ИграйМойГормон• 03 апреля 2023

Агресивний джек расел напав на 2 річну дитину біля під´їзду. Як діяти далі?

Гуляли з сім´єю ввечері. Чоловік зі старшим сином пішов додому готувати вечерю. Я з 2 річною дочкою вирішила ще трохи побути біля під´їзду.
Я стояла біля пандусу внизу, дочка побігла до мене. В той момент ззаду з´являється сусідка зі своїм раселом та пішли назустріч їй. Я їх не бачила, ще й вже стемніло. Раптом собака загарчав, накинувся на дитя, звалив з ніг, дочка впала, він зверху почав її м´яти.
Я в паніці починаю відтягувати дитину, кричати хазяйці, щоб забрала собаку. Не розуміла тоді, чи покусав , якщо так, то куди. Та, як ні в чому не бувало, каже, що усе нормально, дитину не вкусили, і взагалі вона її сама спровокувала!! Навіть поводок не натягнула!

Чоловік почув мій крик, вибіг, пнув собаку, щоб відійшов. Сусідка хотіла піти додому як ні в чому не бувало. Але він їй не дав цього зробити, почалася сварка.

Кілька років тому був випадок з цим собакою та моїм старшим сином. Дитина (6 років) виходила з під´їзду, а дівчина з псом заходили. Пес накинувся, гарчав. Син тоді дуже злякався. То було теж на моїх очах. Миттєво. Викликали поліцію, але дівчина і тоді стверджувала, що то собаку спровокували. Нагло брехала просто!

Вона неповнолітня. Але пальця в рот не клади! Дуже хамовита та безпринципова.

Батьки дівчинки відмахуються, їм усе одно.
Поліцію викликали. Заяву прийняли, але дали зрозуміти, що знову нічого не буде. Навіть розмови з батьками чи штрафу.

Як би ви вчинили? Що робити аби хоч якось дати зрозуміти хазяйці та її батькам, що це недопустимо? Вона знає, що собака агресивна, але пішла навмисно поруч, а не сходами зліва. Бо бачила дитину, а я їх ні.
Якби я їх помітила, то одразу ж забрала б дочку, як завжди. Щоб не зв´язуватися з неадекватами.
Перепрошую, що багато писанини, дуже злякалася, ледве відійшла.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к
Ну я не верю автору
Рассел не та собака, не из агрессивных
Девочка бегала по пандусу-собака могла хотеть в туалет, собаке не давали пройти
Ну и рассказ-завалила…
Ребенок 2 лет-это 94-100см
Рассел большой это 30см в холке и 5кг(это прям большой мощный)
Физически он не мог завалить, мять и прочее

А вот если ребенок не давал пройти, махал ногой, пинал-то конечно, собака отреагировала как умеет
Собака поверталася з прогулянки. На вільному повідку. Я стояла внизу біля пандусу, дитина збігала до мене. Собака таки прорвався вперед, загарчав, ціленаправлено підбіг до дитини, накинувся і почав м´яти. Дівчинці лише виповнилося кілька днів тому 2, зріст 86 см. Собаці років 4, самець, досить крупний. І таки повалив дитя на кам´яний пандус.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к
Хозяин-тоже ребенок
Со слов автора
И если автора ребенок себя так вел-надо оттягивать ребёнка
Ребёнок-ответственность автора в данном ключе

Я не думаю, что агрессивную собаку Рассела выгуливает ребёнок
И прецедент был исключительно у автора с ее Двумя детьми-это о чем-то говорит, возможно, уделить детям воспитание и правила поведения

И да-не Надо деткам гладить-играть с чужими собаками
От слова совсем

Собака шла на выгул, в туалет
Хозяйка собаки вела ее
Тоже шла
Собаки такие предупреждающе рычат
Вы не знаете ничего про породу
И рычат не раз
Но если там Дите неадекватило-то рычать не хватило

У меня есть и Дите, и почти 2 собаки
Одна которая-тот самый Джек рассел
Хазяйка собаки неповнолітня, так, років 16/-17. Дебела дівчина, ще й хамло невиховане.
Усі інциденти траплялися або біля під´їзду або коли собака вибігав з ліфту. Мій старший дуже спокійна дитина, в житті перший до собак не підійде, а тим паче чіпати чи дражнити їх не буде. В моїй ситуації винні лише хазяйка з неадекватною твариною.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к
Я не защитник собачий

