ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
Освічую темряву• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Двічі пнув. Але шкода тварину, звичайно. Тепер сказав, що більше стримуватися не буде у разі чого.
Алабая бы не пнул.
МатьЧасть• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
На вас нападали хоть раз?
Ой все, я тоже все, не могу больше читать эту дичь
Да. Покусали-нет. Но испугали сильно. Я большую половину жизни не боялась собак, а после того как окружила свора и хорошенько напугала, боюсь.
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Алабая бы не пнул.
+++
МатьЧасть• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не реагируйте. Реагируйте на неадекватных ваших коллег. Не вижу ни одного поста .обращенного к хабалкам зоо.
Один есть и вы на него даже ответили. А вступать с ними в затяжную дискуссию бессмысленно. Там броня в три пальца. У нас ребенка бродяжки укусила, так их кормилица кричала, что это они играются. И вообще на людей не нападают, только на бомжей. Бомж у нас уже не человек и его можно собаками травить. Каково? Что можно ожидать от существ предавших свой биологический вид?
А с ними спорить еще Марк Твен не советовал, когда писал-„Никогда не спорьте с идиотами. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.“
Вакцениро Вона• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
А може коли вас маньячина буде домогатися, то треба було б на гвинтокрилі літати?
несповна розуму. люди хочуть і можуть жити у спокої, а не з постійним страхом. Такі речі повинні каратися
Перша на селі• 03 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Удалено администрацией...
МатьЧасть• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Естественно. Собаки в этом отношении лучше людей. Я имею в виду не домашних, а парий. Они свой вид не предают. И не будут спокойно смотреть как щенка убивает представитель другого вида. А человек может. Как в этой теме, собака напала на ребенка, виноват ребенок, а собачка хорошая.
Я вот не понимаю как защита животных в частности собак сочетается с разорванными собаками кошками. Кошек не жалко? И дело не в охоте ради пропитания у нас собаки холеные, рвут кошек ради игры. Убили и бросили. Ну то такое.
Как у вас созидание и эмпатия сочетается с агрессивными собаками на улицах городов? Почему эмпатия к собакам есть, а к людям нет? Вот это и есть предательство своего вида.
Я не радикал, я не против собак на улице, но не агрессивных. А таких какие были в моем детстве, когда работала собаколовка и выживали только те собаки, которые были добрыми и их дети прятали. А сейчас дети прячутся от собак. И это не нормально!
Без Баяна• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
І собака невелика, зрозуміло, але проти 2 річки, звичайно, сильніша. Усіляко сторонимося їх, але тут просто не побачила.
Думаю, можно с суд подать. Факт нападения был. Если собака была без намордника - это нарушение закона.
Без Баяна• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Я питаю поради, можливо, хто знає як можна вплинути на хазяйку. Бо людина розуміє, що їй ніхто нічого не зробить в межах правового поля. Тим паче неповнолітній.
За совершеннолетнюю отвечают родители
Щепотка_совести• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я за всю жизнь не видела животное, которое агресивно без причины
Значит вам повезло. Меня прошлой зимой укусила бездомная собака. Я шла на работу и разговаривала по телефону. Она сзади подбежала, ухватила за ногу и убежала. Хорошо, что я была в термокостюме и теплых толстых брюках, отделалась испугом.
Когда написала сюда за советом, что делать местные зоошизики тоже мне написали, что нефиг ходить и собачек провоцировать, надо улицами летать, а лучше сразу телепортироваться из точки А в точку Б.
Гарячаспічка• 03 апреля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Идеально. Особенно на всех собачниц. И эти люди считают себя нормальными. Чем вы лучше хозяйки рассела....
Головне що краще за вас. Ви взагалі в гуморі плоска.
МинерАлочка• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Дитина була поруч, за кілька метрів, навпроти мене. Собака з´явився миттєво та кинувся. Хазяйка ніяк не реагувала.
Не слухайте цих неадекватів.
Пишу, як власник собаки.
МинерАлочка• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
В поліцію.
В суд.
І зобов´язати носити намордник/повідок, так як собака агресивна.
Позитивна• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Запрошуєте когось зі знайомих чи колег, хто має крупногабаритну собаку, коли той джек гуляє, даєте змогу вовкодаву поласувати раселятиною... і кажете, що він спровокував...
КарамбОлька• 03 апреля 2023
Тобто нічого не було?!!! Є хакон, почитайте, хоч би в гуглі. Перша заява попередження або штраф друга знову а після третьої млже наступити і кримінальна відповідальність. Викликати поліцію і записати дані поліціянта, яеий приїде і якщо він бездіє жалітися його керівництву. Це як мінімум!! Це ж ваша дитина!! Чи у вас їх багато?!
