сама себе прекрасная• 04 апреля 2023
Мамографія. Це безпечна процедура?
Зазвичай роблю УЗД мз. Цього разу інша лікарка пропонує мамографію. Знайомі відмовляють, кажуть, що при цій процедурі груди дуже стискають, якщо є схильність до новоутворення то це може спровокувати рак. Мені здається, що це маячня. Як думаєте ви?
Сон і дрімота• 04 апреля 2023
Зазвичай,до 40 років мамографію не роблять.
Хіба щось погане на УЗД вийшло.
Бокс-орун• 04 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А в якій приватній клініці в Києві її можна зробити, хто підкаже?
Верум, Мамологічний центр на Лобановського
Бараболька• 04 апреля 2023
Робила за направленням, безкоштовно на Підвисоцького, досить обережно і не травматично. Подруга робила в приватній десь в Голосіївці, з жахом згадує ту процедуру.
сама себе прекрасная
• 04 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Каждый год делаю. У ваших знакомых странная логика)
Я не робила, тому і питаю в досвідченіших.
Чекаю завтра• 04 апреля 2023
Ответ дляБараболька
Она была в пыточной?))) что ей там делали? , что она с жахом згадує?)))
Чекаю завтра• 04 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Не переживайте, ничего там сильно не прижимают , это как флюорография, она лучше дает результат чем узи, после 40 надо делать хоть раз в два года, после 50 раз в год
Бараболька• 04 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
З її відгуку: стискали груди так, що саму процедуру ледь витримала і боліло ще з тиждень. Можливо, звичайно, що то її сприйняття.
Фокус-Покус• 04 апреля 2023
У таке, це явно, що не вітамінка.Це той же самий ренген, а рівень безпечності опромінення вибирає кожен сам. Поки в грудях переважно більше фіброзної складової, то узі інформативніше, а коли вже жирова тканина , то маммографія. Раніше казали після сорока маммографія, зараз вже до 50 багато лікарів чекають, звісно якщо на узі нема питань.
Потринділиця• 04 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Як сказати… мені зробили колись і сказали , що це не мій варіант. Грудь дуже железиста, не видно нічого. Порадили завжди в майбутньому робити узі
Чекаю завтра• 04 апреля 2023
Ответ дляБараболька
Да , тоже хотела написать, что делать могут одинаково, но восприятие у всех разное, там пару секунд снимок, как там может болеть неделю…
Не зви чайна• 04 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
В Інго на Червоноармійській , як вона зараз та вул називається.....робила
Показушница• 04 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Адонис на Левобережной,930 гривен.Делала неделю назад,результат приходит в течение дня на почту.Комфортно,быстро,не больно.
Чекаю завтра• 04 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
Ну я не врач , может быть и такое есть, не знаю, но стандартно советуют всем делать.. возможно есть те, кому лучше узи.. но если врач советует, значит надо, флюорографию тоже надо делать каждый год, но никто не делает
Потринділиця• 04 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Я от не дуже теж в цьому розбираюся… а для чого її робити, якщо все добре видно на узі?
Кров з молоком• 04 апреля 2023
Возможно не совсем правильно выставили уровень прижатия аппарата, у меня доктор интересовался все ли в порядке, поэтому у вашей знакомой такие воспоминания, оно действительно сдавливает, придавливает и ощутимо, но не думаю, что это прямо ужас и больно. А маммографию в Киеве можно сделать бесплатно по направлению вашего гинеколога. Я делала в роддоме на Петра Запорожца.
ТихоЯ• 04 апреля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Можна і питочною назвати. Це не просто як ФЛГ, як хтось написав. Там залозу затискають між двох поверхонь. Якщо у жінки не вуха спаніеля до пупа, то дуже боляче. Мені з більш-менш стоячою 3 було ацьки боляче!
ПампушОК• 04 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
Не все добре видно на узд. Було б видно, не було б питань.
ротцвеники• 04 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
А как её туда впихнуть, если 1 размер
В мене дуже маленькі груди, було дуже не зручно та не комфортно.
Дама_с_караваем• 04 апреля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Дякую
Дама_с_караваем• 04 апреля 2023
Ответ дляБокс-орун
Дякую
Дама_с_караваем• 04 апреля 2023
Ответ дляПоказушница
Дякую
Бокс-орун• 04 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
На узд в основному все доброякісне видно. Злоякісне - ні ((
Ulyanushka• 04 апреля 2023
Ответ дляБокс-орун
Так, вірно. УЗД це кісти, мастопатія та інше доброякісне. Онкологію в нульовій та навіть першій стадії УЗД не покаже, тільки мамографія.
Где тут 0?• 04 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
Аналогично. Сделала первый раз в 43, написали, что лучше УЗИ, но у меня грудь маленькая.
Автор, делала в поликлинике, ничего не больно, если Киев, могу сказать в какой
Где тут 0?• 04 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
А как её туда впихнуть, если 1 размер
У меня 0, впихнули
Где тут 0?• 04 апреля 2023
Ответ дляПотринділиця
На УЗИ не все видно. Как мне сказали, это разные обследования и , если есть проблема, надо оба делать