ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
К@пусто4к@• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Я питаю поради, можливо, хто знає як можна вплинути на хазяйку. Бо людина розуміє, що їй ніхто нічого не зробить в межах правового поля. Тим паче неповнолітній.
Автор, я собачниця. І в мене цілий йорк вовкодав. Але я розумію, що він може гавкнути і злякати дитину, може сам злякатись і захищатись, людина просто може панічно боятись собак. Тому він біля людей завжди на повідку. І це в першу чергу безпека моєї собаки. У вас вихід, це просто пригрозити господарям, що наступного разу постраждає собака. Це ж не значить, що ви маєте бити тварину. Просту припугнути. Адекватні господарі завжди за безпеку улюбленця.
Говорилка• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
І собака невелика, зрозуміло, але проти 2 річки, звичайно, сильніша. Усіляко сторонимося їх, але тут просто не побачила.
Если собаку выгуливать на поводке не более 1,2м, в наморднике, и не допускать контакта собаки с посторонними, то такого не случится.
Купите баллончик с нервно-паралитическим газом, и по собаке! Собака без поводка - это беспризорная собака, при защите от неё Вам, автор, ничего не будет, даже если её покалечите. Можно и бить её при защите.
Vodoleya• 03 апреля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
шокер, по-моему, просто так не купишь. Или они продаются в свободном доступе?
Продаются.
Протея• 03 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Отруту розкидайте
вы
Протея• 03 апреля 2023
автор, как бы я не пыталась встать на вашу сторону, не получилось. это ВЫ отпустили СВОЕГО ребенка. спрос главный - с вас, а не с животного
Feel good• 03 апреля 2023
Ответ дляПротея
А агресивна собака без повідка і її неадекватна хазяйка ні при чому.
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Для чого розвозите цю дічь на форумах тоді, якщо вам реально шкода, слідкуйте за дитиною
Ще купа небезпек надворі
Ваша дитина — ваші проблеми
А ваша собака - ваші. Тварин я люблю, але, пробачте, обмраюстг - пртбю і скажу,, що дохлий і був. Бо мені своя дитина/собака/кішка всяко ближчі чужого.
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Ніяк. А межах правового. Але є іще не правове.
kissaniya• 03 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Автор, я поддерживаю вариант ’несчастного случая’, но сделайте по умному с алиби.
Как меня в Украине бесили собаки. Она не кусается, это удобрение, себе намордник одень, не бойся - это она играется, я говно убирать не буду, в сумках в магазин/кафе, лай на весь дом.
Там где я сейчас есть обязательная ежегодная сертификация собак. На дружественность к людям и животным. Не прошел - штраф. Перездача через пару месяцев. Снова не прошел - штраф больше, обязательные занятия с кинологом, последняя перездача. Не прошел третий раз - собаку забирают.
Не убрал, в городе без поводка, собака лает в квартире - штрафы не хилые. Тут отдельное подразделение полиции специально по вопросам собак. Я наконец-то выдлхнула.
Это где так? Я в Польше) столько овна на тротуарах я в Украине не видела)) мы с дочкой уже определили ’говнянские улицы’ . Стараемся идти по другой стороне, либо по параллельной
ElenaV• 03 апреля 2023
Меня всегда бесят собачники, которые прутся на детские площадки, мало того, что обси..ют и не убирают за собой, так еще и детей пугают. Я в своем парке часто это наблюдаю. Как то мужчина пожилой сдела замечание такой собачнице, что она какашки не забирает в кулек, в вы бы слышали как она ему нагрубила...быдлота
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ дляЩаслива Я
Отруту розкидайте
Іванова ідея. Люди з різними собаками гуляють.
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А намордники не в моде? Жаль штрафов нет
А намордники строго для регламентованого переліку порід. Звідкіля цей міф, що всі тварини повинні гуляти в намордниках? Доцільність цього визначає господар, якщо інше не прописано в законі.
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
И я об этом
ХОЗЯЕВА
Но тети с форума уже решили собаку отравить. Что-то глава семейства язык в опу засунул и не сильно то стремится выяснять отношения с хозяевами, пинать собаку проще.
В ’прогресивний Європі’, на яку так часто тут люблять кивати, у подібному випадку собаку вилучають і присипають. Без варіантів. Господарів чекає просто штраф. А яким чином при нашому законодавстві і роботі ’органів’ можна реалізувати своє право на безпечне оточення?
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляМарипосса285747
Тетка сделала выброс и в ус не дует. Отсыпается .
Ні, повела зранку старшу дитину в школу, сходила до стоматолога, завела меншу до лікаря. Ввечері зайшла почитати коментарі, багато хороших порад, до речі. Дякую адекватним людям за підтримку.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляМарипосса285747
А как вы читали? Собака и была на поводке
Лише на довгому, встигла кинутися та дістати дитину
Киппи• 03 апреля 2023
У нас була така ж ситуація і з такою же породою. Джек рассел - це адекватна порода в руках нормальних господарів і в руках ідіотів це неадекватна шизонута собака. Як би ми не відносилися добре до собак і в нашому раойні всих хвостиків знаємо і маємо дружні стосунки і з господарями, і з собаками , але коли джек рассел кинувся на мою 2,5 річну дитину , яка в цей час була в пісочниці (і теж був на довгому повідку- рулетці) , то отримав доброго лупана і останне китайське попередження власнику.
