Маю натхнення• 03 апреля 2023

Я заздрю сучасним дітям із благополучних і забезпечених сімей

Я виговоритися і поділитись. Вони одягаються в гарний одяг. Їх люблять. У них так багато є можливостей...багато варіантів вибору свого майбутнього. Сучасні прогресивні матусі дозволяють їм ледь не все на світі, а татусі виконують всі забаганки. А ми...ходили в якомусь старому лахмітті брудні немиті недоглянуті в селі. І дивились по телевізору те що йшло, а не те що хотілось би...не було жодного вибору. Тільки мінімальний мінімум. Це жах (( Дорослі виростають із таких дітей зовсім різними. Я досі боюсь знову зануритись в ту атмосферу села без удобств в хаті, і відсутність фінансової подушки лякає страх. І ще багато багато наслідків такого дитинства вигулькують то тут, то там. Аби лише був вибір..де народжуватись, у яких батьків, зовнішність обрати, таланти....Ехххх....
Кукусик• 03 апреля 2023
Ответ длявентиляторная
Наши родители жили в еще более худший условиях, чем мы. Меньше надо себя жалеть и выискивать причины почему вы несчастны. Жить сегодняшним днем, когда уже все доступно, фильмами и конфетами никого н удивить.
Вот вот , а у деда моего деда с его братом была одна пара сапог на двоих они в школу ходили по очереди , ну как то так , у меня была одна пара на сезон , у моих детей по три точно есть , считаю так и должно быть
Айпишница• 03 апреля 2023
и я завидую и богатым, и красивым, и здоровым, теперь еще вот молодым ...но часто об этом забываю , вот вы напомнили и я внезапно вспомнила, что тоже завидую, ведь ни детства нормального, не юности золотой и сейчас такое себе, про старость вообще страшно думать- короче жизнь прекрасна, но правда не у всех, сидишь и успокаиваешь себя, что все ж могло быть и хуже, а внутренний голос шепотом- но могло ж быть и лучше)))
АнтиТроль• 03 апреля 2023
Не заздріть їм,вони ростуть за часів ковіду,а зараз ще й війна.
А ще їм доведеться вміти дуже швидко підлаштовуватися до змін:(
В них не буде,як в нас було:вивчився і працюєш собі;)
Да будет так• 03 апреля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Коровам хвости крутити, тобто підеш в доярки.
У мене був пунктик, що треба вчитися, вступати до ВУЗу, бо за мене ніхто нічого не зробить.
Тому зараз своїй дитині виконую забаганки, щоб не було такого дитинства, як у мене.
Я не з села, тому саме двори мести але сенс той самий.
Зараз пашу, як коняка і все боюся зайвий підробіток упустити. А дитину балую, по тій самій причині, що і Ви
автор Маю натхнення • 03 апреля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Автор, головне в сім´ї- любов. От реально.
Ми росли в не в багатстві. Зі зручностями на вулиці. Але дитинство- просто щасливе. Літо у бабусі, корови, гуси пасли, в ставку купалися, на велосипедах ганяли, по деревах лазили, будували там шалаші. Рибалка на світанку, ноги мокрі від роси.. а мед із щільників.. а сіно пахуче таке-ми з горища просто падали на сіно в сіннику.. бабусині пироги з печі, молоко з кринки, карасі на вогні в листі, картопля запечена в вуглях на полі.. та ше море всього
А зимою з татом на лижах, або море літом, з татових плечей пірнати, потім шашлик, і дині, кавуни.. в шахи грали з татом, я вигравати почала вже в класі 3 в нього( потім зізнався шо піддавався.), а з мамою їздили в цирк і зоопарк, потім в музеї.. памятаю як в театрі в опері спала в неї на колінах.. мама смачно пекла торт, а ми збивали яйця ручним міксером...мені подарували папугу, а він вилетів через вікно.. а через 2 тижні я прокинулась і побачила на вікні його, і вже потім через роки батьки зізналися що все місто обігали шукаючи подібного.. а ще на касетних такий огромезний магнітофон ми записували різні історії смішні, потім слухали..
Та море, море всього
От ніяких незручностей, утисків, образ, нічого такого не пригадується
Лиш світлі спогади .
То може то не від того залежить??
Це у вас так було і пощастило. У мене і близько не було теплих стосунків, кожен сам по собі і чисто виживання.
автор Маю натхнення • 03 апреля 2023
Ответ дляАйпишница
Це точно.
ПробілНеПрацює• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Мужчина обязан обеспечивать семью вообще-то.
Я тоже работаю+ на мне дети, быт.
Ну так він і забезпечує в міру своїх можливостей.
Чи ви виходили заміж за топ менеджера, а він двірником став?
ПробілНеПрацює• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Ну, да.
Тогда и быт пополам.
А то на мне дети, уроки, стирка, уборка, готовка+работаю.
А муж пришел и с телефоном лежит.
Так хто в цьому винен?
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Я выходила за человека, который обещал любить и уважать. И хотел детей. Семью.
А сейчас все тяготы сгрузил на меня.
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Так хто в цьому винен?
По-Вашему Я?
ПробілНеПрацює• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
По-Вашему Я?
Ну так це ж ви закривали очі на те, що він з телефоном лежить, а ви після роботи на 2 зміну до плити.
От він і сприймає це як за правило.
А якби правило було з самого початку інше, то і не лежав би з телефоном.
ПробілНеПрацює• 03 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
А сейчас все тяготы сгрузил на меня.
Ну так любов і повага ну ніяк не кількістю грошей вимірюється.
Носки на подтяжках• 03 апреля 2023
Блин... все пишут жила плохо, но вокруг жили еще хуже... это капец
Я 78 года жила хорошо, семья была более-менее обеспеченная. Но вокруг было куча людей которые жили еще лучше. Более красивые, более талантливые, более здоровые, более спортивные, более умные. Да, я всегда им завидовала.
Потому что одно дело ты сидишь за тем английском часами, а подружка на уроке послушала все запомнила и все ок. Другая знакомая с отличным музыкальным слухом, а мне медведь на ухо наступил обеими лапами. У третьей родители дипломаты и вообще она красотка. В детстве и в ГДР пожила и на Кубе и в Китае. Все эти девочки в итоге очень успешно вышли замуж. Ни они в детстве ни в чем не нуждались ни их дети не нуждаются. Я тоже не жалуюсь, но и замка у меня нет))
НЛОша• 03 апреля 2023
У меня немного другое мнение,потому что я только на днях говорила мужу что у нашего ребенка нет ни одной бабушки в селе и совсем нет дедушек. Как это не выпить кружку парного молока в селе,не пойти с дедом на рыбалку или косить траву, не залезть на вишню, не гонять гусей в поле,не носиться с котами и собаками по двору...) Да,мы его красиво одеваем, он с пеленок на машине,любые игрушки, обнимаем и зацеловываем. Но, я свое детство считаю тоже интересным,хоть и бедным и есть нюансы в воспитании от родителей и уходе. Буду учиться на их ошибках.
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
От він і сприймає це як за правило.
Когда мы начали жить вместе, я не работала, а училась, потом была в декрете, т.е. дома.
А с выходом на работу времени на быт не остаётся и хочется больше помощи от мужа.
Это логично
Робот Вертер• 03 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Измеряется в том числе.
Если женщину любят, ей хотят дарить подарки, водить в кафе, обеспечить ей комфорт.
А если нет, то сколько заработал, отдал и только претензий куча: я же все отдал. Что ты хочешь?
Murzeelka• 03 апреля 2023
Офигительная тема, на самом деле. О том, что очень важно-какой старт.
Мы ж, ясное дело, выучились-в люди выбились. Раз по клаве компьютера и телефона резво клацаем)
Судьбы-разные у всех. Его Величество случай многим из нас шибко помог.
Правда, невероятно трудно выбраться из беспросветной бедности.
автор Маю натхнення • 03 апреля 2023
Ответ дляMurzeelka
ГендиреХтор• 03 апреля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Автор, нечему завидовать. Мой сын вырос инфантилом. У него все было и все есть. Ему ничего не интересно и ничего не нужно. В голове только игры. Куча денег потрачена на репетиторов. ЗНО слал отвратительно. Учится в затрапезном Киевском университете. Учиться тоже не интересно. Вот я думаю, если бы ничего этого не было, может появился бы интерес к жизни, учебе, стремление развиваться и достичь чего-то большего в жизни.
а який універ у нас затрапезний?
Царівна Жабка• 03 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
Я не бачу, щоб мій підліток і його друзі у Києві якось особливо страждали від війни. Батьки зробили все, щоб вона була для них лише в новинах
Тобто?
Якщо мені не повезло і сирена стоїть просто під будинком і мій підліток прокидається вночі від неї, то це норм и ок?
не так давно ми не мали світла і води на 16 поверсі з електроплитою...це теж підлітки не помічають?
через дорогу від нас між будинками воронка від частини ракети і вилетівші вікна - це можно теж не помічати, якщо не дивитися новони просто??
31го грудня завжди ходили в оперний і вирішили типу не помічати війну і не дивитися новини і пішли на 12годинну виставу...ну шо сказати? коли почали гатити по центру Києва ми 4 години просиділи у сховищі театру слухаючи вибухи...Сіли типу за стіл ввечері - після 12 ночі знов сирена волає і дрони...З високого поверху підліток бачив роботу ППО...НЕ В НОВИНАХ!
Школа теж облаштувала підвал...На днях вирішили піти в театр на виставу з твору по укрліт...Думаєте була вистава?

