СпайдерВумен• 03 апреля 2023
А ви носите джинси скіні?
Особисто мені вони подобаються, але не ношу роки вже два, бо неактуальні.
Крайня невістка• 03 апреля 2023
Ношу, потому что только они мне идут. При росте 160 выбор не особо.
LoveYouOrNot• 03 апреля 2023
Ответ для12 галюцинаций
Звичайно бувають! Актуальні - мається на увазі відповідність модним трендам. А ходові - це те, що продається у великих кількостях, до актуальності відношення не має. Скінні тому приклад.
Не будуть люди купувати в великій кількості неактуальні речі, бо вони автоматично вже не сприймаються як потрібні.
Виробники фаст-фешну, тим більше, не виробляють неактуальні товари, їм це невигідно (хто ж буде брати не модне?). Вони тупо копіюють більш дорогі бренди.
ХуАнита• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Та чомусь всі стилісти кажуть, що то антитренд, а не класика.
Анти тренд потому что большинство по фигуре не может себе позволить такие джинсы носить
Яичница с беконом• 03 апреля 2023
Ответ дляУказка
Мом теж різні моделі бувають,я правильно зрозуміла?
конечно, правильно
Шалена красуня• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
До чого тут самооцінка? Вам аби написати. Бажання виглядати не родом з нафталіну, то нормально. Жінки роблять зачіску, манікюр, стильно одягаються, то є норма, а не результат заниженої самооцінки.
Вам або дуже мало років, або ви жертва фешн-індустрії, яка нав´язує вам свої погляди з єдиною метою-вичавити з вас якомога більше грошей. Нав´язування стереотипів спрацьовує тільки зі свідомо незрілими люльми. Мода, як і нафталін-це лише обмежена думка обмеженого кола людей.
Ананомчикус• 03 апреля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Рост здесь ни причем
Крию матом страшно• 03 апреля 2023
Ношу, бо вони на мені гарно сидять і мені пофік на моду та тренди
Крию матом страшно• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А що їм ще казати як їм постійно треба бути в тренді та мати новий контент?
Пупс• 03 апреля 2023
Носила, ношу и буду носить.
Мне пофиг на стилистов, моднявок и на остальных тоже.
Живу свою жизнь
Чу Ча• 03 апреля 2023
Ношу, т.к. очень нравятся, может и не модно, но и я не звезда 😁. Момы тоже ношу, правильно подобранные не увеличивают. А вот все эти карго, палаццо и т.д не могу принять. Не знаю почему.
Шиворот Навыворот• 03 апреля 2023
Ответ дляМуууумие
Сейчас нет. Очень оценила мом. И актуальней и намного интересней, чем скинни смотрятся. Слоучи тоже люблю. Ну и прямые с разными дырочками/потертостями на лето. Сейчас смотрю в сторону клеш, но пока не нашла удачной для себя модели.
Моя как раз уже антитренд
Шиворот Навыворот• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Ну если вы смотрите стилистов, то знаете что сейчас в тренде нулевые и начало десятых. Скинь туда как раз относятся.
Голена блондинка• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Широкі джинси більше всім йдуть, ніж скіні. Бо ноги далеко не у всіх ідеальні, аби їх обтягувати. І тут справа не ваги.
Мне не идут никакие момы и широкие. У меня ноги длинные, стройные и ровные, поэтому скинни
Лапка• 03 апреля 2023
Я не ношу,но антитренд, это не новые модели,а те которым по несколько лет.Каждый год выпускают что-то новое,швы,посадка,длина,сразу видно где старье ,а где новое!И антитренд вещи и обувь с которыми носят скинни,уже все стилисты,сто раз писали с чем носить скинни что бы это был не антитренд.
Капитошечка• 03 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
Я ношу. Мені не подобається мода на ці широченні джинси, в яких навіть худенька дівчина виглядає на 20 кг більше.
а найбільший треш - коли в слякоть бредуть затьопані, замітають тими штанинами болото
СпайдерВумен
• 03 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Шалена красуня• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Удалено администрацией...
СпайдерВумен
• 03 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Шалена красуня• 03 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Удалено администрацией...
СпайдерВумен
• 03 апреля 2023
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
На вас скарга. Свою гидоту залишайте в інших темах.
БлинчикБезСметанки• 03 апреля 2023
Ношу и все равно на актуальность, хотя есть еще и момы, прямого кроя, клеш от колена. Скини самые любимые и их несколько пар. Страшно, что приходят с низкой посадкой в тренды.
мимАпроходила• 03 апреля 2023
Только в нашей стране все вечно пытаются быть в тренде. Почему в других странах все равно кто в каких джинсах, откуда у нас это? Присматриваться к швам, пуговицам, вычислять какого года выпуска? Я такого нигде не встречала.
KROX@• 04 апреля 2023
Ответ дляLoveYou
Доречі, якраз широкі і виходять з моди. Хоча я їх теж полюбила) Вони зовсім не повнили мене, а навпаки.
Ну бо середній життєвий цикл відносно довгого тренду десь 5 років, а почали входити масово в моду у 2019 році.