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А де місце?
З квартири не випускати?
Ну що ви. Це місце для прогулянок з собаками! Які ж там діти. Що вони там взагалі роблять, коли собака йде? Через балкон, по водостічній трубі рухатись треба.
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляvetka
вы же выше доказывали, что собака была без поводка. я вам написала, что на поводке.
а вообще странная ситуация. собака на поводке, и ладно бросилась на ребенка с неожиданности, а хозяйка не успела среагировать. но здесь дали возможность собаке повалить ребенка еще и залезть на него. странные все. мама не успела, хозяйка не натянула поводок. фантастика.
Це відбулося миттєво, долі секунд пролетіти не встигли. Долі секунд і пес на дитині вже!
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Мені було 15 років, просто проходячи поруч на мене почав гавкати і вириватися з повідка пес, добре що власник зреагував та стримав свою вівчарку. І знаєте, що він мені сказав, що я спровокувала собаку, бо напевно в мене місячні. Отак на думку зоошизіків ми провокуємо їх улюбленців. Тож місячні- сиди вдома, не поправляй біля собаки волосся, піднімаючи руку до гори, бо їй це може не сподобатися, закрий рота дитині, коли поруч собака, а ще на стадіоні нєфіг бігати , бо то улюблене місце для вечірніх сходок собачників. А ще придомова теріторія, не місце для дітей, як тут писали автору
На думку дівчини, так і було. Собаку спровокували та й усе..
автор Miss Sims • 03 апреля 2023
Ответ дляMary-d35b
Якби дитина була поруч
Нічого б не сталося
Сталося б. Псині усе одно куди кидатися. Вона метнулася б в будь якому випадку. Просто раніше ми завжди обходили їх десятою дорогою. А вчора не змогли, бо не бачили.
Katok_b• 03 апреля 2023
Осилила пол темы, но смысл понятен.
Поражают комментарии странных женщин, которые пишут что-то наподобие ’ это Вы виноваты, потому что отпустили ребёнка ’
В каком смысле отпустили?
Город - для людей, ребенок- маленький человек.
Автор, если бы на Вашем месте был бы мой муж, собаки бы уже не было в живых.
В прямом смысле, он бы убил ее на месте.
И был бы прав.
lliina• 03 апреля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Есть истории и про нападение такс на людей.
Да и дочке автора 2 года
О Боги.На чоловіка, на дитину і на мене нападали рвзні такси і в різний період життя.Що з ними не так?
Оксана_12• 03 апреля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Они привидения? Зашли беззвучно? Собака на поводке, ребенок ваш бегает где хочет, а мама где? В телефоне зависла? Не видит, не слышит. Ещё и по второму кругу
Де б не бігала та дитина і куди б не дивилась мамаша - це не привід собаці на дитину наскакувати. Вже зовсім від вседозволеності подуріли.
Seehund• 03 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я за всю жизнь не видела животное, которое агресивно без причины
Да полно вокруг дебилов, которым нельзя животных доверять, которые растят из них черт знает что.
Ane4ka777• 03 апреля 2023
У нас в під´їзді також у сусіда собака породи джек расел. Не знаю що з цією породою не так, але декілька разів цей пес нападав на мою дитину. Хазяїн собаки адекватний, але назавжди може швидко відоеагувати на агресію собаки. Я ходжу тепер з газовим балончиком в кармані і навіть одного разу його використала проти собаки. Тепер пес до нас ближче ніж на три метри не підходить.
Probel Tochka• 04 апреля 2023
Ответ дляkissaniya
И в Германии. На прогулку, похоже, только я с пакетами ходила. Тротуары, газоны - везде дерьмо, где гуляют с собаками.
Гарячаспічка• 04 апреля 2023
Ответ дляЗимняя Лана
Добре що ви мені оцінку поставили , як я до цього жила без вашого довгого носа , не розумію навіть. А наприклад вас знати не знаю і не можу знати краще ви ніж хтось чи гірше. Однозначно ви дуже розумна і одночас не в міру пихата . Без гумору кажу, все одно дойде до вас як до спилянної гиляки .
Саме так, а ви навіть не можете визначитись на якій мові вам говорити. Плюс ви теж себе мабуть не дурною вважаєте, раз доказуєте незнайомим людям свою думку. Так що ви теж гілочка на цему дереві.
chornoruk• 04 апреля 2023
Ответ дляvetka
ви на на Лісовому живете? в нас така собачка в сусідньому дворі. я тепер в магазин ходжу 10 дорогою і так вже років 6.
Полтава
chornoruk• 04 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Ваш син не боїться тепер сам виходити з під´їзда?
Дужче боїться в парках, коли хазяїни стоять лише спостерігають, а собаки як дурні бігають, а потім зненацька як наскочуть «по хорошому», а сина аж зводить, щоб знову за штани не потіг.
Svitozara• 04 апреля 2023
Ответ дляMoon shine
я там жила год. я же пояснила. в Хедмезовашархее и в Будапеште. Разговор закончен. Собак без намордника там я не видела с хозяевами. и бродячих за год ни одной. хотя жила за городом. полгода и полгода в самом городе
Зацікавила ваша суперечка) Навіть групу з фотками собак в Будапешті на вулицях знайшла)
https://instagram.com/dogsofbp?igshid=