Колишня муза• 04 апреля 2023
Як вмовити чоловіка на вазектомію?
Я дітей більше не хочу. Так як мені достатньо трьох. Яких я ще можу сама підняти у разі чого. Теоретично можна було би. Але чоловік сьогодні є, а завтра нема: пішов до іншої, помер, інвалідність, тощо.
Він надіється що колись я захочу ще одну. А цього точно не буде. Не захочу я ще.
ОК та спираль я не хочу, але напружуватися і хвилюватися до настання кожних місячних теж не добре. Є презервативи, але хочеться більш надійного захисту. Мої доводи він нечує поки що, що важко буде і це в основному не фінансова складова, ні те що час потрібно всім приділити...
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Я б на місці чоловіка ще й на компенсацію моральної шкоди подала за те, до чого його змушують. От чесно.
Для особливо обдарованих. Якби мене чоловік змушував йти на аборт/ перевязувати труби - також. Це все примус до втручання в здоров´я без моєї згоди. І це не законно.
І тут я не буду солідарна ні з чоловіком, який змушує, ні з жінкою, яка змушує.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Та її ніхто не змушує народжувати. Хай не народжує. Дивіться, якщо вона не хоче більше дітей, то саме вона і має думати як їх не мати. Якщо б чоловік не хотів більше дітей, то тоді б логічно було йому щось з цього приводу робити.
І ви дивіться, у них сім´я: дітей мати без згоди жінки він в цій родині не зможе, вона їх не хоче і він наче активно не протестує. А коли мова заходить про контрацепцію, то він не пручається і використовує презерватив. А вазектомію він не розглядає виключно бо боїться, а вона хоче, щоб він все ж її розглянув, ось і все. Перевязування труб - це взагалі по інвазивності і по зворотньості не можна порівняти.
Да будет так• 04 апреля 2023
’Але чоловік сьогодні є, а завтра нема: пішов до іншої, помер, інвалідність, тощо’. Причем пошел с Вашей навязанной вазэктомией начинать новую жизнь. А Вы остались со своими целыми гениталиями..
Улавливаете, к чему веду?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляДа будет так
Улавливаете, к чему веду?
Захотів - зробив 25 хвилинну процедуру і знову може осіменяти когось.
слава-caf4• 04 апреля 2023
Мій зробив вазоктомію 4 роки тому ,але чесно кажучи я жалкую .Його так налякали після мого 4 кесарева .
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляСонячний день
Ок, нормально мужу хотеть иметь детей не от жены.
Я поняла логику некоторых советчиц ...
Ок,нормально автору предположить,что муж ушел к другой,умер,инвалидность,а то же самое муж не может предположить?))))
Я поняла логику некоторых советчиц..
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Удалено администрацией...
То не до вас про відсутність розуму, а тим , кому відповідали ви
Смайлик• 04 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Ничего ужасного в этом не вижу , если б я развелась то старший остался бы с мужем тоже , дочь со мной
Это нормально, но не может быть поводом для ультиматумов, мужчины сейчас не очень-то боятся детей. У меня двое знакомых после развода живут с детьми, уже в других отношениях.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляслава-caf4
Поясніть)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Ви по двох знайомих зробили висновок, що всі чоловіки після розлучення зараз не бояться забирати дітей до себе жити?
Смайлик• 04 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Да, а почему нет, живу в огромном комплексе, где много детей, часто вижу молодых пап с колясками, на площадках, на кружках и в тц. Даже по своему мужу и трем детям, могу сказать с уверенностью, современные мужчины, прекрасно справляются с детьми.
бифидобактерияЖоржик• 04 апреля 2023
Как мне повезло
Ни спиралей ни презиков ни таблеток
У нас за это отвечает муж
22 года вместе
2 запланированных детей
Ппа. Но это наверное надо уметь
Меня устраивает
Ни спиралей ни презиков ни таблеток
У нас за это отвечает муж
22 года вместе
2 запланированных детей
Ппа. Но это наверное надо уметь
Меня устраивает
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Ну це нічого не доводить, є статистика. Пошукайте.
Галя-краля• 04 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Согласна. У моей дочки в классе уже есть случай когда двое детей живут с папой при живой маме. И третий ребенок там уже имеется в новой семье
Смайлик• 04 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Зачем мне статистика, мне важны не цифры на определенный момент, которые постоянно обновляются, а реальная жизнь.
Приму в дар• 04 апреля 2023
Ответ дляГаля-краля
А зачем автору возвратимость, если она больше детей не хочет?
Якщо чоловік сподівається, що вона все ж захоче ще дитину, то логічно зробити йому вазектомію, бо ця операція зворотна, навідміну від перев´язки труб.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Тому що ваші спостереження нерепрезентативні і це не об´єктивна реальність більшості))
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Как мне повезло
Ни спиралей ни презиков ни таблеток
У нас за это отвечает муж
22 года вместе
2 запланированных детей
Ппа. Но это наверное надо уметь
Меня устраивает
Ни спиралей ни презиков ни таблеток
У нас за это отвечает муж
22 года вместе
2 запланированных детей
Ппа. Но это наверное надо уметь
Меня устраивает
Ну, у нас тоже 25 лет ппа, но тут такое писать нельзя
Галя-краля• 04 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну автор то не збирається народжувати категорично. Навіщо їй наполягати на вазектомії, яку чоловік може на протязі декількох років ’відмінити’ навіть без її відома? Який в цьому захист для авторки?
Смайлик• 04 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Это ваше мнение, оно к теме автора никакого отношения не имеет, я осталась при своем.
бифидобактерияЖоржик• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Это точно
Каждому свое
Мы привыкли, нам безопасно, нас устраивает
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Це не моє мнєніє, це статистика.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Стаьистика тоже ничего не доказывает в таких случаях
В яких такіх?
Смайлик• 04 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це не моє мнєніє, це статистика.
Ок, читайте статистику, я живу в реальном мире.