40ка• 04 апреля 2023

Яких президентів в Україні реально поважають?

Дякую всім, хто відповідали в моїй попередній темі, це дуже приємно)
Ми завжди критикуємо президентів України.
Але хіба ці президенти самі прийшли до влади? Це люди їх привели своїм голосуванням.
Що потрібно президенту, аби в нас люди відчули до нього повагу і проголосували? От реально
julia_kid• 04 апреля 2023
Говорити правду
golublexa3• 04 апреля 2023
четкий, реальный, не популистский план борьбы с коррупцией и план экономических реформ, стратегическое виденье развития Украины.
Life is Beautiful• 04 апреля 2023
Я не голосовала за Зеленского.
Но сейчас его уважаю. За то, что он отказался эвакуироваться из Киева, когда враги были в Ирпени и Буче. После этого я начала его уважать.
LudaSHS• 04 апреля 2023
Вы сами ничего так и не пишите
Собираете инфу?

Що потрібно?
-Попит громадськості ( нове обличчя, чи реформи, зміни, це назараз, багато пунктів сюди)
-Программа
-Фінансування
-Піартехлології
автор 40ка • 04 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы сами ничего так и не пишите
Собираете инфу?

Що потрібно?
-Программа
-Фінансування
-Піартехлології
Борюся з міфами про те, що це все якось само, а не люди самі вибрали)
golublexa3• 04 апреля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я не голосовала за Зеленского.
В нынешней ситуации этого уже не достаточно, коррупция и экономическая яма в которой находится страна, не даст ему возможности на второй срок.
автор 40ка • 04 апреля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я не голосовала за Зеленского.
Тема не про Зеленського, а так взагалі )
golublexa3• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Вы правы, это срез общества.
LudaSHS• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Именно люди
Потому что спрос был, его удовлетворили.

Я в той теме вашей писала, предложение возникает там где большой спрос, как например в 2019.

Второе, извечная проблема выбора, когда и выбора то нет, не за кого, нет альтернатив
golublexa3• 04 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Именно люди

Эта война сформирует новую политическую элиту.
tarveldy• 04 апреля 2023
Жоден, українці не виносять начальство, якщо начальник ти автоматично мудак, і це прекрасно
Life is Beautiful• 04 апреля 2023
Ответ дляgolublexa3
В военное время правительство менять нельзя. Возможно, я за него проголосую на второй срок. После войны.
Я раньше ему не доверяла, сейчас вижу, что он действует в интересах Украины.
Life is Beautiful• 04 апреля 2023
Ответ для40ка
Януковича не уважаю. К остальным отношение нейтральное.
nezhinka• 04 апреля 2023
Боротися з корупцією, поставити це завдання на перше місце. Нові обличчя, з незаплямованою репутацією, на всіх ключових посадах
Який сенс будь-яких інших реформ, якщо все розкрадається?
Mariya Prokhorova• 04 апреля 2023
Ми будуємо демократичну країну , а в таких країнах керують інститути влади , а не президенти !
Galina_vinsport• 04 апреля 2023
Во всех странах мира критикуют своих президентов и это вне зависимости от того, выполняет ли он свои предвыборные обещания или нет.
Mariya Prokhorova• 04 апреля 2023
Головне , якщо хочете демократію, в парламенті не має бути ’ монобільшості ’
MarryV• 04 апреля 2023
Чтобы полит технологи сами думали, а не готовенькими лозунгами пользовались.
СвітланкаОК• 04 апреля 2023
Не треба на народ валити. Технологія виборів проста: спочатку заздалегідь проводять ніби-то опитування (хоча ніхто не знає, де і як їх проводять, колись тут тема була, жодного не знайшлось, хто б ці опитування проходив). Потім незалежно від результатів опитування показують людям через ЗМI, що у топі кандидатів Вася Пупкін і Гєна Бубкін.
Люди йдуть на вибори, і думають: ну Вася точно мудак, тоді оберу Гєну. Або навпаки. Голосувати за тих хто не в топі (типу якогось там Гриценка тощо) більшість людей не бачить сенсу. За них віддають голоси лише свідомі прихильники. А кому умовно байдуже і не цікавляться нюансами, то орієнтуються на перші стрічки в опитуваннях.

Тож таким чином і створюється картинка ніби-то народної популярності. Це у маркетингу називається формуванням попиту )))
Alex_Kri• 04 апреля 2023
Американских. Франклина на банкнотах. А если серьезно, то народом просто манипулировать при выборах. Деньги и технологии многое решают. Да и тот, кто стал президинтом, может легко измениться.
golublexa3• 04 апреля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В военное время ни каких выборов не будет, если он действует в интересах Украины, то ему уже сейчас нужно включаться в реальную борьбу с коррупцией и проводить экономические реформы, война этому не помеха, а даже наоборот...
СвітланкаОК• 04 апреля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Буде він дурним, як на другий термін піде. Він має президентствувати до кінця війни, бо не можна проводити вибори під час воєнного стану. Після Перемоги він має всі шанси піти красиво, на лаврах переможця. I в цьому контексті всі швидко забудуть про корупцію, Колю Каклєту та інше.

А як попреться на другий термін, то ореол перемоги швидко впаде. Почнуться жахливі проблеми післявоєнного життя, і все буде на нього йти: убита економіка, значно виросша корупція та ін.

Тож я думаю, що не піде він, що-що, а вже недурний, розумітиме ризики.
golublexa3• 04 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Это называется незрелая нация и ответственность на ней лежит тоже.
Kateryna-S• 04 апреля 2023
Ответ дляgolublexa3
Это не возможно. Правда о борьбе с коррупцией или о реальном плане экономических реформ не вызовет желания за него голосовать.
Люди за мечту голосуют, а не за правду.
Mariya Prokhorova• 04 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Хаха , вчора наші ЗМІ написали про вибори в Черногорії
діюча партія програла на виборах !
А програли аж один відсоток ) їх опоненти набрали 22 процента , а ті 21
Mariya Prokhorova• 04 апреля 2023
Ответ дляgolublexa3
Так Націю треба виховувати , але кому це потрібне
golublexa3• 04 апреля 2023
Ответ дляKateryna-S
Люди за мечту голосуют, а не за правду.
Тогда пора людям умнеть, я думаю война многих кто голосовал ’по приколу’ отрезвила. Не будет реформ 100% не проголосуют за него, а победа в войне будет такой дорогой ценой, что на ней он не заедет на второй срок.
Espresso_caffe• 04 апреля 2023
я уважаю Ющенко и Кравчука
толку их уважать, если бандиты, которые решат прийти к власти, при помощи журналистов обольют грязью все хорошее и народ будет счастлив поверить в эту грязь
СвітланкаОК• 04 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
діюча партія програла на виборах !
Так і у нас так було - діючий президент програв вчорашньому коміку. Ото хаха на весь світ було. Не уявляю, як порохня це пережила

I на наступних виборах Слуги народу не буде. Так само як отой Народний Фронт Яйценюка згинув.

До влади мають прийти військові. Моя думка така.
СвітланкаОК• 04 апреля 2023
Ответ дляgolublexa3
Більшість голосувала не по приколу, а саме по тій моделі, що я у першому коменті написала. Знаючи точно, що По мудак, голосували за того, хто його може реально вибити. Це були Зе та Ю.