Електрохарчування• 03 апреля 2023
Що готували на вихідних, дайте порад?
Не знаю що готувати щоб на пару днів було що на сніданок та на вечерю дайте порад
миссДавеча• 03 апреля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
У вас так много еды, умничка
А я чувствую что мне так не в радость что-то готовить
А кушать что-то надо
Уже ищу самые простые рецепты
А кушать что-то надо
Уже ищу самые простые рецепты
Суп, каша, салат, противень куриных голеней. Готовить недолго, хватит на 2-3 дня.
Електрохарчування
• 03 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Вчора годин 6 стояла біля плити, пекла хліб, пиріг, зварила суп овочевий та кашу, запекла окорочка, зробила салат з капусти і огірка, ще був вінегрет. Нічого майже не лишилося на ранок , як прийду з роботи, буде все пусте.
Ви для мене героїня
6 годин у плити
У вас мабудь велика сім’я
6 годин у плити
У вас мабудь велика сім’я
Електрохарчування
• 03 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Сырники, котлеты морожу уже готовыми.
Ну, как? на дощечку и в морозилку, замёрзли, в пакет и обратно в морозилку.
Отбивные сырыми морожу, уже с солью и приправами. Друг на друга, в пакет и в морозилку. Они потом вкусные, чем сразу отбитые и поджаренные.
Может Вы рядом проходили с какими-то другими продуктами типа рыбы или даже фаршированного перца и т.д. и они потянули в себя запах, привкус?
Я сирники сирими морозила
Потім жарила
А млинці так можна і заморозити вашим способом
Дякую
Потім жарила
Дякую
миссДавеча• 03 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Сырники, котлеты морожу уже готовыми.
Я тоже готовое морожу, только в лотках, перекладываю или пищевой плёнкой, или фольгой.
Царевна_несушка• 03 апреля 2023
Ответ дляStepa_nida
В нас були відбивні курячі, якісь гарніри. Але ми здебільшого на вихідних вдома не їмо.
На найближчі дні планую:
1. Ескалопи свині на грилі
2. Мелт-салат з тунця для сендвічів
3. Салат з вареного буряка, сиру, родзинок
4. Смажені гливи з цибулею
5. Гарніри - гречка, паста, кіноа на бульоні, картопля печена чи варена
6. Сніданки в нас завжди різні, я їм здебільшого яйця (варені, скрембл, омлет з начинкою), чоловін робить собі сендвічі
На найближчі дні планую:
1. Ескалопи свині на грилі
2. Мелт-салат з тунця для сендвічів
4. Смажені гливи з цибулею
де гливи берете? майже нема зараз в магазинах, можливоя, розбомбили їх підприємства, думаю
Вакцениро Вона• 03 апреля 2023
Рубленные куриные котлеты, жаренные баклажаны, спагетти, отварная цветная капуста и брокколи.
А еще купила готовое по чуть чуть: зразы, вареники с картошкой, холодец, пирожки
В планах сварить грибной суп на днях, приготовить бургеры, мясо какое-то, кабачки с соевым соусом.
Stepa_nida• 03 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
В мене біля роботи Fozzy, там беру)