy• 02 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Кожен вирішує сам.
К сожалению, это правда. Война - очень выгодный бизнес. А жизни людей никогда бизнесменов не волновали
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
запад хочет воевать пока у нас люди есть и в рашке мобилизуют иванов.
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Кожен вирішує сам.
ага каждый решает,а мужчинам без денег закрыли границу.
автор Ариэлла • 02 апреля 2023
Ответ дляrybka21
ви взагалі жодного слова з ’новин’ не піддаєте сумніву?
Намагаюся аналізувати, але ж, де те що в законі вже є, чому його почали ігнорувати?
ЗМІ не повинні так відкрито вже начебто інформувати населення про те, що пишуть інші країни.
JulliK_• 02 апреля 2023
Ответ дляZara Zara
Таке припущення ,що хтось дуже не хоче взагалі перемоги України і затягування війни носить якийсь прихований план
Здесь недавно писали, что кто нас будет спонсировать, война 5-10 лет не может быть