Колишня муза• 04 апреля 2023

Як вмовити чоловіка на вазектомію?

Я дітей більше не хочу. Так як мені достатньо трьох. Яких я ще можу сама підняти у разі чого. Теоретично можна було би. Але чоловік сьогодні є, а завтра нема: пішов до іншої, помер, інвалідність, тощо.
Він надіється що колись я захочу ще одну. А цього точно не буде. Не захочу я ще.
ОК та спираль я не хочу, але напружуватися і хвилюватися до настання кожних місячних теж не добре. Є презервативи, але хочеться більш надійного захисту. Мої доводи він нечує поки що, що важко буде і це в основному не фінансова складова, ні те що час потрібно всім приділити...
Lennochka• 04 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Муж тоже не хочет , так почему я должна ? Я 15 лет предохранялась спиралью и ок , двоих детей родила может очередь мужа теперь ? Но никто никого не заставляет, презики меня бесят меньше чем его
Могли и не рожать, мужчины не рожают, какая очередь...может дети от вас не весть какое счастье...не ну серьезно, тут некоторых заземлять конкретно надо..
Lennochka• 04 апреля 2023
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А шо, по-вашому, відображає))? Пару знайомих, по яких ви робите висновки про ’взагалі’))?
Вообще то у каждого свои пару знакомых. Хлопайте в ладоши исчо
Ну шо не так?• 04 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
В конкретной ситуации - конечно, на женщине, потому что именно она не хочет детей )))
Если б не хотел муж или оба - другое дело.
И не забывайте, что, хотя вазэктомия и считается безопасной и обратимой, это не всегда так. У процедуры есть свои осложнения и с каждым годом вероятность успешной обратной операции снижается. Зачем это мужчине, который в принципе еще хотел бы детей?
Ібо його владичіца захотіла так. ( Ну по крайній мірі так виходить з коментарів деяких)
Зліпок ступні• 04 апреля 2023
а собі труби ні? Може ваш чоловік вас покине і захоче з новою дружиною дітей?
Троляча тема , тренуйтеся писать ще..
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
Для жінки це полосна операція і необоротна. У них з цим легше.
Ви вірно все кажете. Я б просто відмовила б йому в сексі або раз перед місячними і раз після. Все. Хай собі дроче.
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляПокорительная
Вам дрочить не надо?
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Вам дрочить не надо?
Я спокійно мастурбую коли мені хочеться.
автор Колишня муза • 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
А що Ви хочете від нього? Що,мила моя, завтра,не дай Бог, ракета і всі ми під богом ходимо і хто може залишитися сам/сам з дітьми і так далі? Життя ж продовжувається в будь-якому випадку. І зустрічає він бездітну/дітну,яка згодна народить йому. Ви вирішуєте за іншого.
Ну велике дякую вам за побажання ракет на голову
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Действительно странно - почему это вдруг мужик не хочет делать вазэктомию, если надеется на еще одного ребенка? ))
Уже ж 3 дитини. Куди четвертого?
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Не выдумывайте чушь.
автор Колишня муза • 04 апреля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Йой, що я прочитала щойно в коментарях. Таке враження, що не жінки пишуть, а чоловіки. Де ж та підтримка і солідарність жіноча? Ні, ти не хочеш дитину -в*яжи труби, видали матку, пий гормони, спіраль....Ви серйозно? Бо мужик хоче ще дітей від іншої...Рілі????
Автор, я вас підтримаю. Вважаю, що 3 дітей достатньо і ваше бажання не хотіти більше -нормальне. Думаю, ваш чоловік більше боїться операції і наслідків, у нього є страх. Він себе любить і не хоче нічого терпіти.
Як вам на нього впливати? -поступово. Помаленько говоріть про відповідальність перед 3 дітьми, можливо про ту операцію ролики знайдіть і покажіть...не знаю.
У нас в сім*ї спільне бажання ,що нам вистачить. Чоловік і я нічого не робили, користується презервативами. Мені так зручно і влаштовує. Так вже майже 5 років після 2 дитини і все ок.
Яка підтримка?! Про що ви?! Жінка жінці наче вовк.
Да, не операціїї він лякається...
Просто каралева• 04 апреля 2023
Ответ дляПокорительная
Так и он так может
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
Ви взагалі читати вмієте? Не треба перекладати з хворої голови на здорову. Я сказала,що зараз всі під богом ходимо і,не дай бог,може бути що завгодно.
Тобто коли Ви в своєму пості написали,що чоловік може померти,то це інше,а якщо хтось інший,то це побажання? Ви максимально дивна людина.
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Так и он так может
Так пусть дрочит и никаких проблем. Только он же траха хочет.
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
))) ну какое мне дело, кем себя ощущает автор?
