ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Автор, возможно Ваш ребенок упал от испуга и/или толчка собаки, что хозяйка не успела среагировать. Если Вы не видели, что просиходит с ребенком, то и хозяка собаки также могла не видеть вашего ребенка. Говорите с родителями подростка.
P S. Не люблю джек расселов. Чересчур активная собака.
Побачила, коли він поруч загарчав та кинувся до дитини. Усе було на моїх очах. Не бачила лише того, що саме ві робив зверху: кусав чи топтався. Коли вирвала дитину, побачила, що без крові, укусів не було.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Они привидения? Зашли беззвучно? Собака на поводке, ребенок ваш бегает где хочет, а мама где? В телефоне зависла? Не видит, не слышит. Ещё и по второму кругу
Моя увага була прикута до дитини. Я дивилася на неї. Собака підійшла ззаду, так, майже безшумно. Поруч стоянка, двір доволі шумний, кроків хазяйки чути не було. Ми ж не у вакуумі.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так собака и так на поводке, в отличии от ребенка. Автор же ничего не видела ни собаку, ни ребенка.
Усе бачила. І повідок був вільний, тобто, не стримував рухи собаки.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А вы поменяли на каком собака была? Или третий глаз автора успел?
Повідок був, просто довгий, ніяк не стримував собаку.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А стоящая спиной авторша видела длину поводка? Не вижу, не слышу, не говорю
Собака вибіг переді мною на дитину, яка рухалася мені на зустріч. Побачила.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляЛепешечка
Хазяйка тварини не права у тому, що її собака без повідка. Але я дуже хотіла б вислухати і її сторону, я впевнена, що її думка буде інша.
О, так, звичайно, що інша. Вона мені одразу це і пояснила, дивлячись в очі. Собака дитину не чіпала, дитина спровокувала. Ось і уся позиція. Я була шокована такою наглістю та брехнею.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Вам треба з батьками розмовляти
У нас був Джек Рассел - вони класні, але якщо їх не виховувати - вони неконтрольовані. В нас ще було кілька кавказьких овчаррк - так вони значно менш агресивні і з ними легше, ніж з Джек расселрм.
Коли наш починав чудити, то консультувались з кінологом і дууууже виховували пса. Це потребує часу та сил, але ми розуміли, що як ми його не виховаємо, то можемо мати проблеми.
Хоча мені важко уявити, щоб вони прямо на людей кидались, але ось гарчати та лякати можуть точно
Нажаль, таки кинулася.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Мне муж купил просто так. Перед войной ещё.
Перевіряли, діє´? Підкажіть, яка модель.
Эфигения• 03 апреля 2023
По-перше, ще одна заява в поліцію. Після моєї такої заяви батькам непивнлітнього мозок добре подовбали.
Ще купіть електрошокер. І при першій же провокації злякайте звуком шоккра. Не допоможе? Ну, то вжарте його.
ksu_77• 03 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Отруту розкидайте
Собі отрути насипте, може розуму добавиться.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляМааарковная
Что значит при чому? Кто накинулся? Собака это хорошо, что она не разорвала ребёнку лицо
У нас во дворе был подобный случай, покалечили ребёнка, по телевизору показывали
Отец через неделю убил эту собаку
Правильно сделал
В такому випадку я б сама на місці, напевне, прикінчила собаку. І хазяйку теж помотала. А мій чоловік і поготів.
Він так і сказав, що відсидить краще, аніж знати, що не зміг захистити дитину.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляkatya-lucky
Всю тему не читала, поэтому может уже был такой совет.
1. Сходить к участковому, написать заявление на неадекватное поведение собаки их хозяев. Прямым текстом намекнуть, что если он ничего не будет делать - то вы пойдете дальше, и ему это вряд ли понравится.
2. Ультразвуковой отпугиватель собак. Ищите самый работающий. А потом начинаете охотиться за собакой. У нее должен быть выработан рефлекс: вы - противный звук - нужно бежать подальше
3. Предварительно изучаете мат.часть, которая относится к Вашему вопросу, то есть чем регулируется ответственность владельцев животных, что бывает за то, что собака напала на человека.