Королева краси• 03 апреля 2023
Порадьтеся з адвокатом, я б в суд подавала. Ну і пнути невиховану тварюку кожен раз мимо проходячи, також не завадить.
Рожки-да-ножки• 03 апреля 2023
Ответ дляПозитивна
Отличный совет Автор, прислушайтесь!
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Для чого розвозите цю дічь на форумах тоді, якщо вам реально шкода, слідкуйте за дитиною
Ще купа небезпек надворі
Ваша дитина — ваші проблеми
У Вас такая же собака? Тоже бросается на людей?
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Собака була у наморднику?
Ви дитину до лікаря водили?
Фіксували травми та рани, синяки?
Якщо вони є - тоді простіше.
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Навчіть своїх дітей не чіпати чужих тварин) І під´їзд не місце для тусовок з дворічною дитиною
А де місце?
З квартири не випускати?
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
То же самое по отношению к детям после общения с молодыми мамами )
Ну Ваших ж будут не такий. Правда?
Или были не такие?
Адвокат Пономаренко• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ви ж кажете що хазяйка неповнолітня, значить теж дитина
Звідки стільки агресії на тваринку та підлітка
Ну, по фактам
Прокол ваш і тільки
Жіночка Ви про що? Може дитина сама накинулась на собаку? Хто сказав, що собака має гули без повідка ?
il-mari• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
вам повезло, я как-то с сином щла вечером, бежала мимо стака собак, все пробежали, а одна обернулась и укусила, его, джинсі порвала...я біла в шоке..
Плекаю думи• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Удалено администрацией...
Ну да а то поназаводят тех детей собачкам уже и покусаться нельзя
КликОЛЬКА• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Моя собака на них не кидается, к счастью) но это вполне мог быть “несчастный случай“

Если какой-то мужик выбегает из подъезда и пинает мою собаку — извините. Тут каждый будет защищать свое
Вы читаете внимательно?
Ребенок был на пандусе, собака потом на него зашла. После ребенка. Хотя ещё ступеньки рядом. Это как с бабушкой и скакалкой. ’Ты скакала нікого не було. Я прийшла, а ти махаєш мені перед очима’. И то, что она позже пришла - ей не важно.
Плекаю думи• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Ну вы не любите собак, я детей) все гармонично в мире должно быть

Наверное хозяйка Рассела тоже их не любит
Только заметьте не ребенок ухватил собаку и таскал а наоборот , так что ваше люблю не люблю трошки неуместно ,
Я погнала• 03 апреля 2023
Я собачница со стажем в 30 лет. Я очень люблю собак. Но то что здесь пишут - на голову не налазит. Собака в общественном месте должна быть на поводке (поводок+намордник - зависит от собаки) - точка. Ребенок не должен тянуть ручки к чужой собаке - точка. Если все, что Вы описали правда без искажений - пишите заявление ПИСЬМЕННОЕ в полицию, звоните в 1551. Я б еще ребенка сводила к педиатру+психологу и взяла заключение об испуге (психологическом состоянии ребенка после инцидента). Здесь много каких-то ’притрушенных’ (сорри за мой французский), которые не понимают, насколько важна моральная составляющая для ребенка и насколько серьезен может быть испуг. Понакупают собак неадекваты, а потом и собачка страдает и окружающие. Но Ваша задача защитить своих детей.
Я не тону• 03 апреля 2023
Автор, не слушайте этих зоозащитников, хозяин раз завел животное, так должен смотреть за ним , никто не должен ни морально, ни физически страдать от них, а тем более ребенок двух лет! После такого ребенок может на всю жизнь боятся собак. К сожалению от полиции вы ничего не добьётесь. Смешно читать ребенок спровоцировал, тем что бежал, так извините что вы сделали чтобы удержать вашего пса
Прагматик флегма• 03 апреля 2023
Ответ дляКоролева краси
Сусідку? Я за!!
Головний кошак• 03 апреля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ви на емоціях, але робити немає чого в вашій ситуації. Ви не змусите їх водити собаку на повідку, якщо вони того не хочуть. А нашкодите собаці - будете мати проблеми вже ви. Варіантів виходу з ситуації немає, тільки вам бути уважніше на прогулянках.
всмысле???
вызвать полицию, что бы их оштрафовали. Не понимаю зачем молчать в тряпочку. Еще и надо быть внимательней??? Вы рпненая собачница что ли?
Т.е. навредить реьенку норм, а собак нет??
Она ОБЯЗАНА быть на поводке.