ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Вы правда уверены, что собака может гулять без намордника, бросаться на людей/ детей?
Собаку тоже нужно воспитывать. Воспитанная собака, которой занимались - просто мимо пройдет, а не сверху ещё на ребенке потопчется.
А хозяин как минимум от тянет и извинится.
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Никак. А муж ваш пинал собаку зря. Во-первых, пес никуда не денется и запомнит, соответственно будет кидаться на вас еще больше. А во-вторых, это ничего не решает и я не думаю, что он прям грыз ребенка. Просто собака невоспитанная, а ребенок испугался. Все что вы можете сделать это усиленно смотреть вокруг когда гуляете возле дома и держать ребенка за руку.
А ещё лучше ребенка до 18 лет на поводок. Короткий. Незачем ему мир изучать.
Адвокат Пономаренко• 03 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Вы читаете внимательно?
Ребенок был на пандусе, собака потом на него зашла. После ребенка. Хотя ещё ступеньки рядом. Это как с бабушкой и скакалкой. ’Ты скакала нікого не було. Я прийшла, а ти махаєш мені перед очима’. И то, что она позже пришла - ей не важно.
Немає різниці хто куди перший зайшов. Люди не мають оминати собак. Це хозяєва собак мають робити так, щоби їх собака нікому не заважала.
Кудлата хмаринка• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
ви на приколі? Такі як ви шкодять тваринам.
Чомусь в країні, де собаку присплять, якщо вона вкусить людину, собаки виховані і на дітей не кидаються. А наші ’зоолюбителі’ ( в кавичках , бо якщо б справді любили, то адекватно поводилися і собака б доброю була) творять що хочуть ще й насміхаються.

Особисто знаю дідуся - шведа, якого за півроку власна собака вкусила вже двічі за півроку і добряче так, але він, бідний, у лікарню не звертався щоб собаку не приспали , каже сам винен що вона його вкусила ( взяв на руки незграбно і зробив тварині боляче, через що вона й вкусила).