Дякую за поради. Вивчаємо. До дільничного зверталися, справу завели. Пристрій куплю.
Атрика• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Дитина не чіпала тварину! Вона спускалася до мене.
Авторе,якщо справедливість і правда на Вашому боці,то Вам до адвоката з усіма консультаціями по позову та заяві.От чесно,якщо та собака кусюча та небезпечна,то вина її господарів.Навчити жити їх Ви не зможете,а от намордник одягти можна змусити.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Есть истории и про нападение такс на людей.
Да и дочке автора 2 года
Отож, ще й кілька днів як виповнилося. Зовсім ще мала.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляФоточки нема
Ребенок был в 3х метрах от вас, а собака появилась внезапно?
Я читала комменты, и начинала подощревать, что, что то не то в вашей истории))
Дитина попереду, собака позаду, кинулася вперед.
Cvet_ОК• 03 апреля 2023
Автор, ще раз уважно обслідуйте дитину міліметр за міліметром, інколи рани бувають приховані, а від укусів вони ще й довше заживають.
На нас колись з собакою побіг великий, я коли піднімала свою на руки, він прижав мені палець, на адреналіні цього не було помітно, побачила і відчула це вже через пару годин.
І ще скажу як власниця собаки, навіть якщо дитинка провокує, наприклад, біжить на зустріч - ав-ав - або палочку намагається дати, а мама не встигає, нормальний власник ЗАВЖДИ ПРИТРИМАЄ собаку, а вже потім з´ясовуємо, чи можемо погратися, погладити, чи не варто.
Насідайте на батьків, хай або самі слідкують за собакою, або вчать свою дочку правилам поведінки.
В нас багато підлітків гуляють, всі знають поведінку своїх собак і слідкують за ними, деяким надагають намордники, коли з ними підлітки гуляють, хоча з батьками ці собаки можуть гуляти і без
chaechka_• 03 апреля 2023
Удалено администрацией...
Vertonik• 03 апреля 2023
купите электрошокер
Lena-0282• 03 апреля 2023
Удалено администрацией...
Mtatjana• 03 апреля 2023
Ответ дляtanitabonita
Її спеціально ніхто не брав, знайшли маленьке цуценя у ямі. Виріс гарний, великий пес. Але безтолковий, гавкав постійно, без будь якої потреби. Ніби і хотів, щоб його погладили, прилащили. Але коли гладиш може завмерти, стоїть дивиться на тебе, хвостом не махає і ти не знаєш, що у нього в голові, чи він зараз не кинеться на тебе. Тому я його ніколи не гладила. Я його боялася, а він дуже відчував чужий страх.
Він ніби і не поганий був пес для охорони двору. Можливо ним дійсно потрібно було займатися, але в селі цього ніхто не робить, літні люди так точно.
Так, на жаль, люди у нас такі до собак.. взяв, на ціпок посадив, годуєш - от і все виховання
Миленька Лебідко• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Ну якби у вас было розвинене критичен мислення, Ви б подумали шо у цієї собаки теж може бути поганий м´яко кажучи досвід спілкування з людьми
Ну тобто і моя подруга, яку гризанула бродяча собака за ногу так, що довелося зшивати, також повинна думати, що у собачки просто був поганий досвід спілкування з людьми))? А може просто поганий день на роботі. Розвивайте ви своє критичне мислення, і розумійте, що в цивілізованих країнах такої ситуації, як старпості, ніхто б просто так не зам´яв і що таких неадекватних власників тварин не має існувати.
Миленька Лебідко• 03 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Там же зустрічаються всі і не місце для самотніх ігор дворічної дитини)
Вам вже сказали, що дитина не гралась, а бігла до мами, і тим паче вона не була сама там. Де в ваших правилах це написано)? Але ви виправдовуєте неадекватну власницю джек-рассела просто тому, що вам не подобаються діти))
Миззери• 03 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
Так і буде. Сьогодні ж замовлю.
