Там действительно все пособия вычитают из зарплаты при устройстве на работу?
Чашечка кофе• 03 апреля 2023
У знайомої чоловік влаштувався там на роботу і з них виплати одразу зняли. Якщо я нічого не плутаю, то вони навіть ще винні залишилися
Ответ дляЧашечка кофе
Так автор про це і питає. Теж тут зустрічала таке, що поки не працюєш, то платять допомогу, як виходиш на роботу - то цю допомогу треба повертати із зарплатні, нічого іншого не знаю
Khmelnichanka• 03 апреля 2023
Знаю, до в Швейцарії багато що залежить від кантону. Не в усіх кантонах допомогу вираховують.