Білий Лосик• 03 апреля 2023
Ни одна из "супермам" не живет в общежитии!
Всегда квартира, часто большая. А вот чтобы показали комнаты/гостинки или общежития! И они ещё друг друга судят, что те живут в небольшой квартире. Да другие вообще живут в коммуналках и общежитиях.
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Я видела когда-то такие выпуски ) не помню сезон только
Блин вспомнить пожалуйста, очень охото посмотреть)
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляХочу на Балі
Це до чого?
Люди живуть по різному
Чи Ви про комунізм?
Люди живуть по різному
Чи Ви про комунізм?
Теща дочки• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Не вспомню 😂я давно смотрела
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Не вспомню 😂я давно смотрела
Эх жалко) я вот смотрю, у той трешка, и ещё и носом воротят «ребёнку мало места, маленькая детская» блин покажите семью где все в комнате 10 м, у мужа такой одноклассник был. И там хорошие родители , по рассказам
Пез Году Неделя• 03 апреля 2023
Не правда, було достатньо таких, хто жив в комуналках і гуртожитках. Була навіть одна жінка, яка взагалі у подруги зараз живе, і тому не привела туди інших учасниць. То вони їй всі за хазяйновитість нулі поставили. Дивіться випуски всі з першого сезону.
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Нічого собі. Не знала що такі випуски такі.
Пез Году Неделя• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Дивіться, то ви просто не дійшли ще) люблю супермаму, час від часу переглядаю всі випуски підряд коли щось роблю. На фоні супермама чи супербабуся)
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Це ж ви про українську версію?
Помеха справа• 03 апреля 2023
Ответ дляТеща дочки
Я теж бачила випуски де живуть в гуртожитку чи щось таке. Там є в минулих сезонах і мами без пафосу.
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Ооо я теж)) супербабусю ше не дивилась
Пез Году Неделя• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Це ж ви про українську версію?
Так, з Карпачовим.
Русняву з Лабковським теж дивилась, правда.
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляПомеха справа
Головне щоб це ви про украінську версію, бо ще була така спочатку російська з лобковським
Пез Году Неделя• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ооо я теж)) супербабусю ше не дивилась
Якщо супермама вам зайшла, то супербабуся теж сподобається)
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Так, з Карпачовим.
І я. Раніше теж дивилась, лобковський прям і чіткий, цим подобався , але і карпачов нічого
Помеха справа• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Російську не бачила.
Це я про українську з Корпачовим
Царівна Жабка• 03 апреля 2023
Автор, смотрите супермама 3 сезон, выпуск 33, там мама с сыном живет в обшарпанном общежитии.
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляПомеха справа
Російську не бачила.
Це я про українську з Корпачовим
Ну тоді ввечері буду дивитись з першого сезону)
Гага Газу• 03 апреля 2023
Часто снимают для съёмок специально. Как в званому ужине, тоже не в своих квартирах многие гости принимали гостей
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Дякую, гляну)
Швидка Настя• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Так передивіться всі випуски, точно не прогадаєте)
ДолькиКабана• 03 апреля 2023
Дівчата, а про що ви розмовляєте?))) Про яких супермам? Це передача якась?
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляГага Газу
Ой это да)
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Ну да
ДолькиКабана• 03 апреля 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ну да
А, побачила вже. А то думала якась тема тут була)) Я тоді,не в темі, таке не дивлюсь)))
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
А що любите дивитись?
Доль Чекомбана• 03 апреля 2023
Был такой выпуск, мамы из Запорожья. Самый адекватный кстати, без срачей
Білий Лосик
• 03 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Интересно какой сезон , их столько выпусков