Маю натхнення• 03 апреля 2023

Я заздрю сучасним дітям із благополучних і забезпечених сімей

Я виговоритися і поділитись. Вони одягаються в гарний одяг. Їх люблять. У них так багато є можливостей...багато варіантів вибору свого майбутнього. Сучасні прогресивні матусі дозволяють їм ледь не все на світі, а татусі виконують всі забаганки. А ми...ходили в якомусь старому лахмітті брудні немиті недоглянуті в селі. І дивились по телевізору те що йшло, а не те що хотілось би...не було жодного вибору. Тільки мінімальний мінімум. Це жах (( Дорослі виростають із таких дітей зовсім різними. Я досі боюсь знову зануритись в ту атмосферу села без удобств в хаті, і відсутність фінансової подушки лякає страх. І ще багато багато наслідків такого дитинства вигулькують то тут, то там. Аби лише був вибір..де народжуватись, у яких батьків, зовнішність обрати, таланти....Ехххх....
Щедрик• 03 апреля 2023
Зато войны не было, скучаю по чувству безопасности, которое я навсегда потеряла в 2014.
Раздражевская• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Я не скажу, что мы шиковали.
Маме зарплату не платили годами.
Хлеб брали под запись в магазине.
Мясо мы вообще не ели.
Картошка, каша, овощи с огорода (закатки).
У моих мясо каждый день.
Но сейчас и время другое.
Не мясом единым
тогда в чем хуже вашим детям?
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
У меня была мотивация. И толку.
Вышла замуж, родила детей и кому я нужна теперь
Собі, дітям
А де мотивація ділась.?
КротоТо• 03 апреля 2023
надіючь,автор зробила батькам в селі в хаті воду та провела каналізацію? бо скоро може так статися,що прийдесться їхати в ту халупу , але уже зі своїми дітьми... ’хуженебудет’ воно таке..
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляРаздражевская
тогда в чем хуже вашим детям?
Гаджеты, развитие. Много факторов.
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Мы же о материальном говорим.
Я не из самой бедной семьи.
Мои дети живут намного хуже, чем я в их возрасте.
А все потому, что вышла замуж неудачно
І? Вас кайданками прикували і не випускають?
ША! я прийшла!• 03 апреля 2023
Т е вы завидуете современным детям, которым приходится переживать войну? У вас все нормально?
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Собі, дітям
А де мотивація ділась.?
Мотивация учиться никуда не делась.
Мотивации жить нет.
Все съедает быт, семья.
Например, предлагают новый проект, а я отказываюсь, не с кем с детьми быть.
Нашла интересные для меня курсы. Не могу посещать.
И так далее.
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
В нашому дитинстві не було війни і це головне
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А куда деться, если нет жилья и близких?
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Мотивация учиться никуда не делась.
Мотивации жить нет.
Все съедает быт, семья.
И так далее.
Це відмазки. Чоловік плганий, але народжуєте від нього дітей. Де логіка?
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
До заміжжя де жили?
Дело было давно• 03 апреля 2023
Мы жили неплохо. Папа занимал высокую должность. За одеждой ездили мне по звонку. Мои дети сейчас живут лучше. Я рада за современную молодежь, перед ними открыт весь мир. Они могут учиться в любой точке мира, работать , путешествовать . Все это конечно про мирное время, ну или кому меньше 18 , или девочки )
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Муж познается в декрете.
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
До заміжжя де жили?
В общежитии, когда училась.
До этого с мамой.
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Муж познается в декрете.
Дітей у вас явно більше 1)).
ТАЗератти• 03 апреля 2023
Вам к автору выше , которой мама пиццу не выпекала. Поплачтесь друг- другу
Галя-краля• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Я не бачу, щоб мій підліток і його друзі у Києві якось особливо страждали від війни. Батьки зробили все, щоб вона була для них лише в новинах
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
Крім Києва є інші міста
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Дітей у вас явно більше 1)).
И что?
У меня дети с разницей меньше 3 лет.
А муж показал ’себя’ только после рождения второго ребенка.
Галя-краля• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Крім Києва є інші міста
Так, є, і 2\3 міст НЕ бачать війну.
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
Так, є, і 2\3 міст НЕ бачать війну.
Ну да ракети не летять, але практично в кожній сімї хтось воює, хтось загинув іт.д.
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
И что?
У меня дети с разницей меньше 3 лет.
Добре, що не після 3-го. Нічого за пару ррків діти виростуть і ви зможете звільнитись від нього.
Галя-краля• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
На щастя, ДАЛЕКО не в кожній сім´ї хтось загинув.
У будь-якому разі по підлітках я не бачу, щоб вони дуже страждали від того, що якийсь далекий родич загинув
Телефон Рубика• 03 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
Ну да, багато хто під спідницями сидить...я не про загинув тільки...
БезникаЯ• 03 апреля 2023
Ну и что ? Это твоя жизнь , живи ее достойно! А не ныть что родители сделали что то не так . Они сделали все что могли . А теперь твоя очередь творить для своих детей . А то вырастут и будут фукать , не такой телефон , не такой праздник , не такая фирма байки
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
В каком возрасте дети настолько взрослые, что им не нужен папа?
ЯблокоРаздора• 03 апреля 2023
А наші батьки жили гірше ніж ми, їх батьки ще гірше.
Глаза_в_3_карата• 03 апреля 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Я після розлучення довго була в стресі, і матеріально теж важко. Нічого, вирулила, зараз є все. Ви ж не дурна, заробіть, прагніть до більшого. Ниття не допоможе, чесно. Хоча треба виплакатися, обнімаю.
Ви крута
автор Маю натхнення • 03 апреля 2023
Ответ дляУх яка ж Я
У вас не правильне мислення, з такими думками далеко не заїдете.. я виросла в сім´ї з середнім достатком, все літо була у бабусь, зі зручностями на вулиці- це найщвсливіші канікули на світі були! Носила одяг з секонду. Зараз ні в чому не нуждаюсь, діти мають все, але щастя не в матеріальному однозначно. Головне любов.
Так я ж про те що там нічого не було, ні любові ні матеріального.