Крайня невістка• 03 апреля 2023
Лосини для спорту
Дівчат, поділіться місцями де замовляєте комплекти одягу для спорту? Топи, лосины?
Кукарикуууууу• 03 апреля 2023
в секонді беру. ну не копмлекти звичайно, але я хз як займаються в тих закритих топах з рукавами. я в спортивній короткій майці з встроєним ліфом - і то капець жарко
КонФФетОшка• 03 апреля 2023
У магазині Найк або Адідас.
Спортивна одежа має бути якісна і виводити вологу.
На паровозе• 03 апреля 2023
Я із кулірки пошила собі велосипедки і топ. Тканина 95%бавовна і лише 5%елестану - дуже легка. А от як в синтетиці займатись, хоч і брендованій не знаю, адже вона навіть не дихає, а тільки парить.
Наивная Хо• 03 апреля 2023
Ответ дляНа паровозе
вона виводе зайву вологу.. це якщо фірмовий спортивний одяг
Кудрі кручу сама• 03 апреля 2023
Ответ дляНа паровозе
Вы ошибаетесь, как раз синтетика для спорта дышит