Тому не треба тут розповідати, що підлітки у Києві ніхрена не бачать і не знають і живуть 100% як раніше. Навіть якщо батьки спецом вивезли їх на троєщину чи винаградар де не чути сирен

Я вважаю що навіть мої 90-ті роки підліткові були куди кращі за роки ковіду і війни сучаних підлітків...на жаль
Дрібка щастя• 03 апреля 2023
Я вообще не понимаю про что вы...
Я выросла в 80е-90е в семье водителя и кассирши, в пгт. Моя лучшая подружка в семье строителя и медсестры. Никаких лохмотий и голода. Была новая модная одежда и мясо с фруктами на столе. Мультяшки можно было смотреть в вагончиках с видиком в любое время. Про детство 90% воспоминаний счастливые.
Ну а то что вы бегали грязные и немытые - это вообще треш и к временам с возможностями не имеет никакого отношения.
Птица Говоруша• 04 апреля 2023
Ответ дляМаю натхнення
А мені нічого не привили, ніяких цінностей. Тільки залякали до не можу. І ніякої освіти не дали, тільки школу з горем пополам закінчила, після школи куди буду поступати не цікавились, що сама знайшла туди і пішла. Аби подалі від дому і з общагою, і з моїми поганими оцінками прийняли. Потім пішла на роботу і як кінь пахала.
Ех, автор и Розповіла б вам про своє дитинство, але нащо вам то . У всіх свої моменти . Як би тяжко не було, все проходить. Я це згадую і воно мені не болить. Якось завжди так було, швидко відпускала . Живу теперішнім і майбутнім. Діти живуть краще нас с чоловіком, ніж ми жили, але чоловік каже, що цього замало і що треба дати дітям ще більше і ще краще.
Якщо що, ми звичайна родина, не заможна.