Я реалист
У меня тоже ребёнок

Вы не знаете ничего о породе
Рассел-не бойцовская порода, и не дурнувата

Ребёнок не имеет границ поведения
Маме так удобно
А виновата собака

Сменим героев
Вышла девочка с ребенком

Дите автора машет руками в лицо и не дает пройти, мама ребёнка где-то там
Выходящий ребёнок толкнул/отпихнул ребёнка автора

Виноват кто?

Кто угодно, но не автор, да?
Лише усе навпаки було.
lilu502• 04 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Навчіть своїх дітей не чіпати чужих тварин) І під´їзд не місце для тусовок з дворічною дитиною
у мене самої собака, але ваш комент важко сприймати!
lilu502• 04 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Так, їй років 16/-17. Але то дуже хамовита дівчина. Як і її батьки.
Ви маєте дітей? На ваших очах собака кидався на малюка? Я лише зараз відійшла. Дуже злякалася. Це насправді дуже страшно бачити.
дуже часто джек расели агресивні. Не така це мила собачка, як здається на перший погляд. Хотіли завести цю породу, але почитавши відгуки передумали. Добре, що все добре закінчилося, але обходьте їх десятою дорогою
lilu502• 04 апреля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Повідок був, але досить вільно. Пса навіть не смикнули, просто мовчки спостерігали. Ще й звинуватили, оббрехавши.
у нас в дворі такий агресивний є песик, водять в наморднику. Думаю, в цьому випадку теж треба, але власниця так не вважає
shaslivie• 04 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
Ходили. Педіатр сьогодні сказала на прийомі, що оглядає травми лише прийомний лікар травмпункту. Лише потім вона зможе що небудь записати в картку. А оскільки дитину не вкусили, то іти до травмпункту зайве..
Сходіть до психолога. Приватного. Візміть заключення, це суттєво вплине на перебіг розгляду справи.
Вери_к• 04 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
Автор, Ви пишете в старпості-було темно, я їх не бачила

Може і вони вашу дитину не бачили
І ваша дитина їх не бачила-влупила собаці по носу, бо бігла собі
І хозяйка-теж не бачила в темноті, йшла звичною дорогою, а ви-навмисне йшла пандусом

Я вірю, що може бути така ситуація, така, але трішки не така
Але це не хозяйка бидло пес скотиняка

В темряві-дитину треба біля себе тримати
Дворічну дитинку-вона в силу віку не знає що можна, що ні -тим паче біля себе
Або на більш-менш небезпечному місці

На цих пандусах-скільки дітей травмується
Бо бігають, вони під нахилом, після дощу слизько-забиваються дуже
І в темряві-ви відпустили дитину скакати по пандусу
Ну таке
Ну і здоровий рассел-це 5кг потолок
Як він обороняється-то може і сильний
А тут він йшов

І завалив дитину, йдучи повз?
Ну явно стикнувся, чи мала врізалася з розгону-вона ж бігла до вас, з ваших слів
І пандус має нахил вниз
То дитина сіла на попу, спотикнувшись
Плюс-дитина має вагу
Плюс біжить зі швидкістю

Пес 5кг-має Фізично все це подолати, ще й завалити і топтатися?
То там мінімум вівчарка має бути

Скоріше, ви собі з телефоном розмовляли, гуляли, читали, дитинка сама собі бігала гуляла, дихала повітрям, собаця сама собі йшла додому, ви їх не бачили-темно, зайнята, вони вас не бачили, дитина теж не бачила, бігла-по мордяці дала з розгону, собака відреагував, дитина сіла, може й впала, зачепившись за собаку, а може й на собаку впала, собака виривався з під дитини, якби собака був дурний-він вкусив би за шию, голову, обличчя-це інстинкт

Ви кажете-не кусані

То Вам вони не подобаються
І режим включився
Ви маєте право гуляти дитину
Вона має право гуляти собаку
Ви і вона зобов’язані не заподіяти шкоди

