Воздух в банке• 04 апреля 2023
Набряк гортані, допоможіть!
Вчора була в стоматолога. Після візиту дуже боляче ковтати, постійно відчуття ніби щось заважає. Льодяники від горла зовсім не допомагають, на ніч випила лоратадин, але легше не стало. Чи є якісь ефективні ліки, щоб зняти набряк? Сьогодні до лікаря не можу піти. Допоможіть будь ласка, дівчата, хворіти зараз ну ніяк не можу😓
Natal_ka91• 04 апреля 2023
Ответ дляAlex_Kri
1.К врачу лучше попасть. 2.Тяжело догадаться, что там на самом деле. 3.Это не отек гортани - при нем Вам бы было тяжело дышать и разговаривать, и мысли были бы , как вызвать скорую
+
І алергія розвинулася в перші хвилини
Патика-мотика• 04 апреля 2023
Їдьте в невідкладну допомогу, вам укол зроблять. Узнати адресу можна по 103. Або реально швидку викликайте, поки викликів мало.
Админко• 04 апреля 2023
Якщо боляче ковтати то може то горло болить просто? В мене так співпало ,що прийшла від стоматолога і почало дуже боліти горло майже одразу. Ковід розпочинався
Воздух в банке
• 04 апреля 2023
Ответ дляАдминко
Ні. Льодяники тантум верде не допомагають, і болить нижче, в районі шиї. Була реставрація, провела майже півтори години в кріслі, думаю це пов´язано
Воздух в банке
• 04 апреля 2023
Ответ дляМамаБест
Обов´язково щось антигістамінне. А чого набряк після стоматолога? Що він вам робив?
Реставрацію, півтори години тривало. Без уколу. То лікування важко мені далося, довго. Я лоратадин прийняла. В четвер записана на пластику ясен, і боюся доведеться перенести.
КучМала• 04 апреля 2023
Автор, краше до лікаря сьогодні сходіть
Щоб точно знати, що там нічого такого
І вибачте, питання не по темі - скільки коштувала реставрація?
Щоб точно знати, що там нічого такого
Воздух в банке
• 04 апреля 2023
Ответ дляКучМала
Автор, краше до лікаря сьогодні сходіть
Щоб точно знати, що там нічого такого
1300 грн. Це вже другий зуб, за попередній теж приблизно стільки ж заплатила