это просто жизнь, и в ней люди вполне могут создавать новые семьи. Это новость для вас?
Да, вазэктомия безопаснее, чем женская стерилизация. Но это отнюдь не делает процедуру очень безопасной и на 100% обратимой.
Если б у вас был доступ к аптудейту, я б дала вам ссылку на обзор вазэктомии 2023 года и вы бы поняли, о чем я говорю
Как врач, я вполне понимаю, почему муж автора не хочет проводить даже малоинвазивное вмешательство. И не понимаю, почему автору настолько пофиг на мнение мужа в вопросах его здоровья
Презервативы еще никто не отменял, как и другие способы контрацепции
Вы такой же врач как я японская балерина. Презерватив - это был мой первый и единственный залет. У сестры презерватив сейчас в школу пошел. Нет никаких безопасных способов контрацепции для женщины, а за все расплачивается именно женщина своим здоровьем и комфортом.
автор Колишня муза • 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Вмію. І прочитала те що ви написали.
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Труби собі перев’яжіть , чого ви до людини пристали . Може він ще одружиться з іншою , всяке в житті може бути , діти ще в нього будуть , Дивна ви жінка
Ага . И спиногрызов 3 ему отдать как приданое. Пусть растит с четвертым.
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляНога на ногу
А почему вопросы контрацепции всегда должна брать на себя женщина? почему именно женщина должна пить КОК или ставить спираль или перевязывать трубы. А мужчина ничего не должен ? Он в процессе зачатия не участвует ?
Потому что у нас культ фалоса и святой матни.
автор Колишня муза • 04 апреля 2023
Ответ дляПокорительная
Вот і наша третя дитина це наслідок використання їх. Але дитина бажана.
Покорительная• 04 апреля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Необоротна, і? Ви ж більше не хочете дітей, не він.
Вас слово полостная не пугает? А у меня есть полостная и как побочка спаечный процес.. Нужно делать 3 операцию по рассечению спаек.
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
Вмію. І прочитала те що ви написали.
Реально у вас проблеми з розумінням написаного. Якщо так,можна причепитися,що Ви написали про смерть свого чоловіка в пості це просто жєсть.
І да. Всі теж прочитали те,що Ви написали. Дурних немає.
талый снег• 04 апреля 2023
Ответ дляСмайлик
Знаете, не по теме, но моя сотрудница тоже так говорила, а муж, уже бывший взял. Теперь живет с новой барышней в своем доме, дети ведь с ним, а бывшая жена на съеме. Он настоял дети с ним, мама у них выходного дня и платит алименты.
А что не так? Хорошо же!
Леопардові панчохи• 04 апреля 2023
У меня один ребенок и больше нельзя рожать по мед.показаниям, мужу 45, и то я даже не говорила с ним о вазектомии, думала трубы перевязать, он бы с радостью ещё имел ребенка. Мало ли вдруг разведемся, как-то это не совсем правильно. Потому ппа плюс свечи и презики.
автор Колишня муза • 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Ми живі люди всі. Може бути будь-яке. Але про завтра ракету це ви написали і це в воючій країні.
талый снег• 04 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Капец вы злобная... Почему вы так ненавидите женщин? Или вы мужчина?
Топтунша• 04 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
Боже, перечитайте пост і не чіпляйтесь до людей нормальних,чесне слово.
Ви, любляча дружина, навіть не догадались після слова помер додати ’не дай Бог’,як зробила будь-яка нормальна людина,що любить свого чоловіка. А чіпляйтесь до тих людей,що це написали.. це ж треба
Завтра і мені може голову відірвати. Не лише у вас війна. І так, побажання ракети не було, бо тоді я напишу,що Ви побажали смерті власному чоловіку. Це вже взагалі
Настасья Пицун• 04 апреля 2023
Ответ дляЧервона калина
МентОлитет
Это производное от ментола ?
’дальше мозги не работают... дальше уже пустота’
автор Колишня муза • 04 апреля 2023
Ответ дляТоптунша
Хочу наколоти губи• 04 апреля 2023
Ответ дляКолишня муза
Да, не операціїї він лякається...
Капля камень точит. Начинайте разговор тогда когда он сыт и расслаблен. Пользуйтесь презервативами пока. Каждый раз жарко шепчите ему в ухо как бы вам хотелось делать это без них, ощущать его в себе и бла-бла-бла. Вообще это не больно И это обратимо если передумает можно снова всё вернуть ....Так постепенно подведёте его к мысли что это офигеть какое прекрасное ЕГО решение.
Люблю порядок• 04 апреля 2023
Ответ дляЛапка
Так у вас есть вариант, перевязать себе трубы
Можно мужика на ’сухой паек’ посадить.
Перевязать трубы это невозвратно и полостная операция.