Вона ж не цькувала собаку на дитину
А що в темряві коли ви навіть не бачили-зробила дитина-невідомо
З ноги дала
Наступила
Врізалася

В дитини стрес
Дитина шкода

Вам-треба бути уважнішими
І добрішими

Якщо дійсно собака небезпечний
Не бити ногами-бо це вам вже штраф

Спокійно йдете до сусідів
Склалася така ситуація-ваша версія, доношу до вашого відома-водіть на проводку, в наморднику, або буду вимушена прийняти міри-такі і такі

Якщо ви орете на чужу дитину підлітка, потім буцкаєте собаку, потім орете на батьків підлітка-ну таке, та справи не вирішуються
Ніхто не почує
І враження, що ви причепитися і тільки б доколупатися
Як хочете цивільно вирішити-купить відлякувач, сходить культурно чемно до сусідів, які бидло-ви ж не бидло, то чемно, і дитину краще контролювати або біля себе

А ще краще-заведіть своїм дітям собаку
Принаймі-хоч дитина забуде стрес та страх собак , навчиться безумної турботи
Anna-9f56• 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к

Може і вони вашу дитину не бачили

Але це не хозяйка бидло пес скотиняка

Або на більш-менш небезпечному місці

Ну таке
Ну і здоровий рассел-це 5кг потолок
Як він обороняється-то може і сильний
А тут він йшов

І завалив дитину, йдучи повз?
І пандус має нахил вниз
То дитина сіла на попу, спотикнувшись
Плюс-дитина має вагу
Плюс біжить зі швидкістю

То там мінімум вівчарка має бути

Ви кажете-не кусані

То Вам вони не подобаються
І режим включився
Ви маєте право гуляти дитину
Вона має право гуляти собаку

Вона ж не цькувала собаку на дитину
З ноги дала
Наступила
Врізалася

В дитини стрес
Дитина шкода

Вам-треба бути уважнішими
І добрішими

Якщо дійсно собака небезпечний
Не бити ногами-бо це вам вже штраф

Спокійно йдете до сусідів

Ніхто не почує

А ще краще-заведіть своїм дітям собаку
Ви велика молодець, нажаль тут у людей відшибло мізки і емпатію. Злі ображені тітки та й все. Неможливо реагувати адекватно) немає сил, як у людини котра втрачає стільки сил і коштів на притулки і тд
Anna-9f56• 04 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
Де б не бігала та дитина і куди б не дивилась мамаша - це не привід собаці на дитину наскакувати. Вже зовсім від вседозволеності подуріли.
Ну у мами має бути більше трохи мізків) ніж у собаки
JaSonechko• 04 апреля 2023
Кстати, о человеческой объективности, о неоспоримой адекватности несобачников - на днях была тема, где на собаку побежала девочка, собака рванула к ней, а хозяйка одернула собаку с командой нельзя. Да, девочка и собака были знакомы, но хозяйка этого не знала. И вот дохренища форумчанок написали, какая же плохая хозяйка и как обидели бедного ребенка... Повторюсь, хозяйке ребенок был незнаком.
kissaniya• 04 апреля 2023
Ответ дляAne4ka777
У нас в під´їзді також у сусіда собака породи джек расел. Не знаю що з цією породою не так, але декілька разів цей пес нападав на мою дитину. Хазяїн собаки адекватний, але назавжди може швидко відоеагувати на агресію собаки. Я ходжу тепер з газовим балончиком в кармані і навіть одного разу його використала проти собаки. Тепер пес до нас ближче ніж на три метри не підходить.
Газовый или перцовый?
kissaniya• 04 апреля 2023
Ответ дляchornoruk
Полтава
То відвезіть його на прогулянку
kissaniya• 04 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
Так и тут это же самая дохренища доказывает что виновата девочка или её мама. Может это одни и те же люди?
JaSonechko• 04 апреля 2023
Ответ дляkissaniya
Ну не сказать, чтоб прям мама виновата. Просто надо быть внимательней, имхо.
Вот, к примеру, у нас в подъезде живет отличный парень, но зависимый. Его много лет принудительно лечили, но увы. И иногда, как употребит, он может с балкона швырять посуду или камни. Я это просто знаю и захожу в подъезд, внимательно глянув, нет ли соседа на балконе. Что мешает маме, зная, что в подъезде такая собака, в этой зоне держать ребенка за руку?
kissaniya• 04 апреля 2023
Ответ дляJaSonechko
Почему все должны своих детей контролировать вместо того чтобы хозяева контролировали одну собаку? Сделать короче поводок и одеть намордник . Они же не наркоманы они при памяти. Ну вообще у невоспитанных людей и собаки невоспитанные Так что обсуждать тут нечего
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к
Идет подросток с собакой
Идет себе и идет

