СпайдерВумен• 03 апреля 2023

А ви носите джинси скіні?

Особисто мені вони подобаються, але не ношу роки вже два, бо неактуальні.
Татьяна-bfd8• 03 апреля 2023
Скинни это уже классика
Ермолайчик• 03 апреля 2023
Так, ношу. Мені зручно
Цветочница• 03 апреля 2023
Я ношу. Мені не подобається мода на ці широченні джинси, в яких навіть худенька дівчина виглядає на 20 кг більше.
автор СпайдерВумен • 03 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Скинни это уже классика
Та чомусь всі стилісти кажуть, що то антитренд, а не класика.
Угги_в_горошек• 03 апреля 2023
Конечно ношу, широких нет. Не красиво мне в них, с моим не высоким ростом, как бомж.
Шалена красуня• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Вам дійсно є справа до думок стилістів? Працюйте над власною самооцінкою.
Щира українка• 03 апреля 2023
Мне только скини и идут
рост 160 и фигура в них секси
Неначасі• 03 апреля 2023
ношу и буду носить
Дама_с_караваем• 03 апреля 2023
Ношу, а чего не актуальны? С обьемным верхом обожаю, ну и топами смотрится хорошо…
Анонимушка• 03 апреля 2023
Не ношу, не подобається ні на собі, ні на інших, за рідкісними винятками
Решка7777• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Не всі, нормальні -якщо пасує та урівноважити іншими трендами ок
ПотеряласЯ Я...• 03 апреля 2023
Мне нравятся скинни и буду носить так как удобно и фигура в них лучше выглядит
Латексне альтер ЕГО• 03 апреля 2023
Нет, и не носила. Ношу классические прямые штаны, нормальная талия, обычные штанины, не в обтяжку. В таких мне удобнее. Как по мне, скинни для подростков больше.
Заставляличка• 03 апреля 2023
Ношу, мені подобається
Тролю як можу• 03 апреля 2023
Ношу,мне удобно.Зара с высокой посадкой весь жирочек подтягивает.
Кашка-маняшка• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Пофиг на стилистов. Никаких денег не хватит за ними гнаться. И широкие джинсы мне не идут совершенно
LoveYouOrNot• 03 апреля 2023
Відкрите будь-який сайт fast-fashion масс-маркету (наприклад Reserved) і побачите, що в колекціях є скіні. Вони актуальні були і будуть.
Добро с Кулаками• 03 апреля 2023
Так, ношу, з овесайз худі, світшотами і кросами чи грубим взуттям.
Карамбулкул• 03 апреля 2023
Носила, пока не поправилась.
Червона ікорка• 03 апреля 2023
мне они идут. Красиво, удобно, не собираюсь себя уродовать в угоду стилистам
Муууумие• 03 апреля 2023
Сейчас нет. Очень оценила мом. И актуальней и намного интересней, чем скинни смотрятся. Слоучи тоже люблю. Ну и прямые с разными дырочками/потертостями на лето. Сейчас смотрю в сторону клеш, но пока не нашла удачной для себя модели.
Stepa_nida• 03 апреля 2023
Ні, не ношу.
Щонайменше, не влажу в жодні скінні зразка 2016 року, коли я вдягала їх востаннє
LoveYouOrNot• 03 апреля 2023
Доречі, якраз широкі і виходять з моди. Хоча я їх теж полюбила) Вони зовсім не повнили мене, а навпаки.
Голена блондинка• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А тренды всем идут?
Срочнокпсихологу• 03 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
Вони пасують високим і струнким, тоді ніяких зайвих кг не буде. Я навпаки ще худішою виглядаю
12 галюцинаций• 03 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
Неправда. Худенька дівчина виглядає худенькою в будь-чому.
Указка• 03 апреля 2023
Ответ дляМуууумие
У момах моя донька з вагою 48 кг виглядає на 58 кг))
Срочнокпсихологу• 03 апреля 2023
Ответ дляУказка
Та ну про що ви кажете, я 173 і 57 кг і в мом і в скіні і в широких однаково струнка
ПробілНеПрацює• 03 апреля 2023
Не ношу, у меня ноги чуть кривоваты в нижней части. Мне идеально подходят мамсы
12 галюцинаций• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Бо це і є антитренд, явно не класика. Просто багато жінок до них звикли, на моду не зважають, носять за звичкою. Хоча скінні підходять далеко не кожній.