Правильное решение , я бы так и сделала
У меня кстати тоже собака , очень добрая пары раз она напрыгивала на детей (передними лапами) я оооочень всегда переживала хотя
Родители с детьми сами подходили погладить
Собака не рычала конечно , он обожает детей
Родители никогда не возмущались если становился лапами но я всегда пыталасььпридерживать что бы он так не делал
Я переживала что б ребёнок не испугался , иногда это были малыши 1-1,5 года , я б на месте родителей не подводила бы так близко даже к небольшой собаке
Миленька Лебідко• 03 апреля 2023
Ответ дляCvet_ОК
От найадекватніша відповідь відповідальної власниці собаки. А не просто ’не знаю, що там насправді було, але це все одно дитина спровокувала’. Дуже вам дякую за таку позицію.
Возрастная• 03 апреля 2023
Що значить ’дитина спровокувала’? Це те саме, коли за носіння короткої спідниці кажуть ’сама спровокувала на згвалтування’. От тільки захисникам гвалтівників за це максимальний хейт від усього суспільства, а власники собак - то наче недоторкані особи. ’Нехай діти не бігають’... То може і не ходити і не дихати всім поруч з тими псами?
Зимняя Лана• 03 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Естественно. Собаки в этом отношении лучше людей. Я имею в виду не домашних, а парий. Они свой вид не предают. И не будут спокойно смотреть как щенка убивает представитель другого вида. А человек может. Как в этой теме, собака напала на ребенка, виноват ребенок, а собачка хорошая.
Я вот не понимаю как защита животных в частности собак сочетается с разорванными собаками кошками. Кошек не жалко? И дело не в охоте ради пропитания у нас собаки холеные, рвут кошек ради игры. Убили и бросили. Ну то такое.
Как у вас созидание и эмпатия сочетается с агрессивными собаками на улицах городов? Почему эмпатия к собакам есть, а к людям нет? Вот это и есть предательство своего вида.
Я не радикал, я не против собак на улице, но не агрессивных. А таких какие были в моем детстве, когда работала собаколовка и выживали только те собаки, которые были добрыми и их дети прятали. А сейчас дети прячутся от собак. И это не нормально!
А кошечка не охотится на птичку, мышку или коты не сьедают маленьких котят? Инстинкт охотника. Ежики тоже милахи едят мышей. Люди кстати тоже охотятся. Сколько котиков гибнет под колесами машин. Дети вешают животных выкалывая им глаза и ничего, они ж дети . Тут важно остаться человеком здравомыслящим и справедливым.
Polar_ligts• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я за всю жизнь не видела животное, которое агресивно без причины
У мене у сестри був, вони дуже агресивні ця порода, якщо з такими довгими носами
Миленька Лебідко• 03 апреля 2023
Ответ дляЗимняя Лана
А що ви пропонуєте? Щоб агресивні неконтрольовані тварини вільно гуляли вулицями міста, бо у них інстинкти? Про виколювання тваринам очей дітьми це ви загнули звісно. Це психічні розлади, а не норма.
Зимняя Лана• 03 апреля 2023
Ответ дляГарячаспічка
Головне що краще за вас. Ви взагалі в гуморі плоска.
Добре що ви мені оцінку поставили , як я до цього жила без вашого довгого носа , не розумію навіть. А наприклад вас знати не знаю і не можу знати краще ви ніж хтось чи гірше. Однозначно ви дуже розумна і одночас не в міру пихата . Без гумору кажу, все одно дойде до вас як до спилянної гиляки .
Зимняя Лана• 03 апреля 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Так нападение на человека это тоже не есть норма. Посмотрите сколько гибнет людей под колесами машин. Но у животных инстинкт преобладает . А у нас нет . Агрессия любая зло. С этим нужно бороться, это недопустимо.