Всё )))

Пандус запрещен для подростка с собакой?
Только для выгула детей автора он )))

И подросток выходила из подъезда
Наверное, всегда так ходит, привычно
И скорее-ее позиция вернее-по ступенькам чаще все жильцы ходят
Поэтому с собакой ходит по пандусу-чтоб ни с кем не столкнуться

Я так вижу
Каждый видит свое

Я не вижу преступления подростка
Собака ж на поводке была

Ну и не верю-как физически рассел завалит метровое дитя )))
Это не овчарка, не мощный боксёр
Такое-мелко-среднее и юркое
Підліток не виходила з під´їзду, а якраз таки заходила. Тобто, вона чудово нас там бачила! І усе таки вирішила протиснутися поруч, хоча зліва є широкі сходи. Я її не бачила, бо підійшла вона ззаду. А вона нас бачила і, знаючи прекрасно, що пес неї любить дітей ( сама говорила ще при першому інциденті)- пішла до дитини, оминувши мене. От собака і кинулася стрімголов вперед, побачивши перед собою малу.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к
Идет подросток с собакой
Идет себе и идет

Всё )))

Только для выгула детей автора он )))

И подросток выходила из подъезда
Наверное, всегда так ходит, привычно

Я так вижу
Каждый видит свое

Я не вижу преступления подростка
Собака ж на поводке была

Это не овчарка, не мощный боксёр
Такое-мелко-среднее и юркое
І, на повідку, так, але на довгому, не біля ніг дівчинки. Вона навіть не смикнула собаку, коли та топталася по дитині. Їй було ПОФІГ! Висмикувала дочку з -під пса я
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к
Так собака ж на поводке как раз была
Со слов автора
Так, але на довгому. Це не заважало собац аж ніяк смикнутися вперед до дитини, накинутися, збити з ніг та топтатися зверху.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляАрабелла.
Я чуть не обосралась,когда из подьезда выходила,а хозяйка с собакой заходила. Нажимаю на кнопку домофона ,дверь открывается и из-за двери собака кидается сразу. Наверно мне по подьезду нельзя ходить по логике советчиц или я неправильно выходила
І такі випадки вже були неодноразово, коли з під´їзду виходиш чи заходиш - а там це собача гарчить. З ліфту також. Але дорослій людині то´ буде максимум неприємно просто..
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляJeyana
Если прыгнет, то завалит, ребенок всего-то в два раза больше приблизительно.
Собака напала на ребенка. Это уже преступление. Ну не должна собака нападать на кого-то, кто находится рядом с ней. Там не сказано, что ребенок наступил на лапу, совсем по-другому ситуация описана.
Так, не наступала, собака дочку зовсім не цікавила. Вона бігла до мене навпроти, а хазяйка з псом вирішили протиснутися. Чудово знаючи, що пес не любить дітей та як мінімум буде рикати. Вийшло, що кинувся.
Донька зростом 86 см. Пес крупний, самець.
JaSonechko• 04 апреля 2023
Ответ дляkissaniya
Ну Вы знаете, однажды меня с ребенком чуть не сбили на пешеходном переходе на наш зеленый. Я просто спокойно пошла, увидев сигнал светофора. Машина на полной скорости пролетела, едва не коснувшись нас.
Он не прав? Безусловно. Но толку мне это доказывать, если бы мы успели сделать еще шаг. Мне тогда мужик, идущий за нами, сказал: ’Ладно за рулем дебил. Но Вы сами ж хоть смотрите’. И, знаете, много лет прошло - я вот теперь всегда смотрю. Если что-то зависит от нас, почему бы это не сделать?
Тем более, на хозяев собаки, как говорила автор, управу найти пытались безрезультатно.
К слову еще. Если бесповодочная собака летит на мою (которая, кстати, на поводке и у меня есть возможность контроля), я собаку ставлю за себя. Я свою собаку собой защищаю, а автор ребенка не может?
Ну и намордники - отдельная история. Он никак не помешает завалить ребенка, он не мешает бить мордой. И, что важно, речь ведь о маленьком ребенке. Там достаточно просто гавкнуть, чтобы ребенка испугать. И ребенку этого даже до заикания может хватить.
Так что я за самооборону в рамках адекватности и закона.
Расселу один пшик в лицо с перцового баллончика - и собачка запомнит, что вот к ним подходить не надо, и хозяин тоже.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Ну я бы точчччно среагировала вовремя в отличии от автора
Схватила бы на руки свою собаку
Да и Рассел, камон, это маленький потешный пёс
Какая агрессия
До речі, мама цього пса живе в нашому будинку. Так, це наймиліша та найпотішніша собака,яку я бачила. А от синок, навпаки, от такий неадекват, нажаль.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляАрабелла.
Так муж пнул агрессивную собаку,которая напала на его ребенка. А не просто воспитанную собачку,которая мимо проходила. Вы опять подменяете понятия.
Він в іншому випадку ніколи собі таке б не дозволив! Ніколи! Любить тварин, особливо собак. Але ця конкретно напала на дитину, вже не вперше. Тому реакція відповідна, вважаю. І то, він себе стримав. Але попередив, що наступного разу так не буде.
JaSonechko• 04 апреля 2023
Ответ дляAnnatt
Схватила бы на руки свою собаку
Какая агрессия
Дрт - это очень активная охотничья собака.
Собаки адекватны, когда в разведение пускают адекватных родителей, когда этим занимаются питомники и делают это с умом и знаниями. И, безусловно, когда хозяин занимается воспитанием собаки и коррекцией поведения, если надо.
автор Miss Sims • 04 апреля 2023
Ответ дляВери_к

