СпайдерВумен• 03 апреля 2023
А ви носите джинси скіні?
Особисто мені вони подобаються, але не ношу роки вже два, бо неактуальні.
Муууумие• 03 апреля 2023
Ответ дляУказка
У момах моя донька з вагою 48 кг виглядає на 58 кг))
От модели зависит. У меня мом такого плана:
Откуда тут может быть +10 кг?
Ананомчикус• 03 апреля 2023
Ответ дляLoveYou
Доречі, якраз широкі і виходять з моди. Хоча я їх теж полюбила) Вони зовсім не повнили мене, а навпаки.
Не вийдуть вони нікуди, як не вийшли ті ж скінні. Це дуже гарна тенденція щодо актуальності джинсів різних фасонів. Щоб дівчата вибирали те, що їм пасує.
12 галюцинаций• 03 апреля 2023
Ніколи не любила і не носила скінні, хоча фігура для них ідеальна.
Анонимушка• 03 апреля 2023
Ответ дляУказка
Дозвольте припустити, що це виключно ваше сприйняття) Якщо не в облегон, то + кілограми
Указка• 03 апреля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та ну про що ви кажете, я 173 і 57 кг і в мом і в скіні і в широких однаково струнка
Серьозно,навіть батько помітив,спитав у неї,що за штани такі негарні)]Він зазвичай нового одягу не помічає
Ні за холодну воду• 03 апреля 2023
Чтоб носить скинни,нужны идеальные ровные и красивые ноги... но у большинства они кривые. Так что все почему то в них ходят
Сама собі лікар• 03 апреля 2023
Ношу, хотя пробовала разные. Модные широкие купила, потом все- таки сдала в магазин.
Мне в них не плохо, но я себя не ощущаю в такой одежде привлекательной. Надела и все, нет фигуры. А если еще с футболкой обьемной. Стильно, но не женственно.
У меня хороший рост, красивые ноги, ярко выраженна талия, хорошая попа. В скинни я себе нравлюсь больше всего.
12 галюцинаций• 03 апреля 2023
Ответ дляLoveYou
Відкрите будь-який сайт fast-fashion масс-маркету (наприклад Reserved) і побачите, що в колекціях є скіні. Вони актуальні були і будуть.
’Актуально’ і ’продається’ - це різні речі. Скінні люблять більшість жінок, тому будь-який виробник не відмовиться від ходового товару.
Ермолайчик• 03 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
Я ношу. Мені не подобається мода на ці широченні джинси, в яких навіть худенька дівчина виглядає на 20 кг більше.
Я їх люблю. Але, наприклад, в дощову погоду - не зовсім зручно.
Указка• 03 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Можливо зріст невисокий 165, або модель невдала якась .
СпайдерВумен
• 03 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
Вам дійсно є справа до думок стилістів? Працюйте над власною самооцінкою.
До чого тут самооцінка? Вам аби написати. Бажання виглядати не родом з нафталіну, то нормально. Жінки роблять зачіску, манікюр, стильно одягаються, то є норма, а не результат заниженої самооцінки.
СпайдерВумен
• 03 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
А тренды всем идут?
Широкі джинси більше всім йдуть, ніж скіні. Бо ноги далеко не у всіх ідеальні, аби їх обтягувати. І тут справа не ваги.
ПЛЮС-МИНУС• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Та чомусь всі стилісти кажуть, що то антитренд, а не класика.
Задача стилистов заставить вас каждый год покупать новые вещи. Вот и весь смысл модных и актуальных писков.
ПЛЮС-МИНУС• 03 апреля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
чтобы носить скинни нужно иметь ноги. Больше условий нет.
Пацан к успеху шел• 03 апреля 2023
Ответ дляУказка
Мом теж різні моделі бувають,я правильно зрозуміла?
Да,они тоже бывают разные
LoveYouOrNot• 03 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
А бувають дуже ходові, але неактуальні товари?
Скінні - вже база. Інша справа, що виробники бавляться довжиною, висотою посадки.
Ні за холодну воду• 03 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ну да 🤣
Бутербродница• 03 апреля 2023
Ношу , бо зручно і можу дозволити їх собі носити. Як вище писали - це вже класика , як для мене
12 галюцинаций• 03 апреля 2023
Ответ дляLoveYou
Звичайно бувають! Актуальні - мається на увазі відповідність модним трендам. А ходові - це те, що продається у великих кількостях, до актуальності відношення не має. Скінні тому приклад.
Ананомчикус• 03 апреля 2023
Ответ дляdulenok
ношу и скинни, и прямые, и мом....а вот широченные прямые нет. Как-то не вижу я их на своих 150 см роста. И очень редко они мне нравятся на других.
Якщо ’широченні’ гарно сидять на талії і стегнах, то вони навпаки візуально подовжують зріст.
12 галюцинаций• 03 апреля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Якщо хочете в скінні виглядати ГАРНО, то умови таки є.
Володарка мрій• 03 апреля 2023
у меня есть одни, не понимаю такого - не актуальны. с объемным свитером и массивными ботинками зимой отлично носились)
Яичница с беконом• 03 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
не выдумывайте, если дивчинка худенька, вона и в широких джинсах останется худенька.
Также если дивчинка - товстенька, она и в скини будет товстенька