Ти диви яка , мамаші за дитиною... хвора, таким як ви тварин не можна мати, а вас на повідку у наморднику вигулювати , якщо серед людей.
Адвокат Пономаренко• 03 апреля 2023
Автор, там де це сталось були камери відеонагляду? Є якісь докази, що це було? Свідки були?
ТаЕщеОптимистка• 03 апреля 2023
Давно пора зрозуміти,що поліція ніколи і нічого не робить
Адвокат Пономаренко• 03 апреля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Якби і хотіла, то як встановити факт? Якими доказами? Слово на слово?
ТаЕщеОптимистка• 03 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Може камери ,може на дитині синці були тощо
Прилипало• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я за всю жизнь не видела животное, которое агресивно без причины
Ржу) в смысле? Двухлетка должен был оценить ситуацию и стать столбиком ,что бы не создавать причину агрессии?маме его водить на коротком поводке ибо рядом придуроШная хозяйка такую же собаку без поводка может выгуливать?
Адвокат Пономаренко• 03 апреля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Автор писала що синців не було. Якщо були, то теж питання які? Від падіння? Від собаки? Я вважаю що такі ситуації недопустимі. Але, я зараз кажу про те, чим факт можно доказати.
Как_б_не_так• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Такое воспитание у животного. Это и есть причина.
ТаЕщеОптимистка• 03 апреля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Все одно поліція безтолкова організація їздять по кавярням та заправкам тільки , ніхто не працює
Оле Лукойе• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Я питаю поради, можливо, хто знає як можна вплинути на хазяйку. Бо людина розуміє, що їй ніхто нічого не зробить в межах правового поля. Тим паче неповнолітній.
Покупаете шокер и при виде собаки нажимаете. Собаки боятся этого звука и так каждый раз при виде собаки пока не зшагугаете. Думаю ваша соседка сама вас обходить начнёт
Адвокат Пономаренко• 03 апреля 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Все одно не все одно.... Як це відноситься до ситуації? ніяк
Маю декілька думок• 03 апреля 2023
Автор, сама ви нічого не зробите. В нас така прибацана була. Зібралися усім під´їздом.а це людей 40 . Дочекалися поки буде йти з роботи і почали говорити, аби вона свою псіну в наморднику водила. В неї була такса але вкрай агресивна. Балакали чоловіки і досить жорстко. Серед них був акийсь адвокат, він там якісь статті називав, що напише позов і відкриє справу. Жінка вела себе нагло. Тоді їй сказали, що створять такі умови що вона буде змушена продати квартиру тут. Або вона аодить в наморднику, заходячи в під´їзд, або хай начувпється. Вона злякалася і після цього водила в наморднику, бо коли проти тебе настроєні 40 людей..то. а так ви одна нічого не зробите. Але псіна з нашого під´їзду нападала на всіх плюс одного покусала. Тому свідкіа було тьма. При наступному нападі треба викликати поліцію, аби зафіксували факт.і бажано не тільки від вас. 3 рази і то вже щось. Так казав той адвокат. А взагалі з придурошними собаководами справу мати важко. Собаку шкода.вона не винна, це ж не людина. Її так виховали +притрушені хазяї.
Для того щоб вплинути- треба об´єднуватися.
Мейк-ап форева• 03 апреля 2023
Автор, найміть адвоката, якщо нормальний, то він і поліції не дасть на тормозах спустити, і скаже, що робити далі. Точно знаю, що обох дітей до психолога, нехай дасть заключення про психологічний стан після контакту. Сусідів опитати в кого ще були інциденти. Нормальний адвокат все знає.
Tina_Ryhel• 03 апреля 2023
Автор, не виправдовуйтесь перед ´зоошизами’ (правильно їх тут хтось так назвав). Бо все йде до того, що тварини їм заміняють дітей. Це в шиза така, такі крайнощі і напевно колись скалічені долі, якимись психічними травмами (це по Фрейду, тощо...) Бо людина яка любить тварин і в неї все норм з мозгами ніколи не поставить в цій ситуації на рівноцінні ваги безпеку оточуючих з одного боку (дитинки зокрема) і комфорт свого домашнього улюблениця (такого що гуляє без поводка і намордника).
Прагматик флегма• 03 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Собаки то його бояться, але реакція може бути різна. Одна втече, а інша навпаки кинеться.
лаМпочка• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Отсобачницы в неадеквате подтянулись
Миззери• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Не ребёнок же напал
Это хозяин собаки должен следить за собакой
любименькая• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
А от про вас, з перших відповідей все ясно
Миззери• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Дитина була поруч, за кілька метрів, навпроти мене. Собака з´явився миттєво та кинувся. Хазяйка ніяк не реагувала.
Говорите хозяйке что в следующий раз будете бить собаку если она подойдёт к вам на расстояние вытянутой ноги или к ребёнку, пусть обходят
Я б ещё электрошокер купила и показала что в следующий раз удалю собаку если она ребёнка тронет или рычать будет
Миззери• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Почему это? Тоесть ребёнок не защищён от собаки а собака защищена законом? Нет конечно, муж слабо собаку ударил просто , если б ударил ощутимо хозяйка сделала бы выводы и сама бы держалась подальше
У нас на нашу собаку какая-то типа дворняга но с хозяином набросилась мой муж ее ногой под живот ударил так что подлетела
И хозяин и собака больше желания не имели приставать к нашему французу
Ля-ля-ля• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
не врите. Вы выше писали, что псин любите больше, чем мамашу свою. И не удивительно.
Бавовнятко• 03 апреля 2023
В нас в під’їзді живе прибацаний джек рассел. Гавкає як якийсь психопат. Собака має бути на повідцю це перше. По-друге, тій собаці потрібно до кінолога і сумно що власники це не розуміють(( Я б шокер носила і фільмувала психовану собаку.
КаваЗМолоком• 03 апреля 2023
Купіть відлякував собак і користуйтеся, коли цей пес поруч. Хоч нападає він, хоч ні.
Мона Лиза• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Вище написала, що перший раз ходив. Але батькам дівчинки усе одно. Там немає з ким розмовляти.
Автор значить купуйте відлякував собак. Є такі що працюють на ультразвуку. От вони найбільш травматичні для собак.
Розумію що вам страшно. Але таким прибором ми відучили одну собаку заходити в наш двір. Хай простять мене нормальні володарі собак але неадекватних собак і їх господарів тільки такі методи дієві.
Файна дівка• 03 апреля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ви на емоціях, але робити немає чого в вашій ситуації. Ви не змусите їх водити собаку на повідку, якщо вони того не хочуть. А нашкодите собаці - будете мати проблеми вже ви. Варіантів виходу з ситуації немає, тільки вам бути уважніше на прогулянках.

Ну и советы .
Куда мы катимся?
Цикавенная• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
А я видела, и весна делает с гормонами злую шутку.
Цикавенная• 03 апреля 2023
Автор, в любом случае подавайте заявление в полицию. А тут все такие защитники животных, типа просто так собака не нападет. Собака не воспитана, т.к. дрессированная собака не нападет даже если ее дразнят. И нападая на детей, она показывает кто вожак во дворе.