Може і вони вашу дитину не бачили

Але це не хозяйка бидло пес скотиняка

Або на більш-менш небезпечному місці

Ну таке
Ну і здоровий рассел-це 5кг потолок
Як він обороняється-то може і сильний
А тут він йшов

І завалив дитину, йдучи повз?
І пандус має нахил вниз
То дитина сіла на попу, спотикнувшись
Плюс-дитина має вагу
Плюс біжить зі швидкістю

То там мінімум вівчарка має бути

Ви кажете-не кусані

То Вам вони не подобаються
І режим включився
Ви маєте право гуляти дитину
Вона має право гуляти собаку

Вона ж не цькувала собаку на дитину
З ноги дала
Наступила
Врізалася

В дитини стрес
Дитина шкода

Вам-треба бути уважнішими
І добрішими

Якщо дійсно собака небезпечний
Не бити ногами-бо це вам вже штраф

Спокійно йдете до сусідів

Ніхто не почує

А ще краще-заведіть своїм дітям собаку
Культурно ходили, дуже ввічливо хотіли обговорити ситуацію. Але було сказано, що до неї звертатися лише письмово і закрили двері. Повірте, ми хочемо мирного врегулювання, але там стіна. Вони праві- і крапка.
Оксана_12• 04 апреля 2023
Ответ дляAnna-9f56
А у господаря собаки має бути мізків більше, ніж у всіх трьох разом взятих. Це турбота господаря + щоб його тварині ніхто не зашкодив і щоб вона нікому не зашкодила.
Вери_к• 04 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
Ну тим краще

Напишіть все в 3 екземплярах
Їм
Собі
В поліцію

Обидві сторони на трьох екземплярах розпишуться
І якраз гарно, що письмово
Anna-9f56• 04 апреля 2023
Ответ дляОксана_12
Господар підліток
Камон)
А мама доросла жінка, я сподіваюсь
Anna-9f56• 04 апреля 2023
Ответ дляMiss Sims
Вкотре переконуюсь що глобальне зло від материнства в світі) насилля, токсичність, всівиннідовкола

І все заради дитинки